Reklama na Skodovku

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Chipoun 25. 5. 2005 08:35

Jak se vám líbí ta televizní reklama na Škodu co běží v TV? Mě se úplně děsně líbí :)
Nevíte kde by se dala stáhnout? Já ji hledal na webu škodovky, ale nenašel sem ji :|
Naposledy upravil Chipoun dne 25. 5. 2005 12:56, celkově upraveno 1
Chipoun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alessi 25. 5. 2005 08:50

Docela divnej název tématu, nezdá se ti???
Alessi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KptBobr 25. 5. 2005 11:08

Chipoun píše:[i]Jak se vám líbí ta televizní reklama na Škodu co běží v TV? Mě se úplně děsně líbí :)
Nevíte kde by se dala stáhnout? Já ji hledal na webu škodovky, ale nenašel sem ji /i] :|

Jinak je zajímavé, že byla natáčena v Jižní Africe, osobně jsem poznal v reklamě některá místa. Přestože v reklamě jede auto po pravé straně (evidentně uzavřená silnice), jsou občas vidět některé jihoafrické reálie, jako je speciální vodorovné značení (2 plné čáry, mezi nimiž je přerušovaná), které jsem viděl jen právě v Jižní Africe a Malawi...Také hory při pobřeží Západního Kapska a poznávací značka Západního Kapska (CA xxxxx)...
Jezdí tam i Superb, což je vystřiženo z dlouhé reklamy na Superba, která například běží na letišti v Ruzyni, a kde jsou jihoafrické reálie vidět velmi dobře...
KptBobr
Nováček

Odeslat příspěvekod Chipoun 25. 5. 2005 12:27

Alessi píše:Docela divnej název tématu, nezdá se ti????/quote]

Jé to je hodně divnej název tématu, sem se spletl no :cry:
Chipoun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KptBobr 25. 5. 2005 13:51

Chipoun píše:
Alessi píše:Docela divnej název tématu, nezdá se ti????/quote]
Jé to je hodně divnej název tématu, sem se spletl no :cry: /quote]

Muzes to opravit, pokud jsi zalogovan, mas stale pristup k editaci sveho prispevku...mozna to pujde opravit
KptBobr
Nováček

Odeslat příspěvekod mingue 14. 10. 2005 11:49

Nevíte někdo, kde by se dala stáhnout reklama na tu Škodovku? Mluví se tam o tradici, jsou tam ukázané české výrobky atd.. Běží to teď v tv. Potřebuju to moc moc.. Děkuji :lol:
mingue
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 14. 10. 2005 17:06

mingue: Když to neseženeš .Tak Ti jí nahraju když jí zastihnu. :-)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod mingue 14. 10. 2005 17:17

To bys byl hrozně moc hodný:) Nějak televizi nestíhám sledovat... :-( A poslal bys mi to pak na mail? O:-)
mingue
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 14. 10. 2005 17:26

mingue: Když to zastihnu tak jo. Ještě mám jednu stránku kde jsou snad všechny reklamy tak se kouknu.ALe nic Ti neslibuju :-)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod mingue 14. 10. 2005 17:30

Jsem vděčná za jakoukoliv pomoc ;-)
mingue
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 16. 10. 2005 16:10

Tak tady máš zatím reklamu (rozum-emoce) http://www.easy-sharing.com/33963/Octavia2.avi.html. (4,5MB Kvalita perfektní)

Tradice Ti tam taky uploadnu dřív nebo později :-)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod mingue 21. 10. 2005 16:42

Jee díky moc.. Ale nejde mi to spustit:( Nevím, jak to...
mingue
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 23. 10. 2005 11:41

Mingue: Jen zde klikni na odkaz.Ten tě přesměruje na další stránku a tam je hned uprostřed odkaz pro stažení. Klikni na něj ,zobrazí se Ti okno jestli to chceš otevřít či uložit.Dej uložit a vyber mýsto na svém disku. (např.C:/Dokumenty). A pak si to např. ve Windows Media Playeru přehraješ, tak že na to jednoduše klikneš.
Odkaz jsem teď zkoušel a funguje.
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod mingue 23. 10. 2005 13:01

Děkuji za podrobné instrukce, ale zas taková lama nejsem;) Vím, že by to mělo jít. Jenže když kliknu na odkaz, tak se mi to hned začne otevírat a pak trvá hrozne dlouho, než se mi to přehraje..Ale to není ono ta reklama.. I tak, děkuji;)
mingue
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukasoj 23. 10. 2005 13:22

Lukasoj
VIP Galerie

Další stránka