Co máte většina proti Fabii 1,2 HTP?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Fojťan 31. 10. 2005 20:44

PaulZ píše:To OndraX:Tobě jsem odpověděl na jeden příspěvek tak nebuď hysterický.Já skutečně nemohu za to jak se Renault včetně Dacie chovají ke svým zákazníkům.Pak skutečně musejí prodávat levně-sb]protože jinak by tyto vozy nikdo nekoupill/b].A srovnávat jsi začal Ty.
A skutečně se stydím,ale za to že žiji v takovém státě kde si někdo beztrestně prodá auto a když během roku začne opadávat lak a rezivět zamítne reklamaci/to by si v Německu Renault+Dacie nedovolila.A když si přečteš http://www.auto.cz b]příspěvky majitelů o reklamacích Renaultu a korespondenci s majiteli,říká si člověk je to vůbec možné?
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 10. 2005 22:01

To Lumpo:nenavážel,pouze srovnávaval s HTP
anonymni

Odeslat příspěvekod Lumpo 1. 11. 2005 05:55

PaulZ: porovnáváš jabka s hruškama a věci který ani porovnat nejdou. Mr. Green

PS: neprožívej to tak - od čeho si myslíš, že jsou tady smajlíci? Nebo to HTP tak žereš? Mr. Green
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 1. 11. 2005 13:47

myslim si, ze uz som sa tu vyjadril a bolo tu povedane dost ale jedno co ma se*re su takito ludia: http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?t=2078
prispevok IMHa

odkial ten "expert" vie, ked sa mu na kufor nalepi fabia, ibiza alebo polo ake ma to auto motor?? preco ho nesere ked sa mu nalepi na kufor 206, clio alebo punto so zakladnymi motormi?? hmmm?? pozor2
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tajnej 1. 11. 2005 15:25

brasci píše:myslim si, ze uz som sa tu vyjadril a bolo tu povedane dost ale jedno co ma se*re su takito ludia: http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?t=2078
prispevok IMHa

odkial ten "expert" vie, ked sa mu na kufor nalepi fabia, ibiza alebo polo ake ma to auto motor?? preco ho nesere ked sa mu nalepi na kufor 206, clio alebo punto so zakladnymi motormi?? hmmm?? pozor2

No, IMHO asi vlastní Š120 a ta má kufr vepředu. Takže nejdřív ho předletí fabia HTP (nebo HTP) a pak jí má půl vteřiny přilepenou na kufru... no a při té příležitosti hned zjistí co je v tom za výkoný agregát :D

p0etrik - promazan OT
Člověk se nenaučí nadávat, dokud se nenaučí řídit auto.
tajnej
Nováček

Odeslat příspěvekod zoltan 7. 11. 2005 23:15

Minuly tyden jsem koupil rok stare BMW E46,najeto 6000km,max výbava za 570 000,- a stim autem není vůbec žádný problém takže dobrá ojetina za dobré prachy se kopit dá 8)
zoltan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 11. 2005 23:17

zoltan: nechci to privolavat, ale po tydnu hodnotit, ze autu nic neni je trochu predcasne. Pockej dalsi tyden a pak to zacne. Vse se rozpadne...
anonymni

Odeslat příspěvekod Lumpo 8. 11. 2005 07:23

zoltan: GOES o tom ví své! Počkej tak 5tis km a uvidíš...
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lumpo 8. 11. 2005 07:26

zoltan: tady se ale řeší fábie. Myslíš, že majitelé fábií co za ni dali 300-350 tis Kč mají 570tis na to, aby si šli koupit ojetinu u které si nikdy nemůžeš být nikdy jistej co má za sebou??? Ono spousta lidí když už těch 300 našetří jde do nového, ikdyž za 300 by splašili 2 roky starou ojetinu v 1000x lepší výbavě! :wink:
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod štaflík 8. 11. 2005 07:46

To goes - dovol, abych zareagoval na Tvůj trochu starší příspěvek (nechodím sem zas tak často). Píšeš:
-podvozek průměrný, jako u všech těchto vozů. Sorry, ale to je přeci kravina. V každé třídě jsou mezi auty v podvozcích rozdíly a zrovna Fabka je na tom velmi dobře. Pokud řídíš auto jinde než v obytné zóně (tj. max na dvojku a 20 km/h) musíš rozdíl mezi podvozkem řekněme Clia, Punta, Corsy, P206 a Fabie cítit. To, co si můžeš dovolit s Fabkou v zatáčkách sis do nástupu nové Fiesty nemohl dovolit s žádným jiným autem této piditřídy (kromě Ibizy, Pola) - jezdil jsem se všemi, co jsem uváděl. Souhlasím, že nejnovější Clio a Punto Grande půjdou asi dál, ale také budou dražší.
-co do motoru - souhlasím s Tebou, že je to lautr obyčejný, průměrný motor, možná super zpřevodovaný, ale tady přeci nikdo netvrdí, že ten motor je nejlepší, pecka a já nevím co ještě. Spíš asi dost lidí, kteří s tím jezdí vytáčí kecy o tom, jaký je neuvěřitelný *****, krám, uřvaný a uchlastaný vehikl a já nevím co ještě, což prostě není pravda. Kdyby se to nejmenovalo HTP a nemělo to tři válce, tak ten motor vůbec nikoho nevzrušuje. Kdyby ten samý motor dělala Toyota, všichni by z něj uchcávali, jak je super.
-add cena - když jsem si vybíral nové auto, vůbec jsem nechtěl jít do Fabie, naopak, chtěl jsem něco jiného - no a skončil jsem u té Fabky, protože prostě je nejvýhodnější. Nijak mě to netěší, ale je to tak. Kombík se dvěma airbagy, centrálem, el. okny, metalízou, výškově seřiz. sedačkou a volantem Ti nikdo jiný za nějakých 270k neprodá (Classic Plus, skladovka). Kombík s tím vším plus poloaut. klimatizací, ABS+ASR+MSR, bočními airbagy, litými koly, počítačem, tempomatem, volantem v kůži etc. etc Ti nikdo za 335-340k taky neprodá (Elegance, tři týdny stará, koupená u prodejce). Prostě je to tak. K tomu rozumná spotřeba, a hlavně velmi slušné havárko (můžeme se bavit o tom, proč mají škodovky tak nízké havárko, ale je to tak, což z hlediska pohybu na účtu je zásadní). Prostě - nadhoď mi podobné auto, s podobnou výbavou za podobnou cenu s podobným pojištěním. Prostě není. Bohužel, opravdu bohužel. Trochu (maličko) se mu cenově začal blížit Fusion, o kterém bych (kdybych si kupoval auto teď) uvažoval, ale i tak je citelně dražší. Ale stojí za úvahu.
štaflík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 8. 11. 2005 07:51

Kdyby ten samý motor dělala Toyota, všichni by z něj uchcávali, jak je super. ???? Mr. Green Mr. Green Toyota by něco tak slabého nikdy nevyrobila. Toyota má z litru 50kw.
Petr.kkk
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2005 07:56

štaflík: to je veci nazoru. S velkou spoustou cos tu napsal souhlasim u neceho bych polemizoval :)
anonymni

Odeslat příspěvekod štaflík 8. 11. 2005 08:08

To Goes - klidně polemizuj, nehodlám dělat flame, bavit se dá rozumně a svůj text jsem nemyslel jako tesání do mramoru :-)
štaflík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2005 09:55

To Zoltan:rok staré BMW,6000km najeto,super stav,obrovská sleva-to mi připomíná 10 let staré TDI najeto 90 000km!!! v super stavu-taky tomu někteří lidé věří.
Ono je zajímavé,že např.u ojetých TDI majitelé najezdili ročně většinou ročně méně než já ze soukromným HTP.
Jinak se občas u ojetých vozů stávají takové veselé události,že se např.zjistí že bývalý majitel měl nějaké dluhy vázáné na prodané auto a vlastně ho právně nemohl prodat/to je pak raz dva a je po starostech s autem/.Samozřejmě,že u nás se něco takového snad ani nemůže stát-aspoň jsou lidi co tomu věří.
Naposledy upravil anonymni dne 8. 11. 2005 10:22, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod Andr3w 8. 11. 2005 10:04

PaulZ: no ved TDI sa kupuje aby sa usetrilo, nie ;)
Seat - Auto emotion
Andr3w
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka