Superb 1.8 TSI, 2008 - chod motoru - prosím o radu

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 24. 1. 2021 00:49

Na bezne jazdenie to zas take zle nebolo pre nenarocneho vodica.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod tslany 24. 1. 2021 01:12

Na běžný ježdění může koupit klidně tu Dáčku a za stejnej peníz bude mít novější a s menším nájezdem.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hitman II. 24. 1. 2021 01:54

No, to by byla teda výhra:

https://www.sauto.cz/inzerce/osobni/dac ... levnejsich

A když ještě vyfiltruji nejnižší výkony a nastavím min. výkon na úrovni Oktávky, tak se dostanu cenově nad úroveň Oktávky

Když už Dacii, tak Sandero funglovku, stojí od 200k
Hitman II.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 24. 1. 2021 02:34

Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hitman II. 24. 1. 2021 04:15

Jen o rok a půl novější a o 20k km méně najeto, ale někde z Německa a bůhví po kolikátém majiteli a co má za sebou. Přitom cena stejná, výbava také žádná a slabší motor.. Prostor vzadu na nohy a kufr nic moc a chyběla by mi loketní opěrka :)
Ke vzhledu se vyjadřovat nebudu, to je subjektivní záležitost..
Hitman II.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 24. 1. 2021 05:24

chlapi, fakt vás baví ten hrach furt na stěnu házat? dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod Jenyk 24. 1. 2021 09:38

Nezdolnej: https://forum.autoforum.cz/viewtopic.ph ... 35#p198635

Z tohohle bude nakonec jedna z nejznámějších historek na internetu.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Jenyk
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 1. 2021 10:03

metyn píše:chlapi, fakt vás baví ten hrach furt na stěnu házat? dědek

Už dávno ne dědku, ten dement si to nezaslouží.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod pech. 24. 1. 2021 10:08

Hitman II. píše:No, to by byla teda výhra:

https://www.sauto.cz/inzerce/osobni/dac ... levnejsich

A když ještě vyfiltruji nejnižší výkony a nastavím min. výkon na úrovni Oktávky, tak se dostanu cenově nad úroveň Oktávky

Když už Dacii, tak Sandero funglovku, stojí od 200k

Je vidět jak si lžeš do kapsy.. Bavíme se tu o autech za kilo až dvě a ty sem pro porovnání hodíš výpis neudřenějších kousků za 20 000. Za zhruba kilo koupíš pětiletý Logan/Sandero s Tce, když ti začlo jít o ten výkon... Stačí ignorovat natažené inzeráty z AAA a Esy, kde chtějí kilo za desetileté kusy z první řady, které se reálně prodávají podle výbavy kolem padesáti... A na závěr sem hodíš auto dvouleté, jen aby byl za každou cenu dražší... Srovnáváš dvouleté auto s desetiletým...

-- 24. 1. 2021 10:13 --

Hitman II. píše:Jen o rok a půl novější a o 20k km méně najeto, ale někde z Německa a bůhví po kolikátém majiteli a co má za sebou. Přitom cena stejná, výbava také žádná a slabší motor.. Prostor vzadu na nohy a kufr nic moc a chyběla by mi loketní opěrka :)
Ke vzhledu se vyjadřovat nebudu, to je subjektivní záležitost..

Hele já už toho mám taky dost.

Když jsi zaslepený debil, tak to s tebou dál nejde.

žebráš tady o radu, všichni ti radí dle svého nejlepšího vědomí, svědomí a zkušeností a ty to pak shazuješ ze stolu.

Kup si tu oholenou *****, zbastlenou nějakým kutilem, a nebo druhou ***** s padlým motorem.

Pak sem ale nechoď brečet, že je to blbej krám s problémy....

Ty jsi přesně ten důkaz, proč jsou škodovky drahý, přestože nejsou lepší než cokoli jiného... Jsou přinejlepším průměrné a dědictví vykurvených motorů předposlední generace je stahuje pod hladinu rentability...

Každý svého štěstí strůjce....

Beztak lžeš, protože každý kdo má rozum a zároveň může pustit do auta milion, tak přestože ho tam nechce pustit celý, se rozhodně nebude obtěžovat nějakou ojetinou a koupí si nové auto v záruce, protože i za polovinu toho budgetu se dá koupit slušné nové auto a obyčejné už za čtvrtinu....

I ten Aslynt má víc rozumu.... A že je to silnej svéráz....
Naposledy upravil pech. dne 24. 1. 2021 10:16, celkově upraveno 1
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 24. 1. 2021 10:16

pech. píše: Za zhruba kilo koupíš pětiletý Logan/Sandero s Tce, když ti začlo jít o ten výkon...

Kde se to hledá?

Na jednu stranu je hloupé blábolit o ztrátě sebeúcty v souvislosti s ježděním Dacií. Na druhou stát se wolffem přes Dacie je stejná kokotina, jen v opačným gardu.
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod yndezit 24. 1. 2021 10:16

Pech: Ale vydržels to dlouho :D
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 24. 1. 2021 10:20

garážmistr píše:
pech. píše: Za zhruba kilo koupíš pětiletý Logan/Sandero s Tce, když ti začlo jít o ten výkon...

Kde se to hledá?

Na jednu stranu je hloupé blábolit o ztrátě sebeúcty v souvislosti s ježděním Dacií. Na druhou stát se wolffem přes Dacie je stejná kokotina, jen v opačným gardu.

Normálně v inzerátech s atmosférou je pětilteka za kilo, s turbem o pár tisíc víc...

Wolff nejsem... Jen mně vadí když se povyšuje jeden holouš nad druhého holouše, jen proto, že jeden tak vznikl od první čáry na papíře a druhý vznikl očesáním vyžilé konstrukce.... A když je jeden houlouš bezdůvodně předražený, tak proč si ho kupovat... Chtěl jsem buď ušetřit peníze tazateli za stejně staré auto, nebo ho za ty peníze motivovat k nákupu auta mladšího, což je lepší...

-- 24. 1. 2021 10:21 --

yndezit píše:Pech: Ale vydržels to dlouho :D

No, to už je taková moje vlastnost, že když je někdo hodně tupý, tak zvýším intenzitu pedagogické činnosti...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 24. 1. 2021 10:26

Zapomínáš že ty lidi už většinou mají vybráno. Jen to z nich dýl leze - táta měl oktávku, tak já taky... Dál už to nemělo cenu.
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod Jenyk 24. 1. 2021 10:30

Mně to něco připomíná. Že on míval Mazdu?
Jenyk
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 1. 2021 10:30

yndezit píše:Pech: Ale vydržels to dlouho :D

:D
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka