Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 11. 2022 13:26

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 29. 11. 2022 13:47

Cestou z bazenu uz by to mohlo začít topit... :D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 11. 2022 14:08

:D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 29. 11. 2022 14:16

:D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 11. 2022 14:58

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 29. 11. 2022 16:17

Moucha píše:Ted jsem jel na bazen a spolujezdec si chtel po startu zapnout vyhrev sedacky, to je blbec jak si myslel, ze to bude do minuty reagovat na zapnuti :D


ekonastavenie nedovolia ? :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod saabik 29. 11. 2022 16:37

Hustoles píše:Cestou z bazenu uz by to mohlo začít topit... :D

Ale to by musel nechat běžet motor po celou dobu co budou v bazénu.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 11. 2022 17:08

MirecBA píše:
Moucha píše:Ted jsem jel na bazen a spolujezdec si chtel po startu zapnout vyhrev sedacky, to je blbec jak si myslel, ze to bude do minuty reagovat na zapnuti :D


ekonastavenie nedovolia ? :)

Rychlost systemu, jako minutu jsem prehnal, ale 20 sekund to bude a se to nezda, ale je to doba. Jinak mrte spokojenost
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 30. 11. 2022 08:28

by mi zajímalo, kdy se posere poprvý gouskchár
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 30. 11. 2022 08:34

Moucha píše:
MirecBA píše:
Moucha píše:Ted jsem jel na bazen a spolujezdec si chtel po startu zapnout vyhrev sedacky, to je blbec jak si myslel, ze to bude do minuty reagovat na zapnuti :D


ekonastavenie nedovolia ? :)

Rychlost systemu, jako minutu jsem prehnal, ale 20 sekund to bude a se to nezda, ale je to doba. Jinak mrte spokojenost


jaj tak 20s za mna ok, ale je fakt, ze to nepouzivam, leda ak to omylom zapnem , mal by som zly pocit, ze deti vzadu mrznu a ja som v "luxuse"
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 30. 11. 2022 08:40

PeTr7650 píše:by mi zajímalo, kdy se posere poprvý gouskchár

gous má problémy se stolicí? :hm :'( :-S
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 30. 11. 2022 09:52

Neříkal, že už tam má výkonnější vnitřek, kterej tolik nelaguje?
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 11. 2022 12:40

Jako gousův zažívací trakt? Jo, ten moc nelaguje, podle toho, co tu psal
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 1. 12. 2022 07:06

pan dtx píše: Nafasována nová Octavie a po týdnu nechápu jak si něco takového může výrobce dovolit uvést na trh?

Takový ten plyšový Furby, který frčel před 15 lety měl v sobě sofistikovanější software než tohle.

Že během jízdy porad vyskakuje chyba parkovacího asistenta, že se parkovací asistent náhodně zapne během jízdy. Že za jízdy náhodně přední senzory napíšou chybu, takové drobnosti neřeším. Ale, že za 20 minutovou jízdu se celý infotainment 6x sám resetuje, vytápění sedadel píše, že funkce není dostupná (vytápění sedadel se povedlo zapnout po 4tém resetu) a Bluetooth po každém druhém resetu infotainmentu funguje cca 20 sekund, to mi teda vadí hodně �

Den předtím 6 hodin cesta, z toho 2 hodiny s telefonem v ruce u ucha. Den předtím vše bez problémů. Servis řekne, že to je benefit 4té generace a jediné co mohou udělat je přehrát software a modlit se, že to nebude horší �. V celé firemní flotile není jediná 4ková octavia, kde by ten krám fungoval normálně.

Neumím si představit to koupit za vlastní peníze a ještě za tu cenovku, co za to chtějí. To by mě u dealera neměli rádi.


............

zaujalo mne to topení pod zadek, přes leto ho vem čert, ale teď za chladnejch rán si to nejen při cestě do a z bazénu rád pustím. možná, že moucha nebude jediný mrzutý uživatel.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 1. 12. 2022 07:09

já taky nechápu, že někdo vypustí v roce 2020 takovej odpad výrobek, ale co víc nechápu (teda asi chápu), že to nikdo doteď nedal do kupy, aby aspoň nic nevyskakovalo za problém.
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků