Škoda Scala pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ingos 15. 8. 2019 10:57

Michal220 píše:Mohla mít slabší chip,stačilo by 1-2procentní klesání a to na silnici nepoznáme,lepší palivo,vítr v zádech,jet za suv v těsném závěsu,byla i dobrá okolní teplota+odchylka tachometru min 10km/h v té rychlosti.

Je to série. Klesání bylo 32m na 1km, ale já bych myslel, že to bude alespoň 80m.

Odchylka bude určitě 10-15km, ale stejně to je masakr.
Ingos
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jurajec 15. 8. 2019 10:58

Rychlejší vozy rád pouštím, pokud je ovšem zahlédnu přes okraj klobouku.
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod Michal220 15. 8. 2019 11:01

Budeš dělat ňáký upgrade od APR apod ať je radost ještě větší?
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 8. 2019 11:08

Ingos píše:
Michal220 píše:Mohla mít slabší chip,stačilo by 1-2procentní klesání a to na silnici nepoznáme,lepší palivo,vítr v zádech,jet za suv v těsném závěsu,byla i dobrá okolní teplota+odchylka tachometru min 10km/h v té rychlosti.

Je to série. Klesání bylo 32m na 1km, ale já bych myslel, že to bude alespoň 80m.

To je jako tvoje video?
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Ingos 15. 8. 2019 11:11

Arnie J píše:
Ingos píše:

To je jako tvoje video?

Ne, nežiju v Německu.
Ingos
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod _maty_ 15. 8. 2019 11:12

Tak hlavne k cemu to autu jako scala je? Kdyz hranice nejake bezpecne jizdy pro toto bude realne nekde u 180-200 kmh..
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod goes 15. 8. 2019 11:15

Ingos píše:

Takze co to video pak ukazuje? Nozsi stredni se 150 koniky ma dynamiku jako jizsi stredni se 150 koniky. Diky klesajici trase se dostala mirne na maximalku ktera se meri na oredposledni rychlostnis tupen tudiz ji lze pri dibrem klesani presahnout nemali auto omezovac.

Takze jaky masakr prosim?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Slawall 15. 8. 2019 11:27

Jo, tady ty akcelerace na tachac jsou na nic. Jedna je to vetsino uz kopce a dvak kdyz tachac premeruje cca o 8kph, tak jakou to ma vypovidajici hodnotu? Zadnou.

Jen teda se muzem podivat, kolik toci.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Ingos 15. 8. 2019 11:27

goes píše:
Ingos píše:

Takze co to video pak ukazuje? Nozsi stredni se 150 koniky ma dynamiku jako jizsi stredni se 150 koniky. Diky klesajici trase se dostala mirne na maximalku ktera se meri na oredposledni rychlostnis tupen tudiz ji lze pri dibrem klesani presahnout nemali auto omezovac.

Takze jaky masakr prosim?

Ukaž mi nějaké video, kde auto nižší střední okolo 110kW jede z jakéhokoli kopce 257 (tachometrových).
A ještě s nejhorší možnou karoserií pro vysoké rychlosti.
Viděl jsem dost videí, kde 2l nafty jedou max 220-240km/h.
Spoustu aut s benzínovou 1.4, 1.5, 1.6, 2.0, které ani těch 220 tachometrových nedali, takže prosím, čekám.
BTW. oficiální maximálka scaly s tímto motorem je 219km/h.
Ingos
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pajjoun 15. 8. 2019 11:28

Slawall píše:Jo, tady ty akcelerace na tachac jsou na nic. Jedna je to vetsino uz kopce a dvak kdyz tachac premeruje cca o 8kph, tak jakou to ma vypovidajici hodnotu? Zadnou.

Za mě naprosto dostatečný, abych si udělal obrázek.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 15. 8. 2019 11:31

Za me to jsou jen takove videa pro zajimavost.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod goes 15. 8. 2019 11:33

Ingos píše:
Ukaž mi nějaké video, kde auto nižší střední okolo 110kW jede z jakéhokoli kopce 257 (tachometrových).
A ještě s nejhorší možnou karoserií pro vysoké rychlosti.
Viděl jsem dost videí, kde 2l nafty jedou max 220-240km/h.
Spoustu aut s benzínovou 1.4, 1.5, 1.6, 2.0, které ani těch 220 tachometrových nedali, takže prosím, čekám.
BTW. oficiální maximálka scaly s tímto motorem je 219km/h.

Proc bych to delal? Jaky to ma vyznam? Vis zda pri tech 257 je odchlka 20 nebo 30 nebo 10? To ma byt soutez v nepresnosti mereni? Proste bezny vykon auta ktery dokazuje i ona dynakika 9/45-50 na kilo a na dve real

Jinak je zajimave ze vis kde to bylo mereno kdyz s tim nemas nic spolecneho

-- 15. 8. 2019 11:33 --

Pajjoun píše:
Slawall píše:Jo, tady ty akcelerace na tachac jsou na nic. Jedna je to vetsino uz kopce a dvak kdyz tachac premeruje cca o 8kph, tak jakou to ma vypovidajici hodnotu? Zadnou.

Za mě naprosto dostatečný, abych si udělal obrázek.

Obrazek o cem? Ze to jede jak realne?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod aikoN 15. 8. 2019 11:34

Když je známá odchylka, tak se přeci reálná rychlost dopočítá snadno. Pak je vypovídající hodnota naprosto bez problému.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 15. 8. 2019 11:35

No neni prave. Nezname profil trati.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod aikoN 15. 8. 2019 11:35

Tak ještě s profilem trati no :D
aikoN
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka