Superb 1.8 TSI, 2008 - chod motoru - prosím o radu

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Olsztyn 24. 1. 2021 14:39

Doktor v důchodovém věku
Olsztyn
Nováček

Odeslat příspěvekod Redlajn 24. 1. 2021 14:40

Už jsem složil 30 přes Western union. Už se těším.
Redlajn
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 24. 1. 2021 14:46

:D
1.0 TSI 81kW
1.5 TSI 110kW
LukasKoudak
Kočkomrd

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 1. 2021 14:53

Pohoda. :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Ruman001 24. 1. 2021 15:07

jo, jo..jednou jsem si takhle psal taky s jedním "doktorem"..měl krásný Ml 63 amg za 500...no čekal jsem, kam až půjdou. k mému překvapení vcelku dobře zmáklé to měli...webové stránky ordinace doktora v řecku a dopravce měl taky adresu a pěknej web udělanej...drzost od nich byla, že po mě chtěli dopředu za celé auto..to jsem nečekal teda...pak už mě to přestalo bavit, napsal jsem jim něco ve smyslu Go F..k yourself and kisss my f.cking ass..asi si to špatně přeložil, protože pak už se nikdo neozval... 8-)

-- 24. 1. 2021 15:08 --

jo a western union-to sedělo taky, ten účet...
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 1. 2021 15:10

Prostě neúcta k čestnému řeckému lékaři :-(
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 24. 1. 2021 16:06

obecně ta neúcta k lékařům, to by se nemělo trpět! :D
goes 19. 5. 2020 22:44
Je to fuska zustat jakoze vtipny a nad veci
goes 11. 8. 2020 16:23
Arnoldovy testy senzitivity jsou dnes uz legendarni.
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 24. 1. 2021 16:28

Já první píše:Dacie nebrat
Pro Dacii je to smutná bilance, neboť srovnání v tomto ohledu s ní nesnese jediná další značka - téměř všichni zástupci rumunské divize Renaultu se objevují v červené, tedy nejhorší oblasti aktuální statistiky poruch bez ohledu na stáří. A osm z posledních dvaceti míst absolutně patří Daciím. Už na prvních STK vykazují významné defekty Logan i Duster, Lodgy, Dokker i Sandero a přibývajícími léty se situace nelepší - v kategorii osmi- až devítiletých aut Dacie okupují celou trojici nejhorších vozů.
Technici neshledali žádný podstatný pokrok napříč modelovými řadami a jednotlivými generacemi. Problémem je dříve nebo později vše od elementární techniku až po korozi karoserie.

https://www.autoforum.cz/zivot-ridice/nejvic-poruchova-auta-vsech-trid-pro-rok-2021-dle-tuv-par-modelu-a-cela-znacka/

Myslíš ty německé statistiky, které lžou, protože je sere, že se tam Dácie prodávají po statisicích místo Vw, které mají nahovno motory a na tu první STK bez opravy ani nedojedou?

Mám jedenáctiletý kus, nevysralo se nic, ani světla nejsou zažloutlá a málo najeto to nemá... Technickou to prošlo bez závad a s pochvalou, brzdy na 1, podvozek bez vůlí, vše funguje, koroze se stále ještě nekoná, emise OK. Bejt to Mazda, už má s korozí problém... To auto vydrží dalších deset let bez toho, abych ho musel nějak resuscitovat... Mezitím na Vw padne motor a na Mazdě kastle...

Všichni kdo Dácie mají jsou spokojení, že to opravdu spolehlivě funguje. že je to lepší než očekávali. Že by se pro Němce dělala jiná auta je blud. Jediné co měli Němci jinak, že se neprodávalo holé provedení Access, ale měli "svůj základ" pod názvem Basis, což je nulová výbava, ale s lakovanými nárazníky...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 1. 2021 16:58

pozpatku_fijA píše:obecně ta neúcta k lékařům, to by se nemělo trpět! :D

MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Ingos 24. 1. 2021 17:03

Myslíš ty německé statistiky, které lžou, protože je sere, že se tam Dácie prodávají po statisicích místo Vw, které mají nahovno motory a na tu první STK bez opravy ani nedojedou?

Sakra, musím doma po vánocích znovu umýt okna, protože ta záplava Dacíí vytlačujících z parkovišt vozy VW group mi nějako unikla. Rovnou asi vezmu i monitor, protože když mrknu na prodeje v EU, tak tam ty čísla taky mají špatně.
Ingos
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 24. 1. 2021 17:06

goes 19. 5. 2020 22:44
Je to fuska zustat jakoze vtipny a nad veci
goes 11. 8. 2020 16:23
Arnoldovy testy senzitivity jsou dnes uz legendarni.
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 24. 1. 2021 17:16

pech. píše:
Já první píše:Dacie nebrat
Pro Dacii je to smutná bilance, neboť srovnání v tomto ohledu s ní nesnese jediná další značka - téměř všichni zástupci rumunské divize Renaultu se objevují v červené, tedy nejhorší oblasti aktuální statistiky poruch bez ohledu na stáří. A osm z posledních dvaceti míst absolutně patří Daciím. Už na prvních STK vykazují významné defekty Logan i Duster, Lodgy, Dokker i Sandero a přibývajícími léty se situace nelepší - v kategorii osmi- až devítiletých aut Dacie okupují celou trojici nejhorších vozů.
Technici neshledali žádný podstatný pokrok napříč modelovými řadami a jednotlivými generacemi. Problémem je dříve nebo později vše od elementární techniku až po korozi karoserie.

https://www.autoforum.cz/zivot-ridice/nejvic-poruchova-auta-vsech-trid-pro-rok-2021-dle-tuv-par-modelu-a-cela-znacka/

Přerod na Dacia wolffa dokonán.
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 1. 2021 17:21

Ingos píše:Myslíš ty německé statistiky, které lžou, protože je sere, že se tam Dácie prodávají po statisicích místo Vw, které mají nahovno motory a na tu první STK bez opravy ani nedojedou?

Sakra, musím doma po vánocích znovu umýt okna, protože ta záplava Dacíí vytlačujících z parkovišt vozy VW group mi nějako unikla. Rovnou asi vezmu i monitor, protože když mrknu na prodeje v EU, tak tam ty čísla taky mají špatně.

:mrgreen: :mrgreen:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod pech. 24. 1. 2021 17:31

Olsztyn píše:Je to ale nějaký podezřelý ne?

Měčič laku může napovědět. Nicméně koupit auto po bouračce, pokud to bude v ceně zohledněno a slušně opraveno, tak to neberu jako prohru...

-- 24. 1. 2021 18:01 --

garážmistr píše:
Přerod na Dacia wolffa dokonán.

Škodovka mi není schopna nabídnout auto, které by mi vyhovovalo a "kvalitu VAG" jež znám díky 15 leté praxi v automotive je mi rovněž známa... Navrch huj, a vespod fuj...

Přitom je to škoda, protože F3 se mi opravdu líbí... Ale ty rozporuplné motory, které fungují pouze za stanovených podmínek a s péčí jak o čerstvě vylíhlé krůťátko, to prostě nemám zapotřebí... To že to navíc hnije, je proti tomu malichernost.... Obcování s tím, že to a ono mít kouli může a nemůže, to ať si taky strčí do *****, ta banda ingnorantů.

-- 24. 1. 2021 18:02 --

maXX_CZ píše:Budu hadat.
Doktor puvodem z Recka pracujici v CR, co musel narychlo kvuli covidu odjet "domu". Staci poslat zalohu 50k a vuz je tvuj...

Jo, na to taky bacha... Klasický podvod...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod sprint 24. 1. 2021 18:41

Jen vůl může poslat někomu peníze koho nikdy neviděl a za věc kterou neviděl.
Takovým to snad i patří.
Opel Astra 1.4T
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka