Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 10. 2021 19:29

Přesně tak.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod evlo 18. 10. 2021 19:40

OTA21 píše:Dneska měla holka fakt náladu, málem mě *****, ujel jsem kolem 500km a stálo to za to. Pípnutí nefunkčního SOS systému a lajn assistu bylo minimálně 40x, a to fakt nekecám.

Pak autu úplně *****, když jsem zastavil, vypnul motor a vystoupil, tak auto začalo pípat (4 pípnutí rychle za sebou a furt dokola). Nešlo to jakoby z repráků, ale jakoby z nějakého "old school pípáku". Vypnul jsem auto, znovu zapnul, odpojil telefon, všechno několikrát vyzkoušeno a nic, takže jsem v tomhle stavu jel cca 40 km, na stavbě jsem auto opět vypnul, zamknul a když jsme se po cca půlhodině vrátil, tak nepípalo.

Jinak ale super, pohoda, jede to hezky, jsem spokojenej. :)

kvalita

-- 18. 10. 2021 20:40 --

to uz tu kvalitu bmw pomalu predehnali
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ingos 18. 10. 2021 19:48

OTA21 píše:Dneska měla holka fakt náladu, málem mě *****, ujel jsem kolem 500km a stálo to za to. Pípnutí nefunkčního SOS systému a lajn assistu bylo minimálně 40x, a to fakt nekecám.

Pak autu úplně *****, když jsem zastavil, vypnul motor a vystoupil, tak auto začalo pípat (4 pípnutí rychle za sebou a furt dokola). Nešlo to jakoby z repráků, ale jakoby z nějakého "old school pípáku". Vypnul jsem auto, znovu zapnul, odpojil telefon, všechno několikrát vyzkoušeno a nic, takže jsem v tomhle stavu jel cca 40 km, na stavbě jsem auto opět vypnul, zamknul a když jsme se po cca půlhodině vrátil, tak nepípalo.

Jinak ale super, pohoda, jede to hezky, jsem spokojenej. :)

Říkal jsem to i Mouchovi, ne každý má ten správný status na to, vlastnit novou Octavii. Moucha časem pochopil a uznal, že je to nejlepší auto na světě a hle, už se mu ta Octa udobřila a funguje. Stejné to bude i s tebou. Prostě ten vůz nepoužíváš správně a jelikož je to výrobek nadmíru inteligentní, tak ti to dává najevo. Začni s tím vozem jezdit jako s RS modelem a ne jako Ajif za 4,5l/100km a on začne fungovat tak jak má :D ;-)
Ingos
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 10. 2021 20:14

zkrátka...všechno má svůj čas :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 10. 2021 20:14

To je debilina.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 18. 10. 2021 20:18

A ty se divíš, že jich jezdí málo. Na to jaký je to krumpl jich vídám až moc.
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 10. 2021 20:18

Však sem to tu už psal.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Moucha 18. 10. 2021 20:19

Jako ja ted zadny problem moc nemam, vic teda porad doporucuju Kiu, protoze je to proste lepsi a levnejsi auto, ale musim zatukat, ze semtam na me neco vyskoci, ale ihned zmizi a tak to neotravuje.
Co otravuje uz jsou ty vlastnosti toho auta, jako lejn assist ktery je opravdu odpad funkce, nebezpecna a podepsal se pod to musel nejaky retard. Chapu, ze menejdrz jezdi jen po jednickach a dalnicich a parkuje na krasne namalovanym a vyznacenym miste, ale v realnem zivote je to odpad vsech odpadu a zlaty stary auto. Dnes jsem jel tankkvat starou Fabku a to je kocar, uplne v tom jedu v klidu, poustim lidi, smeju se, nic me nesere, jsem tam spokojenejsi
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 10. 2021 20:29

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 18. 10. 2021 20:33

OTA: jdi se uklidnit do Audi q7 koutku ...
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 10. 2021 21:02

Tam je dobře.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 10. 2021 22:31

Kura když si vezmu, jak hrozně jsem to loni touto dobou chtěl
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 18. 10. 2021 22:36

Jsi tskovy preletavy
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 10. 2021 23:34

Nene, O4 se mi líbí od začátku. Ale zdá se, že forma převažuje nad funkcí.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod OTA21 19. 10. 2021 04:28

Včera to pro mě bylo poprvé trochu emočně náročné, většinou mám na háku, ale chvátal jsem, auto mělo na háku mě, no zase zkušenost, no. V servise se mi vysmějou, řeknou, že přehráli SW a bude to pro ně vyřešené.

Mě ani nesere, že je to rozbitý, to se stává kdekoli. Sere mé, že jsou ve Škodovce looseři, co to neumí opravit a celkově je přístup Škody jak přístup Mináře k lidem.

Jedeme dál, no. Zatím. :)
180kW
OTA21
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka