Škoda Felicia 1.3 MPI Zhasnutí motoru, problém startování, š

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2021 10:47

Tato auta vydrží nečekaně mnoho.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod TRUM4TIK23 21. 1. 2021 12:41

puk123 píše:Mně přesně tak chodil kdysi Forman. Čerpadlo čerpalo, ale nedávalo dostatečný tlak. Ten tlak lze v servisu změřit. Já bych začal od něho a dal tam případně nové.

Čau ale kdyby to bylo čerpadlo tak by to dělalo bordel pořád ne ? Já když teď půjdu sednout do auta tak nastartuju na poprvé a hned ale jak se dám do pohybu tak po nějaký chvíli už ani neškube a rovnou chcípne motor a po chvilce zase nastartuju na první pokus..jen nejde startovat hned po tom co mi to chcípne..to vždy musím počkat..jako by se něco zahřálo a po vychladnutí to zase šlo v pohodě.. nebo alespoň občas mi to tak přijde..a čerpadlo by prej mělo dávat asi 3 bary co říkal mechanik jak se to měří ? Udělají to na počkání ? Tam asi jen bude stačit odpojit hadice přívodu do motoru a napojit tam nějaký měřák ?

-- 21. 1. 2021 13:43 --

A jinak já se jí nechci zbavovat má udělanou novou STK a vzhledem ke stavu a stáří tak kupodivu by prošla i na další STK a proto si ji chci dát spíše do kupy než shánět nové auto
TRUM4TIK23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod puk123 21. 1. 2021 14:57

Chovalo se to přesně, jak popisuješ. Byl už jsem vycvičený, jakmile motor chcípl, sešlápl jsem spojku a hledal místo pro nouzové přistání bez motoru. Po chvíli to naběhlo a jel jsem do další etapy. Tlak měřil jeden šikovný garážník, jak popisuješ. To měl během chvilky, s opravou to měl složitější.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 1. 2021 15:30

MELLO píše:Tato auta vydrží nečekaně mnoho.

Stále je jich spousta k vidění...nejen na plech cupu
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2021 15:32

Přesně tak. A jsem tomu opravdu rád.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod PeTr7650 21. 1. 2021 16:14

taky mi jednou za čtvrt roku filcka chcípne za jízdy, jak když vypne palivo. Stačí zaspojkovaat, nastartovat, podřadit o tři a dát tomu čouda :-D, pak je zas pokoj

filcka je nesmrtelnej stroj, teď sem do svý nasadil nezávislý topení. Ráno soused škrábe svýho novýho Land Rovera, já lezu do vyhřáté a odmrzlé filcky . . :-D Dokud to bude jezdit, budu si ji držet
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 1. 2021 16:18

Lukas063 píše:
MELLO píše:Tato auta vydrží nečekaně mnoho.

Stále je jich spousta k vidění...

Pojízdné rakve :oboze
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2021 16:29

Tak to je věc druhá...
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod PeTr7650 21. 1. 2021 16:45

na daily to není, ale na poježdění někde v ***** na horách ze vsi do vsi ideální stroj
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod sprint 21. 1. 2021 17:19

PeTr7650 píše:filcka je nesmrtelnej stroj, teď sem do svý nasadil nezávislý topení. Ráno soused škrábe svýho novýho Land Rovera, já lezu do vyhřáté a odmrzlé filcky . . :-D Dokud to bude jezdit, budu si ji držet

Ještě zbývá dodělat klimatizaci a servo :D
Opel Astra 1.4T
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2021 17:22

:D :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 1. 2021 20:46

a tak coby ne, když si umí poradit 8-)
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Já první 21. 1. 2021 21:10

sprint píše:
PeTr7650 píše:filcka je nesmrtelnej stroj, teď sem do svý nasadil nezávislý topení. Ráno soused škrábe svýho novýho Land Rovera, já lezu do vyhřáté a odmrzlé filcky . . :-D Dokud to bude jezdit, budu si ji držet

Ještě zbývá dodělat klimatizaci a servo :D

U 1.3 nemohlo být servo a klimatizace zároveň.
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
Já první
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod TRUM4TIK23 21. 1. 2021 21:14

puk123 píše:Chovalo se to přesně, jak popisuješ. Byl už jsem vycvičený, jakmile motor chcípl, sešlápl jsem spojku a hledal místo pro nouzové přistání bez motoru. Po chvíli to naběhlo a jel jsem do další etapy. Tlak měřil jeden šikovný garážník, jak popisuješ. To měl během chvilky, s opravou to měl složitější.

A co jsi stim měl ?na kolik vyšla oprava ? Bylo to tím čerpadlem ?
TRUM4TIK23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod puk123 21. 1. 2021 21:43

To už je roků, Ceny si nepamatuju a k ničemu by to nebylo. My už jsme byli rozhodnutí Formana poslat dál a tak šel i s tou vadou. Čerpadlo bylo špatné a měnil ho nový majitel a nějakou dobu s ním jezdil. Jestli měnil ještě něco, nevím.
puk123
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka