Zadní pružiny Octavia 2

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 9. 2019 19:47

Tak už mi poslal fotku že mám pružiny nachystané..

70221449_2367351810051733_950941021015900160_n.jpg
pruziny


Stihl to ještě dřív než jsem dořešil jestli tam patří.. :D Tak snad budou
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 8. 9. 2019 19:57

Puntíky nakreslil hezky, takže to bude určitě cajk :D
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 9. 2019 20:01

Jakože vzal nějaké první co mu padly pod ruku a nakreslil na ně stejné puntíky? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 9. 2019 21:20

Lukas063 píše:
MarkFX píše:a je někde nějaký konfigurátor nebo nějaká aplikace která mi vyhodí správné pružiny podle VIN?

Můžu ti to zjistit...

Zjištěno, jsou to originál pružiny.. Dle vin je tam modrá a žlutá barva, OE číslo pružin je 1K0 511 115 BT. Akorát to asi nebude počítáno na tažné zařízení, to jsem totiž dodělával dodatečně. Ale jelikož vozík tahám a nosič kol používám jen občas tak v pohodě, když to šlo dodet s nižším zadkem, tak to bude jen lepší s novými pružinami.

O:-) Ted jsem zvědavý na porovnání se staršími o kolik budou delší a jak se to pak projeví na zadku auta.. :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 9. 2019 20:27

Říkal jsem kámošovi až ty pružiny bude měnit, tak ať mu vyfotí tu starou na porovnání vedle nové, ať je vidět o kolik je kratší a nakonec ani nemusel - obě pružiny byly totiž na konci zlomené..

Sice fakt jen na konci, tak o necelou jednu otočku ale zajímavé že i tenhle kousek udělal na zadku auta snad 5cm.. 8-D
Naposledy upravil MarkFX dne 21. 9. 2019 19:35, celkově upraveno 1
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 9. 2019 10:04

Lowrider
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků