Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ? 18. 6. 2021 18:31

D369380.jpg

To bude jízda :-)
?
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 6. 2021 19:16

panejo :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tycoon1 19. 6. 2021 17:27

Koleckobetonucimalty píše:Už i ve SM psali, že OIV je zmetek a že raději rychle pro málo jetou OIII.

Tvrdou kritiku si vždycky nechávají až do rubriky bazar, u testů nových aut si to nedovolí.
Jinak je to opravdu rodící se katastrofa. Zatímco vadný motor či jiný mechanický celek jde opravit, nebo vyměnit, infotainment a multiplexní síť nikoliv. Co budou s těmi Oktávkami za pár let dělat nezávislé servisy, když si s těmi problémy nedokáží poradit ani ty značkové?
Leon FR 1.4 TSI 92 kW, Yeti 1.2 TSI 81 kW
Ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
Tycoon1
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 19. 6. 2021 17:43

To bude problem asi u vsech novejsich aut, se ta elektronika za par let posere a bude z toho servisni peklo a pekna pokladnicka...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 6. 2021 17:52

Treba te kie tofunguje, vse nahned, u okty to je jak starej zalagovanej android, samozrejme bude dost lidi co bude tvrdit, ze je to ok, to je i s tema starejma androidama, lidi rikaj cajk a vezme to nekdo kdo ma android novej nebo ios a hodil by tim o zeď
Jinak mi porad dnes vypadaval apple carplay, musel jsem 2x restartovat aby to nabehlo

-- 19. 6. 2021 18:55 --

Osobne porad mam pocit ze se toho musi clovek po dvou letech nejdyl zbavit, ja tomu neverim, ze to vydrzi
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tycoon1 19. 6. 2021 18:12

JardaB:
U všech aut to nebude. Je to specifický problém několika modelů koncernu VW, kde se to prostě nepovedlo. Slepá ulička. Dle dostupných informací byl tým VW, který tuhle katastrofu vymyslel, rozpuštěn a do nových modelů se bude dávat elektronika z vývoje Audi. Starší modely dožijí s původní klasickou a spolehlivou elektronikou.
Moucha:
Přijde mi to spíše jako Windows. Potřebuješ odmlžit sklo, ale infotainment se rozhodne, že bude půl hodin dělat aktualizaci.
Leon FR 1.4 TSI 92 kW, Yeti 1.2 TSI 81 kW
Ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
Tycoon1
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabatt 19. 6. 2021 18:59

Moucha píše:Treba te kie tofunguje, vse nahned, u okty to je jak starej zalagovanej android, samozrejme bude dost lidi co bude tvrdit, ze je to ok, to je i s tema starejma androidama, lidi rikaj cajk a vezme to nekdo kdo ma android novej nebo ios a hodil by tim o zeď
Jinak mi porad dnes vypadaval apple carplay, musel jsem 2x restartovat aby to nabehlo

-- 19. 6. 2021 18:55 --

Osobne porad mam pocit ze se toho musi clovek po dvou letech nejdyl zbavit, ja tomu neverim, ze to vydrzi


Po nevím už kolikáté aktualizaci a páté návštěvě servisu mám dojem, že MMI konečně funguje a dokonce běhá celkem svižně. Já vím, že to asi zakřiknu, ale od pátku zatím žádný crash a vše funguje bezproblémově. Hlavně už to nelaguje tak strašlivě, jako ještě nedávno.
Krabatt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 6. 2021 19:05

já si taky řikám, že to celkem funguje, jen pak sednu do xceeda, otočím klíčem a s tím otočením je systém celý funkční, hodím zpátečku a bez prodlevy to tam je, hlavně v super kvalitě, a o 200tis levnější auto.. Shade to prostě šidí, je to šidítko, nevím co na tom lidi mají
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 6. 2021 21:32

jinej svět ten korejec no...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokistar 20. 6. 2021 07:09

U i30 taky vše tak nějak přirozeně a neuměle..
lokistar
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Moucha 20. 6. 2021 13:38

Uz jsem prekrocil 4500 najetych, spokojenych, krasnych a spolecných kilometrů.
Teoreticky se mi tam vejde rocni najezd do 10tis km coz jsem ani necekal, cekal jsem ze ujedu tak 7 i s Chorvatskem
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 6. 2021 19:33

ještě tě to začne bavit a pak se teprv začnou točit čísla :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McGyver2 21. 6. 2021 13:24

Vysmívaný 1.0 přes polovinu republiky �
Obrázek
https://www.rajce.net/f1490287631
Naposledy upravil McGyver2 dne 21. 6. 2021 13:28, celkově upraveno 2
Škoda Kamiq Scoutline Phoenix 1.5 man 4/22, Fabia III Combi Ambition 10/2015
McGyver2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 21. 6. 2021 13:25

Nieidze.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod saabik 21. 6. 2021 13:31

Chudák motor. Má jen půlku plic a ještě musí táhnout takový náklad...
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků