p.Broža chystá test chipu pro HTP u Cimbu

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod *Karel* 9. 5. 2005 10:33

V jiné diskuzi jsem si přečetl příspěvěk od šéfredaktora Autorevue,že již kontaktoval Cimbu a snad se konečně dočkáme objektivního výsledku nekonečných diskuzí jestli ano nebo ne jít do chipu. Škoda jen,že bude testována 40kW jelikož sám vlastním 47kW verzi. Máte už někdo toto hotovo nebo budete čekat jako já na výsledek?
Karel
*Karel*
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 5. 2005 11:06

Vliv chipu na výkon benzínového nepřeplňovaného motoru je zanedbatelný. Vložená investice se nevyplatí!! Podle mně je také značně naivní domlouvat se předem s čipařem na testování, určitě objektivnější je nechat načipovat anonymní vůz,který má změřený krouťák a výkon před čipem a po čipu. Považuju za mnohem přínosnější testovat vliv čipu na přeplňovaný naftový motor, v praxi je drtivá většina čipů u nafťáků!! pozor2 pozor2
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod richie 9. 5. 2005 11:21

to Koudelka: .. v podstate suhlasim so vsetkym .. len by som sa pozrel na tento problem z ineho uhla pohladu ... v sucasne dobe riesim problem dalsieho auta (referentskeho do firmy) .. mame uz niekolko fabii kombi 1.4 MPi -teda 50kW (teda aspon papierovo) .. a podla posledneho mojho prieskumu neexistuje iny protikandidat (v tejto cenovej a velkostnej kategorii) na SR trhu proti fabii combi N1 (cca 360 tis Sk bez DPH za 1.2 47kW ambiente) .. ako som uz pisal mame uz niekolko fabii s motorizaciou 1.4 50kW a povedal by som , ze nenadchnu ale postacia .. takze ak by sa ukazalo, ze podobny, prip. doknoca podla toho co som cital dokonca vacsi vykon poskytne (ci uz upravena, alebo nie) aj 1.2 HTP tak potom je tu naozaj vyrazna cenova vyhodnost ako pri kupe, prevadzke (poistne, spotreba) tak aj pri dalsom predaji ..

.. z tychto dovodov ma tiez zaujima skutocna vykonnost 1.2 HTP ..
.. nejde o vyber auta, kde by som sa vyzival z rychlej jazdy (aj ked za urcitych podmienok aj tu sa to da), ale o pracovne auto, ktore na seba dokonca ani nezarobi ..
Naposledy upravil richie dne 9. 5. 2005 11:27, celkově upraveno 1
richie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod richie 9. 5. 2005 11:24

len pre uplnost este dodam, ze ak by som uvazoval fabiu kombi N1 v motorizacii 1.4 55kW, tak tu uz mam konkurenciu opel astra caravan N1 (ktora je sice stale drahsia, ale ten rozdiel nie je az tak velky aby to nestalo za uvahu)
Opel Insignia B ST 1.5/121; VW Sportswan 1.2 (Astra G Caravan 1.6 Twinport-Z16XEP; Corsa C 1.0; Octavia liftback II/1.9tdi -> III/1,6TDI-> IV/1.5TSi )
richie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 5. 2005 11:38

richie: taky chápu Tvoje důvody. Pokud chceš znát výkon HTP je to o.k. Ale pořád tvrdím,že peníze za čip HTP se nevyplatí,narůst výkonu a krouťáku je zanedbatelný, víceméně na hranici chyby měření.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod richie 9. 5. 2005 11:48

Koudelka píše:richie: taky chápu Tvoje důvody. Pokud chceš znát výkon HTP je to o.k. Ale pořád tvrdím,že peníze za čip HTP se nevyplatí,narůst výkonu a krouťáku je zanedbatelný, víceméně na hranici chyby měření.r/quote]

.. ano tiez som bol toho nazoru .. ale pokial sa potvrdi ze cip HTP spravi vysledny vykon okolo 53kW pri cene cca 5000 SK (taku mam poslednu ponuku zo servisu) .. tak potom to cenu ma .. pretoze vo vyslednej sume (v porovnani 1.4 55kW) usetrim podstatne viac,len nakup bude o cca 20 tis nizsi a nasledne aj cela pravadzka ..
stale sa bavim o "pracovnom" aute .. nie o aute ktore by som chcel sam (aj ked musim priznat, ze vacsinu mojich potrieb by urcite splnalo) ..
richie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.a.l.i 9. 5. 2005 12:06

Na svem aute chip mam a rozhodne bych netvrdil, ze je to placebo efekt.
Co je naprosto zrejme, je zlepseni prechodovych stavu a reakce na plyn.
O cem se diskutuje, ale za cim si stojim, je citelne zlepseni jizdnich vlastnosti (tatka, ktery s mym autem jel pred chipem a par dni po chipovani, mi to jen potvrdil) a moznost jezdit za slusnou spotrebu (pri dodrzovani limitu obce+okresky, na dalnici ted nejezdim).
Taky jsem si dal sprint s kamaradem, ktery ma taky MPi (a lenoch to rozhodne neni) a nemel sanci.
Na brzde jsem nebyl.
Nač ten spěch? 5 minut mě nezabije :-)
D.a.l.i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seb 9. 5. 2005 12:32

Ja mam chip od Cimbu na Fabii Combi HTP 47kW cca 2 mesice. Pri instalaci najeto 15000 km. Je jasne,ze z toho ted neni Porsche, ale jak jiz bylo popsano vyse, okamzite jsem zaregistroval zlepseni okamzite reakce na pridani nebo ubrani plynu. Navic.
Normalne HTP pod 2000 ot. prakticky nejelo, od cca 2700 ot. byl citelny narust tociveho momentu. Ted hned na prvni usednuti znatelne zlepseni dynamiky nad 2000, ale - coz me velmi prekvapilo - dokonce i pod 2000, coz se drive nedalo pouzivat . Drive rozjezdy pritelkyne problem (pod 2000 to fakt nejelo) ted uplna pohoda, motor nezhasne, lepe tahne od spodu, coz citim pri rozjezdu i ja.
Vykon se urcite zvedl, testoval jsem to na znamem prudsim kopci, drive na plny plyn auto zpomalovalo, ted sice pomalinku, ale zrychluje. O kolik si ale netroufam rict. Ale pokud se to vytoci vice, je tam jeste znatelnejsi narust.
Spotreba se podle mych udaju (mam palubni pocitac) snizila pri stejne dynamice jizdy cca o 0,3l/100km. Hlavne me prekvapilo,ze se to projevuje i na okamzite spotrebe (palub. pocitac). Nyni pri stejne ustalene rychlosti po rovince na stejnem miste ukazuje pocitac mene - toto jsem opravdu necekal.
Kazdopadne nelituji investice.
S autem je "prijemnejsi" pruznejsi jizda, nemusim pri poklesu na cca 2000 hned radit nize, proste staci pridat.

Nechapu, proc to Skoda nemuze vyladit hned ve vyrobe. Respektive, chapu, ze vykon orezou, aby to nekonkurovalo 1.4 55kW. Ale nechapu, ze nevyladi ten rezim chodu motoru aspon pod 3000 ot., protoze ted je to znatelne lepsi a prijemnejsi....
seb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 5. 2005 12:56

Seb+ d.a.l.i. : beru, ale pořád tvrdím,že čip je efektivní hlavně pro turbodiesel. pozor2 pozor2
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seb 9. 5. 2005 13:06

Je jasny, ze z turbodieselu chipem muzes dostat mnohem vic....
seb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod *Karel* 15. 6. 2005 09:33

pane Broža,psal jste něco o červnu ... bude se to tedy konat ?
Karel
*Karel*
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr B. 15. 6. 2005 10:04

*Karel* píše:pane Broža,psal jste něco o červnu ... bude se to tedy konat ?t/quote]


Nakonec z toho bohužel sešlo...
Všechno hezké jednou končí...
Petr B.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 6. 2005 10:18

berme to realne, mereni stoji cca 2x1000Kc + chip, je tu nekdo, kdo planuje instalaci chipu do HTP na 100%, chip by si zaplatil a brzdu bychom nejak poresili, ale musel by byt ochotny na tu brzdu zajet 2x. Ja bych do toho sel, ciste ze zvedavosti a klidne se podilel na sponzoringu toho mereni na brzde..
anonymni

Odeslat příspěvekod *Karel* 15. 6. 2005 10:32

Petr B. píše:
*Karel* píše:pane Broža,psal jste něco o červnu ... bude se to tedy konat ?t/quote]

Nakonec z toho bohužel sešlo..../quote]
Jeli možno napsat z jakého důvodu? Jestli je to ze strany Cimbu je to na zamyšlenou...
Karel
*Karel*
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pjotr 15. 6. 2005 10:35

goes : to navrhni fi. CIMBU
pjotr
Nováček

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků