Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 9. 2022 21:24

Musi.
anonymni

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 9. 2022 21:43

Paráda.

Začalo vlhký počasí a potýkám se s něčím, co jsem v O3 nikdy nezažil - zamlžování čelního okna. Klima nastavená na automatiku a musím každou chvíli zapínat "Volný výhled", protože je to furt v oparu. Bug or feature?

Jinak hned jak jsem nafasoval, hned mě trklo, o kolik horší repráky proti O3 (neměl jsem Canton) do toho strčili. Dneska jsem i s tím trochu hrál a pod nějakých 55 Hz je tam útlum jak blázen a pod 40 Hz skoro ticho. Zato kolem nějakých 90 Hz je tam dost skok, čili všechno zní, jako by to bylo mástrovaný v osmdesátkách. Ble.

Hezká je funkce nastavení zvuku - jen řidič, předek, všichni. Ale opět nedomyšlené. Proč tam nejde zakliknout automatika, aby se to nastavovalo dynamicky podle toho, kolik lidí mám v autě? Vždyť to to auto ví!

Že když jako řidič odběhnu, všechno se do půl minuty vypne a nechá to posádku mrznout, to je asi taky nějaká simply clever funkce.

Jinak zadní stěrač nastaven na automatiku a nevšiml jsem si, že by se kdy hnul. V O3 to bylo tuším na 4 hrábnutí předního stěrače jedno hrábnutí zadního. Tady se nehne. Tak co ta volba vlastně dělá?

Pochválit musím spotřebu, O3 prvních 10 tisíc žrala tak 8, tohle furt za 6,5.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 9. 2022 21:47

Hele s tim radiem si mi neco pripomnel, posledni dobou kdyz dam radio tam nejak at ho normalne slysim, tak prestanu slyset lidi v aute.
Prijde mi ze ta hudba hraje nekde z daleka a tlumene, ze ji pak dam vic nahlas abych tomu rozumnel, ale blbe slysim ostatni pak, takze ve vysledku ji mam utlumenou a neslysim ji. Nechapu, nikde jinde neresim, fakt jako kdyby to hralo nekde z dalky z auta
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 9. 2022 21:50

Hraje to z ***** :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 9. 2022 21:54

Když v nastavení dám orientaci na řidiče, tak to hraje krásně kolem mě a posádku slyším. A zároveň spolujezdec slyší hudbu už jen trochu a vzadu nejde vůbec.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 9. 2022 22:45

Koukám ze zlata O3 :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 9. 2022 22:46

Nechapu proc nekdo takove veci vubec nastavuje
anonymni

Odeslat příspěvekod m_tsch 29. 9. 2022 06:36

Sasakr píše:Paráda.

Začalo vlhký počasí a potýkám se s něčím, co jsem v O3 nikdy nezažil - zamlžování čelního okna. Klima nastavená na automatiku a musím každou chvíli zapínat "Volný výhled", protože je to furt v oparu. Bug or feature?

Aby se okno mlžilo, musí se v autě někde vzít vlhkost, vysuš auto, přestaň se potit a bude to ok.

Sasakr píše:Jinak hned jak jsem nafasoval, hned mě trklo, o kolik horší repráky proti O3 (neměl jsem Canton) do toho strčili. Dneska jsem i s tím trochu hrál a pod nějakých 55 Hz je tam útlum jak blázen a pod 40 Hz skoro ticho. Zato kolem nějakých 90 Hz je tam dost skok, čili všechno zní, jako by to bylo mástrovaný v osmdesátkách. Ble.

Nafasoval, takže asi služební... Prostě líp pracuj, ať na tobě firma nemusí šetřit, platí, že dostaneš, co si zaplatíš.

Sasakr píše:Jinak zadní stěrač nastaven na automatiku a nevšiml jsem si, že by se kdy hnul. V O3 to bylo tuším na 4 hrábnutí předního stěrače jedno hrábnutí zadního. Tady se nehne. Tak co ta volba vlastně dělá?

Setře při zařazený zpátečce.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 9. 2022 06:39

Muze stirat i automaticky, ale v ruznych sw to funguje jinak, co mas za sw?
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 9. 2022 07:07

Asi páteční build :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 29. 9. 2022 07:10

Moucha píše:Muze stirat i automaticky, ale v ruznych sw to funguje jinak, co mas za sw?

A nemůže se to i lišit pro lift. vs. combi? U liftu je za jízdy zadní stěrač prakticky k ničemu, u combi by naopak mohl stírat prakticky pořád.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmkkk 29. 9. 2022 07:15

Sasakr píše:Jinak hned jak jsem nafasoval, hned mě trklo, o kolik horší repráky proti O3 (neměl jsem Canton) do toho strčili. Dneska jsem i s tím trochu hrál a pod nějakých 55 Hz je tam útlum jak blázen a pod 40 Hz skoro ticho. Zato kolem nějakých 90 Hz je tam dost skok, čili všechno zní, jako by to bylo mástrovaný v osmdesátkách. Ble.


S Cantonen by sis taky nepomohl
mmmkkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mmmkkk 29. 9. 2022 07:15

Sasakr píše:Jinak hned jak jsem nafasoval, hned mě trklo, o kolik horší repráky proti O3 (neměl jsem Canton) do toho strčili. Dneska jsem i s tím trochu hrál a pod nějakých 55 Hz je tam útlum jak blázen a pod 40 Hz skoro ticho. Zato kolem nějakých 90 Hz je tam dost skok, čili všechno zní, jako by to bylo mástrovaný v osmdesátkách. Ble.


S Cantonen by sis taky nepomohl
mmmkkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 9. 2022 07:47

m_tsch píše:
Moucha píše:Muze stirat i automaticky, ale v ruznych sw to funguje jinak, co mas za sw?

A nemůže se to i lišit pro lift. vs. combi? U liftu je za jízdy zadní stěrač prakticky k ničemu, u combi by naopak mohl stírat prakticky pořád.

Mohl a mozna to tak i bude, matne nekde vzadu v hlave mam pocit, ze jsem to cetl
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 29. 9. 2022 09:04

Moucha píše:Muze stirat i automaticky, ale v ruznych sw to funguje jinak, co mas za sw?

Verze 1889.7
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron