Fabia - nejčastější poruchy

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kibitz 10. 5. 2011 17:18

tak to je dobry
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 5. 2011 18:53

Mě vyšel 4x tlumič, 2x ložisko, 4x uložení + geo a výměna na 8tis.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod yeaah 10. 5. 2011 19:04

to bude asi dobrej znamej :D, mas k tem ukonum i nakej doklad pro pripadnou zaruku atd?? ta cena je dost dobra..na to tvy by to bylo urcite v pohode pres 20 jit na normal zakazku.. ja mohl mit origo pruzinu za 1500 normal by stala okolo 2200 mam pocit. Nakonec sem ji mel za 1000 z kelly
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 5. 2011 19:05

Papír na to nemám ( teda na celkovou zakázku - práci ), ale na materiál jo a dělal to hodně dobrý známý, takže se toho nebojím
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod yeaah 10. 5. 2011 19:08

jeste k tomu vsechno origo dily vid?? tak ta cena je naprosto super :-) se servisem rozhodne nemuzes mit problem :)))
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 5. 2011 19:09

Jasně, origo, jak jinak. ;-)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod m4lcolm 10. 5. 2011 19:09

yeaah píše:jeste k tomu vsechno origo dily vid?? tak ta cena je naprosto super :-) se servisem rozhodne nemuzes mit problem :)))

jedině když je málo vazelíny
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod yeaah 10. 5. 2011 19:20

:D
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod Wulperin 21. 3. 2014 17:02

Tak chlapi kdo mi dokaze poradit mam fabii 1.9 TDI r.v. 2002 najeto 175 000 km o zarovkach nemluvim radsi .... Jinak kinetak praveho kola se roztrhl z nenadani bez predesleho praskani a zbytecneho hamtani na plyn.Silenbloky na rameni jsou tez Ko a vymeneny lozisko praveho kola KO tez vymeneno a zahahou mi je ze to je vse jen na prave napave?! Nicmene mam problem s tim ze kdyz jedu normalne radi mi to bez jakehokoliv zvuku v klidu nic neslysim ale kdyz to nekde prislapnu at uz na rovine nebo v zatacce preradim z 1-2 nebo z 3-2 tam mi to vzdy vyda takovy no nehezky zvuk jako jako kdyz o sebe tuknou dve male zelezne tycky zastavim a slysim jak mi neco malo klape v prevodovce,ale podotykam ze se radi bez problemu, vyslapnu spojku klapat prestane a kdyz ji pak zpatky vratim klapat bud prestane nebo uz je to pro me neslysitelne tak nevite co s tim?
Wulperin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pma 21. 3. 2014 17:07

To klapani bude nejspis spojkove lozisko.
pma
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 3. 2014 18:17

Nenabrals někdy P předním kolem nějakou kvalitní díru, nebo obrubník? Ten zvuk ti může dělat načatej vnitřní kineťák poloosy vpravo, když už ti odešel vnější..
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Jelass 21. 3. 2014 18:24

pma píše:To klapani bude nejspis spojkove lozisko.

Presne tak.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 3. 2014 21:21

Nerozdělávali jste někdo mechanizmus krytu zavazadlového prostoru u Fabie 1 kombíku? Přestalo nám navíjet roletu, rozporcovat pravou stranu není problém tam jsou šroubky, ale levou se mi nedaří a nechci to zničit..
anonymni

Odeslat příspěvekod Shoorty 27. 3. 2014 21:39

Tak a mam zavadu 8-S po 412 000km sa odporucalo riadenie KOYO , respektive gufera, mam prezrane manzety a kvapka mi olej s posilovaca :mrgreen: bud to predam teraz alebo to opravim, lebo vrazat 200€ do nepredajneho auta je utok na psychiku, este to musim zvazit :-)
...hátépé f čipu woe :D
...prassát f turbu, f metle, f dehtu, na hlínách woe :D
Shoorty
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod glider 27. 3. 2014 21:49

fuha 400k km v HTP, kam s tym jazdis? :D

a servo caka kazdu Fabku I nie? ja by som si to nechal, vsak to je legenda uz 400k km :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Předchozí stránkaDalší stránka