Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 6. 2021 19:34

já asi spíš nikdy neměl potřebu, blokovat otevírání/zavírání okna spolujezdce vpředu. Vzadu jo, to jsem dřív blokoval preventivně, spolu s otevíráním dveří zevnitř (kvůli dětem).
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 6. 2021 20:42

Ja taky u spolujezdce nikdy neresil, jen si pamatuju z toyot, ze to zamkne okna vsechny.
V okte jsem si strcil malyho dopredu, zacal stahovat okna, rikama hahaha a ted mu to zamknu a on ten pohled hahahha nezamknes
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 6. 2021 20:46

Lukas063 píše:já asi spíš nikdy neměl potřebu, blokovat otevírání/zavírání okna spolujezdce vpředu. Vzadu jo, to jsem dřív blokoval preventivně, spolu s otevíráním dveří zevnitř (kvůli dětem).

Já to blokuju. Vzadu nikdo nejezdí, ale když mám tu možnost? Je potřeba to auto využívat na 100%, takže blokuju zadní okna :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 6. 2021 04:25

Moucha píše:Ja taky u spolujezdce nikdy neresil, jen si pamatuju z toyot, ze to zamkne okna vsechny.
V okte jsem si strcil malyho dopredu, zacal stahovat okna, rikama hahaha a ted mu to zamknu a on ten pohled hahahha nezamknes

Tě vochcal junior :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 15. 6. 2021 07:34

LukasKoudak píše:
Lukas063 píše:já asi spíš nikdy neměl potřebu, blokovat otevírání/zavírání okna spolujezdce vpředu. Vzadu jo, to jsem dřív blokoval preventivně, spolu s otevíráním dveří zevnitř (kvůli dětem).

Já to blokuju. Vzadu nikdo nejezdí, ale když mám tu možnost? Je potřeba to auto využívat na 100%, takže blokuju zadní okna :D

Za studena dufam nestahujes okna.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 15. 6. 2021 08:31

Moucha píše:Ja taky u spolujezdce nikdy neresil, jen si pamatuju z toyot, ze to zamkne okna vsechny.
V okte jsem si strcil malyho dopredu, zacal stahovat okna, rikama hahaha a ted mu to zamknu a on ten pohled hahahha nezamknes

:D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 15. 6. 2021 08:34

LukasKoudak píše:
Lukas063 píše:já asi spíš nikdy neměl potřebu, blokovat otevírání/zavírání okna spolujezdce vpředu. Vzadu jo, to jsem dřív blokoval preventivně, spolu s otevíráním dveří zevnitř (kvůli dětem).

Já to blokuju. Vzadu nikdo nejezdí, ale když mám tu možnost? Je potřeba to auto využívat na 100%, takže blokuju zadní okna :D

A jak vyuzivas tedy ty zbyle 3 sedacky? :hm
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 16. 6. 2021 06:38

Motoristi je normalni ze na celem internetu neni ani jedna fotka ci video o4 v liftbacku pri barve Šedá Graphite ?

Davam to samozrejme i v eng ale vubec nic neni. Vsude je max ta quartz verze.
evelista
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 16. 6. 2021 06:53

Je to novinka par dni, kdo ted objedna tak cekacka 10 mesicu tak pak ji uvidis teprve
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 16. 6. 2021 07:37

Me *****, ja uz jedu psychologickej boj graphite seda a stribrna brilliant
evelista
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 6. 2021 07:51

hezčí barva je rozhodně graphite (je k vidění např. na představovačce nové fobie), ale na O4 vypadá kupodivu hezky i stříbrná
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 16. 6. 2021 08:15

Arnie ja taky cumel na to video z fabky :), ja kdyz vidim tu stribrnou tak proste vidim jednickovou oktavku a srdicko plesa.
evelista
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 16. 6. 2021 08:23

no tvl on to nie je evlo toto teraz pozerám... :D ten by nikdy nenapísal "srdicko plesa" až teraz mi to došlo :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 6. 2021 10:27

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabatt 16. 6. 2021 11:20

Tedy zavítám sem jen občas, ale že tu pořád uvidím příspěvky od lidí, kteří si tenhle krám chtějí koupit, to mi hlava nebere.

Tak jen pro info - auto už je počtvrté v servisu s elektronikou. Servisní zásah nejenže nic nevyřeší, ale naopak, přidá nové závady. Z nahodilých problémů jsou teď permanentní. Navigace nefunkční, SmartLink/Android Auto nefunkční, Travel Assist nefunkční, systém únavy řidiče nefunkční. Vše díky nejnovějšímu updatu. Technik servisu doporučuje počkat do srpna, kdy vyjde další aktualizace.

Ale údajně opravili oslňování Matrix světlometů, o čemž pochybuji, ale samozřejmě to vyzkouším. A nahodilý problém s nefunkčním Kessy je Škodovce znám a pracuje se na nových klikách, které závadu odstraní. Zkrátka není nad to být zdarma beta testerem společnosti Škoda Auto. :D
Krabatt
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků