Zadní pružiny Octavia 2

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 9. 2019 20:47

Tak už mi poslal fotku že mám pružiny nachystané..

70221449_2367351810051733_950941021015900160_n.jpg
pruziny

Stihl to ještě dřív než jsem dořešil jestli tam patří.. :D Tak snad budou
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 8. 9. 2019 20:57

Puntíky nakreslil hezky, takže to bude určitě cajk :D
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 9. 2019 21:01

Jakože vzal nějaké první co mu padly pod ruku a nakreslil na ně stejné puntíky? :D

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 9. 2019 22:20

Lukas063 píše:
MarkFX píše:a je někde nějaký konfigurátor nebo nějaká aplikace která mi vyhodí správné pružiny podle VIN?

Můžu ti to zjistit...

Zjištěno, jsou to originál pružiny.. Dle vin je tam modrá a žlutá barva, OE číslo pružin je 1K0 511 115 BT. Akorát to asi nebude počítáno na tažné zařízení, to jsem totiž dodělával dodatečně. Ale jelikož vozík tahám a nosič kol používám jen občas tak v pohodě, když to šlo dodet s nižším zadkem, tak to bude jen lepší s novými pružinami.

O:-) Ted jsem zvědavý na porovnání se staršími o kolik budou delší a jak se to pak projeví na zadku auta.. :-)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 9. 2019 21:27

Říkal jsem kámošovi až ty pružiny bude měnit, tak ať mu vyfotí tu starou na porovnání vedle nové, ať je vidět o kolik je kratší a nakonec ani nemusel - obě pružiny byly totiž na konci zlomené..

Sice fakt jen na konci, tak o necelou jednu otočku ale zajímavé že i tenhle kousek udělal na zadku auta snad 5cm.. 8-D
Naposledy upravil MarkFX dne 21. 9. 2019 20:35, celkově upraveno 1

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 9. 2019 11:04

Lowrider
Hustoles
Chameleon Garáže

Předchozí stránka