Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 17. 6. 2021 20:17

Moucha píše:Zajimalo by me jestli je to jako parkovaci kamera, nez to nabehne, clovek ma vycouvano

Dnes jsem mohl řídit klousek enyaq, a kamera nabiha rychle
Ale ten obraz je hroznej... Možná stejnej jako u OIII ale jak je na větším displeji tak to vypadá příšerně
A ještě kraje jsou hodně zdeformovane ale tak divně,
Znám rybí oko
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 6. 2021 20:30

jj to má i okta, pokaždé když přesednu z jinýho auta do okty tak si řikám, že to mám rozbitý, takový odpad kamera, horší než v roce 2008
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabatt 18. 6. 2021 05:36

Včera večer jsem otestoval opravená Matrix světla. Byl jsem rád, že jsem dojel. Automatika nefunguje, tlumená svítí sotva na 20m a příliš na pravou stranu. Už mi dochází slova a trpělivost. Do servisu jsem napsal, ať dají tomu technikovi, který je seřizoval, práci jakoukoliv, ale jinou. >:-(

obrázek_2021-06-18_063843.png
Krabatt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 18. 6. 2021 05:41

já nečekám, že by to dal někdo dohromady, takže se s tím budu chovat jako s klasika dálkáčema
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabatt 18. 6. 2021 05:51

Každý servisní zásah eviduji. Začíná to být pěkně dlouhá komunikace s hromadou fotek a videí. Dneska jde auto znovu na update, ale nečekám změnu. Pak už to začnu řešit jinak...
Krabatt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 6. 2021 06:13

Vzdyt to sviti hezky a aspon snad neoslnuje... Nemate vy problem s tim, ze cekate funkcnost S-kovyho mercedesu u masovky nizsi stredni tridy?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabatt 18. 6. 2021 06:21

Až na to, že teď to prakticky nesvítí a automatika nefunguje. To snad není normální po servisním zásahu? Předtím světla fungovala, jen reagovala pozdě na protijedoucí vozidla.
Krabatt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 6. 2021 06:25

To brzo bude na vydání knihy...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 6. 2021 06:26

Tak z hlediska ostatnich ridicu bych to bral jako zlepseni stavu :D Jako je jasny, ze s elektronikou to tady zrejme prehnali a asi to numi vyladit tak, aby to dokonale fungovalo. Moucha ma spravny pristup :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 18. 6. 2021 06:29

No oslnovacov je dobre sa zbavit aj tych s H7
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Krabatt 18. 6. 2021 14:10

Tak tento týden mám za sebou třetí návštěvě servisu a zatím to vypadá, že je vše opraveno. Ještě nevím, co světla, ale konečně znovu funguje navigace, Android Auto a dokonce i všechny asistenční systémy. Technik v servisu z toho měl větší radost než já. :D A jako odškodné jsem si aspoň trochu vyzkoušel Enyaq.
Krabatt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jean ViC 18. 6. 2021 15:17

Krabatt píše:Až na to, že teď to prakticky nesvítí a automatika nefunguje. To snad není normální po servisním zásahu? Předtím světla fungovala, jen reagovala pozdě na protijedoucí vozidla.

To byl sw pro mouchu tomu se nelíbilo že oslnuje, takhle by byl spokojen
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 18. 6. 2021 15:19

Ja mam prvni nocni velko jizdu s matrixem naplanovanou az na 15.8.
Pekne vypnu autolight asisst, matrix a pojedu jako za starých časů :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 18. 6. 2021 15:40

Na zářovky? :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 18. 6. 2021 18:03

Acetylenové lampy :D
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků