Senzory o2

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod asdffff 6. 7. 2019 11:42

Zdar,je tu nekdo kdo si svepomoci opravoval zadni parkovaci senzory? jeden senzor se mi nejak uvolnil a z niceho nic mi zapadl dovnitr a od te doby senzory nefunguji..kdyz zaradim zpatecku tak se jen ozve takove delsi pipani a jinak nic. Nejaka rada jak to dat dohromady abych s tim nemusel do servisu? nebo bude lepsi to nechat na nich? diky :tleskani
asdffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ace2 6. 7. 2019 12:26

Tak pípá to protože se hodil do závady, protože detekuje překážku v naprosté blízkosti narozdíl od signálu z ostatních čidel, to jak je zaražený. Není šance že bys z pod auta tam strčil ruku či něco a jednoduše ho vytlačil zpět?

Tady je na to návod, sice je to Golf, ale to je s Octávkou stejný

https://www.youtube.com/watch?v=-hkfegEap3Q
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod asdffff 6. 7. 2019 12:44

ace2 píše:Tak pípá to protože se hodil do závady, protože detekuje překážku v naprosté blízkosti narozdíl od signálu z ostatních čidel, to jak je zaražený. Není šance že bys z pod auta tam strčil ruku či něco a jednoduše ho vytlačil zpět?

Hele je to proste to klasicke dlouhe pipnuti na 3-4s a pak ticho a senzory proste nefungujou zkousel jsem to namacknout ***** az k prekazce a nic..a zkousel jsem tam sahat dolu a neni jak se tam dostat mozna protoze to jsou senzory dodelany a nebyly tam origo..nejde mi do hlavy jak muze jen tak zapadnout..takze hadam asi bude potreba servis

-- 6. 7. 2019 14:00 --

ace2 píše:Tak pípá to protože se hodil do závady, protože detekuje překážku v naprosté blízkosti narozdíl od signálu z ostatních čidel, to jak je zaražený. Není šance že bys z pod auta tam strčil ruku či něco a jednoduše ho vytlačil zpět?

Zase mi prijde ale jako blbost aby senzory jako takove nefungovaly kdyz jeden odejde..teda kdyz jen tak zapadne dovnitr.
asdffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ace2 6. 7. 2019 13:24

záleží jak je to naprogramovaný. U Mercedesu když byl přední rámeček moc blízko jednomu senzoru tak se celá přední parkovací sada hodila do erroru. U Fordu se mi díky špíně na senzoru nic zvlášního nestalo, jeden hlásil překážku a další bez problémů funkční. Jako to má VW netuším
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod asdffff 6. 7. 2019 13:40

Ani kdyz tam strcim prst nebo neco co se vejde tak nic nenahmatam..ani neni slyset ze by tam nekde neco upadleho "chrastilo"

-- 6. 7. 2019 14:40 --

Přílohy
66359039_336771540568320_6412243412510048256_n.jpg
asdffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 6. 7. 2019 14:06

Sundat nárazník a dát senzor zpátky,tím bych začal. :-)
Carrera S,Ex Alpina B4 Biturbo AWD,BMW X5 3,0 D,Kuga 1,5EB New,MB SL 320,MB Sprinter 213 CDi,Ex Porsche Carrera 4,Ex Porsche Panamera 4S
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 6. 7. 2019 14:22

ace2 píše:záleží jak je to naprogramovaný. U Mercedesu když byl přední rámeček moc blízko jednomu senzoru tak se celá přední parkovací sada hodila do erroru. U Fordu se mi díky špíně na senzoru nic zvlášního nestalo, jeden hlásil překážku a další bez problémů funkční. Jako to má VW netuším

Stejně.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod asdffff 6. 7. 2019 14:46

970ka píše:Sundat nárazník a dát senzor zpátky,tím bych začal. :-)

To asi kazdopadne protoze dole to nijak nejde se tam dostat jen mi nejde do hlavy ze jeden vypadne a nefunguje ani jeden najednou..
asdffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 8. 7. 2019 08:31

A jsi si jistej, že zapadl dovnitř? Jestli on třeba úplně neupadl. :hm
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 7. 2019 18:59

áááááha :!:
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 7. 2019 10:15

Prostě ho potratil.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 7. 2019 10:37

Si pamatuju, jak kdysi v dobách dávných otec koupil v Tuzexu kazetové autorádio Sencor. Volal do nějakého servisu, že potřebuje namontovat aurorádio. Pane, jakou značku a model máte? Senzor. Takový autorádio neexistuje. Vždyť vám řikám, koupil sem Senzor. Asi vim, co sem koupil. No dobře, tak přijeďte a my vám ten Senzor namontujume.

Tohle se fakt stalo, to nekecám.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod glider 9. 7. 2019 10:40

:D
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 7. 2019 21:11

ale jo...

:D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod ace2 9. 7. 2019 21:20

Sencor už byl za komoušů? Sem myslel že to tady valil především Grundig, Sony, Panasonic a Blaupunkt
ace2
Veterán

Další stránka