Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 25. 5. 2022 21:27

Ingos píše:Já nvm, tenhle týpek mě prostě vůbec nebere. Ty jeho testy jsou stejné jako X dalších co si někde přečtu nebo zkouknu, žádné originální pojetí, neobvyklé informace apod.. Jako u spousty youtuberů, jsou třeba záběry ze sportovní jízdy zoufalé. Pořád nechápu, proč mám u sportovní jízdy čumět na testera jak kecá, místo toho, aby byl záběr na cestu a třeba tachometr, ať si můžu představit jak rychle jede + k tomu nějaký prostřih z venku. Tohle má naopak nádherně zpracované Martin z MM.

Suhlas, v pripade hrubisa to mam uplne rovnako a uz ani neklikam.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 25. 5. 2022 21:29

Kdo je hrubisa?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 25. 5. 2022 21:31

Sesternica tvojho bratranca z druheho kolena.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 25. 5. 2022 21:37

Takže slovák.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 5. 2022 21:44

:hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já první 26. 5. 2022 03:27

Ingos píše:Já nvm, tenhle týpek mě prostě vůbec nebere. Ty jeho testy jsou stejné jako X dalších co si někde přečtu nebo zkouknu, žádné originální pojetí, neobvyklé informace apod.. Jako u spousty youtuberů, jsou třeba záběry ze sportovní jízdy zoufalé. Pořád nechápu, proč mám u sportovní jízdy čumět na testera jak kecá, místo toho, aby byl záběr na cestu a třeba tachometr, ať si můžu představit jak rychle jede + k tomu nějaký prostřih z venku. Tohle má naopak nádherně zpracované Martin z MM.


Jojo, zeptej se Stealtha, jak je to s těma záběrama na tachometr, když předvádí sportovní jízdu. :-)
Hrubis, stejně jako Muldix popisuje hlavně svoje dojmy a pocity. Jsou si hodně podobní, jenom Hrubis má tak trochu projev uspávače hadů.
Asi nejzásadnější informace je ta, že i nová oktavka je hlučná kravka, jako každá škodovka.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 26. 5. 2022 05:51

tslany píše:Takže slovák.

nebuď rasista ...

-- 26. 5. 2022 06:52 --

Já první píše:Asi nejzásadnější informace je ta, že i nová oktavka je hlučná kravka, jako každá škodovka.

nesmíš soudit jen podle toho svýho hroutícího se vehiklu ...
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 5. 2022 06:26

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 26. 5. 2022 06:47

Já první píše:Hrubis, stejně jako Muldix popisuje hlavně svoje dojmy a pocity. Jsou si hodně podobní

8-D

-- 26. 5. 2022 07:48 --

glider píše:
Ingos píše:Já nvm, tenhle týpek mě prostě vůbec nebere. Ty jeho testy jsou stejné jako X dalších co si někde přečtu nebo zkouknu, žádné originální pojetí, neobvyklé informace apod.. Jako u spousty youtuberů, jsou třeba záběry ze sportovní jízdy zoufalé. Pořád nechápu, proč mám u sportovní jízdy čumět na testera jak kecá, místo toho, aby byl záběr na cestu a třeba tachometr, ať si můžu představit jak rychle jede + k tomu nějaký prostřih z venku. Tohle má naopak nádherně zpracované Martin z MM.

Suhlas, v pripade hrubisa to mam uplne rovnako a uz ani neklikam.


A teď nová kariera v Autosalonu. Kam se teda asi hodí.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 26. 5. 2022 06:49

jsou si oba podobní. Minimálně v tom, že točí videa na YT :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 26. 5. 2022 06:57

hele je to dobré auto, ty nové už jsou asi úplně v pohodě, to musím přiznat, že na to stížnosti skoro nejsou
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 26. 5. 2022 06:58

čas na výměnu? :hm
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 26. 5. 2022 07:06

mi to funguje, nevím na jak dlouho ještě, ale funguje. Snad se na mě někdy v budoucnu nebudou zlobit za ten vypnutej lane assist.
Řekl bych, že si nepamatuju kdy jsem restartoval infotaiment naposledy, ale zrovna včera se restartoval sám :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 5. 2022 08:04

Moucha píše:Stejne by to melo rozliseni takovy, ze by tam nebxl videt ani strom natoz treba dite

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 26. 5. 2022 08:18

garážmistr píše:
Já první píše:Hrubis, stejně jako Muldix popisuje hlavně svoje dojmy a pocity. Jsou si hodně podobní

8-D

-- 26. 5. 2022 07:48 --

glider píše:
Ingos píše:Já nvm, tenhle týpek mě prostě vůbec nebere. Ty jeho testy jsou stejné jako X dalších co si někde přečtu nebo zkouknu, žádné originální pojetí, neobvyklé informace apod.. Jako u spousty youtuberů, jsou třeba záběry ze sportovní jízdy zoufalé. Pořád nechápu, proč mám u sportovní jízdy čumět na testera jak kecá, místo toho, aby byl záběr na cestu a třeba tachometr, ať si můžu představit jak rychle jede + k tomu nějaký prostřih z venku. Tohle má naopak nádherně zpracované Martin z MM.

Suhlas, v pripade hrubisa to mam uplne rovnako a uz ani neklikam.


A teď nová kariera v Autosalonu. Kam se teda asi hodí.


Nee, koho mění, tu zoufalou ženskou, nebo jednoho z Vrtalů?
Ingos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků