Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 8. 2022 21:26

Tak jsem se dokopal jit zkusit svetla, no je to rozhazene zase na druhou stranu, uz trochu bezmoc. Napravo vedle aut stin a leva strana aut osvetlena dalkacem.
Jsem se v servisu ptal, jestli vi co to jsou Matrix a jestli to umi do stran vyladit, rikali ze jo, ale evidentne ne.
Zitra kdyz bude cas stavim se jinde, uz me to nebavi nejak resit, je to takhle total nepouzitelne, oslnuje to vsude.
Sice me rikali, at se tam stavim a dam zpetnou vazbu, ale to uz by bylo potreti :-(
A fakt tam bude i neco jinyho blbe, proste to jakoby auto vykrejva i kdyz stranku a par metru pred nez se minem to rozhne vsechny segmenty naplno, jako by ty ta svetla od protijedouciho nejak tu kameru zblbla a ona dala pokyn svitit naplno.
Fakt uz nevim kam s tim zajet, uplne bohate bych se asi smiril uz s tim, aby se to vyladilo do tech stran tak jak to ma byt, pokud teda neni vada ve svetlech, ale myslim ze ne, ze to je rozhozene jen do stran a neumi to vyladit. Ono staci tim sroubem evidentne otocit o ctvrt otacky navic a uz to nemuze fungovat, nebo jestli to nechce nejakou vetsi kalibraci celkem jak se v tom uz nekolikrat hrabali
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 8. 8. 2022 21:35

A nemaj v MB něco jak oCentrum spokojenosti zákazníků, že by ses tam stavil přímo u nich?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 8. 8. 2022 21:45

Když trochu zahledáš, tak podobný problémy reportuje spousta lidí, co maj matrixy na O4. Akorát jsem nenašel žádný ultimátní řesení. Někdo píše, že stačí překalibrovat kameru, ovšem pokud mezitím servis rozvrtal nastavení světel, tak to asi bude trochu práce dát všechno dohromady.

-- 8. 8. 2022 22:47 --

https://www.briskoda.net/forums/topic/4 ... nt=5549034
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 8. 8. 2022 21:47

Připlaz se na 13.bránu, obětuj trochu hranolků, a Ingoš s tím snad něco udělá (swapne tam halogeny).
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 8. 2022 22:05

Tak to je dost na *****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 8. 2022 22:24

By mě zajímalo, kam s tím moucha jezdí..v HK nebo tam už je to všechno vyzkoušený a marný?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 8. 2022 22:25

Ne.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 8. 2022 23:43

to jsem se zapomněl pochlubit, že jsem o víkendu schytal plný zásah od O4 s matrixama :) tak jak píše moucha, najednou se to rozhodlo, že to má dát plnej a dalo mi to plnej do xichtu z 20 metrů
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkom 8. 8. 2022 23:59

Nice… zlate non matrix ledy
majkom
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 8. 2022 06:11

Ono asi jako kdyby fungovaly Matrixy tak, jak byly původně navržené a projektované, tak by to bylo ku prospěchu věci, ale i jak píše goes, pro někoho může být nepříjemné, že se furt mění i osvit do stran.

V tomto světla asi automatika na dálková světla ideál.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 9. 8. 2022 06:11

Lukas063 píše:By mě zajímalo, kam s tím moucha jezdí..v HK nebo tam už je to všechno vyzkoušený a marný?

tak marný ne, servis super, ale taková chyba se blbě hledá, blbě ukazuje když je tma až ve 22 atp..
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 8. 2022 06:16

Musíš počkat do podzimu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 9. 8. 2022 06:20

donazimy, jak v Chalupářích O:-)
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 9. 8. 2022 06:23

já to do podzimu nevydržím když mě čeká 2x 1000km v noci. Oni ty světla jsou už asi celé nějaké rozhozené, že to vypíná a zapíná i když nikde nic není :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 8. 2022 06:25

Ta světla, už se to nauč. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků