Superb iV

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 21. 11. 2020 14:08

Prostě bych raději boural v Supu než v Octě.... tak prosté to je.... už jen ta délka kapoty a tudíž deformační zóny je jednoznačně na straně Supa.... Beru že Octa je novější a může mít nějaká zase pokročilejší řešení, ale nevěřím že může být celkově bezpečnější než Sup....

A pak ty další faktory jako prosto, ovládací prvky, spolehlivost infotaimentu, patrně menší přeplácanost zbytečnými asistenty protože to je starší auto atd... tam pro mě fakt není o čem.... Obecně si myslím že Sup této generace je poslední Škodovka co jsem ve firmě měl.... Směřují to směrem, který mi nepřipadá zajímavý....
Mr. Murphy
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 21. 11. 2020 14:34

Zajímal mě jen argument bezpečnosti, jestli to jsou dohady, nebo je to podpořené nějakým faktem. Proti výběru nic nenamítám.
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod Marcelino 21. 11. 2020 21:47

garážmistr píše:Zajímal mě jen argument bezpečnosti, jestli to jsou dohady, nebo je to podpořené nějakým faktem. Proti výběru nic nenamítám.
no možno ak by si mal detailne dáta z crash testov Sup a Oct , tak by sa to dalo porovnať, že aké preťaženia a aké "zranenia" a kde utrpela figurína v ktorom aute... :hm
neporovnával som, ale tiež si myslím, že Sup má predpoklady byť lepším...
o pohodlí a komfortu a jazdných vlastnostiach sa myslím nemá zmysel baviť, Sup je proste o triedu lepší
Marcelino
Nováček

Odeslat příspěvekod garážmistr 21. 11. 2020 21:50

Marcelino píše:o pohodlí a komfortu a jazdných vlastnostiach sa myslím nemá zmysel baviť, Sup je proste o triedu lepší

Ok, tak v tvým postu mě zaujaly ty jízdní vlastnosti. Jak nemá smysl se o nich bavit.
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 21. 11. 2020 21:51

Jazdne vlastnosti?
No tak tu by som bol opatrnejsi.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Marcelino 21. 11. 2020 21:58

glider píše:Jazdne vlastnosti?
No tak tu by som bol opatrnejsi.
OK berem späť 8-) "trošku" mi uniklo , že sa bavíme čiste o OIV iV vs Sup III iV ...ani v jednom som nejazdil...

ale ak by sme sa bavili všeobecne OIII vs SUP III , tak za tým si stojím - v tom mám bohaté osobné skúsenosti (aj keď iba dieslové verzie) 8-)
Marcelino
Nováček

Odeslat příspěvekod garážmistr 21. 11. 2020 22:05

OIV se aktuálně probírá.
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod Marcelino 21. 11. 2020 22:25

garážmistr píše:OIV se aktuálně probírá.
:-[ ach jo, prsty rýchlejšie jak hlava... :roll: :-[
tak možno o pol roka, tu budem schopný niečo napísať aj z vlastnej skúsenosti... zatiaľ nikto v rodine ani vo firme OIV nemá :hm
Marcelino
Nováček

Předchozí stránka