Poškrábání metalízy po ručním mytí

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod OndraZX 2. 9. 2005 20:01

No ja mam z Tempa doslova vydrene kolo jak jsem jim chtel prelestit skrabanec - a to jsem si na starem Favu pochvaloval jak to Tempo to pekne vylesti
Skoda Favorit, 1.3 135 LPG, 1989
Renault Clio, 1.4 16V, 2003
Renaul Megane, 1.6 16V, 2003
OndraZX
Nováček

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 4. 9. 2005 13:31

Polda_V6 píše:Znacka auta je irrelevantni, je to mozna kus od kusu? Kdysi jsem tady psal o BMW jehoz lak je v zalostnem stavu.. Dokonce se tam udelaly fleky, proste to nejak s temi cisticimi pripravky reagovalo.

Jo, na vlakne o antiradarech se taky ACE2 stezuje, ze mu po cca 1 roce odchazi lak na novem luxusnim MB za cca milion! Takze znackou to asi neni. :wink:

Co se týče laku tak nejde o to že by byl poškrábaný, on se začal prostě loupat, nechtem šel odloupávat jako když máte spálenou kůži od sluníčka a začnou se vám loupat záda.
Antiradary BEL
Servismen

Odeslat příspěvekod Zamo 7. 9. 2005 23:47

brasci píše:
marekg píše:Známej se svojí Fábkou nejezdí do myčky,říká že třikrát to umyje a už ji neprodá.
j/quote]

tak ja so svojou fabiou v cayenne metalize chodim do umyvarky a uz som bol niekolko krat a lak je uplne v poriadku... ono si treba radsej vybrat nove linky a je to

Až to budeš mít umytý, pak se podívej proti sluníčku na ty jemné mikroškrábance. Na novém laku to zběžným pohledem normálně není vidět. Až časem ... :(
Zamo
Nováček

Odeslat příspěvekod RRAAFF 8. 9. 2005 07:02

To passion:Jo,Valma je taky naprosto skvělá,ale už ji nemůžu nějak sehnat,tak koupit tu "želvu"
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář

Předchozí stránka