Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Popelovich 14. 4. 2021 07:31

U mě vše v pořádku. ios
Popelovich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marcelino 16. 4. 2021 09:31

Krabatt píše:
Moucha píše:
PeTr7650 píše:sranec koncernovej :D. dyť se to už prodává delší dobu, to ještě nevyladili? inženýři v karanténě?

nový sw dostávají jen nové hw. verze auta, já mám už prý smůlu, mám konec listopadu tak je to odepsané :D


Nedávno jsem byl v servisu s OIV se závadou AdBlue systému. Při té příležitosti jsem řekl, aby mi aktualizovali SW, protože mi pořád padá infotainment. Na druhý den volali ze servisu, že dostali pokyn od Škodovky, aby vyměnili celou jednotku, protože jinak nejde nový SW nahrát. Opravdu to udělali. Auto tam zůstalo do dalšího dne a při převzetí jsem si všiml, že byl vyměněn středový digitální displej. Jenže žádný zásadní dopad nevidím. Možná teď systém padá jen méně často, ale auto i nadále hlásí výpadky různých asistentů. Je to prostě zfušované od samotného začátku a lepší už to nebude. Ztratil jsem veškeré iluze. Kolegovi padá obdobným způsobem i systém v Karoqu, druhému v Superbu, prostě to neumí. >:-(
No tak to aby som bol šťastný, že ešte 2 roky môžem využívať zatiaľ spoľahlivú verziu Supa preFL verziu 02/2019 :roll: Hádam to za tie 2 roky vyladia, než budem vyberať nové :oboze
Marcelino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod PeTr7650 16. 4. 2021 09:55

ráno sem mluvil s majitelem dealerství ŠA,mají první O IV, kterou jim zákazník vrací. První rok výroby byl prý hrozná sračka, teď už by to "mělo" být ok. Nikdy se jim nestalo,že by zákazník vracel auto, až teď .

Ale nejsou auta, nevyrábí se, není z čeho, tak se to nedá ověřit
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 16. 4. 2021 10:45

Ja znam fakt bez kecani 5 lidi co O4 vratilo plus na foru vedle jich je dalsich 10, ono kdyz se vraci tak se snad podepisuje papir, ze to nikde rikat nebudes
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 16. 4. 2021 11:18

A dostali peníze, nebo jiný nový kus?
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 16. 4. 2021 11:24

já bych druhej kus nechtěl
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tycoon1 16. 4. 2021 12:46

Spotřebitel má na vrácení neopravitelného výrobku právo ze zákona, takže smlouva o "mlčení" je jen cár papíru. Pokud je to firma nebo IČO, tak to je jiná.
Leon FR 1.4 TSI 92 kW, Yeti 1.2 TSI 81 kW
Ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
Tycoon1
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 16. 4. 2021 13:04

Jako čekat, že když něco někdo posere na poprvý že to na druhej pokus udělá pořádně, no...
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 4. 2021 20:37

nj to jsou ty beta verze..
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koubes 16. 4. 2021 22:11

A týkáse to všech akt. aut od koncernu? Ptám es kvli tomu, jestli to postihuje i Audi A3. Jsme teď ve fázi výběru auta pro ženu a máme poslední dvojku Mergl Áčko a A3-ku. Tak ať vím, jestli má vbec cenu se o tu Audinu zajímat...
Taycan plus
911 997.1 S 6G samozřejmě
Mercedes-Benz A200 6G, trochu úprava výkonu...

Jak píše saabik: Všichni skončíme u Porsche...
Koubes
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 4. 2021 07:50

Audi ma sw uplne v pohode

-- 17. 4. 2021 08:51 --

Audi ma sw uplne v pohode, problem je u vw a shade.
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tycoon1 17. 4. 2021 09:37

Koubes píše:A týkáse to všech akt. aut od koncernu? Ptám es kvli tomu, jestli to postihuje i Audi A3. Jsme teď ve fázi výběru auta pro ženu a máme poslední dvojku Mergl Áčko a A3-ku. Tak ať vím, jestli má vbec cenu se o tu Audinu zajímat...

No právě Audi A3 má podle dostupných informací svůj vlastní software. Golf, Oktávka a Leon mají software VW, který je asi odsouzen být slepou uličkou. A vůbec celý koncept "ovládej vše na centrální obrazovce" bude zřejmě slepá ulička.
Leon FR 1.4 TSI 92 kW, Yeti 1.2 TSI 81 kW
Ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
Tycoon1
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 17. 4. 2021 10:40

Ten koncept je na *****, jenom je otázka, jestli ho kdy automobilky opustěj.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 4. 2021 10:59

Někteří na něj ještě nepřešli. Ale ovce stejně budou kupovat Ovce, protože jinak to nejde.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 4. 2021 11:05

Buodu to mit vsichni, to uz je nevyhnutelny. Kupodivu kdyby to fungovalo a rychle tak je to za me ok. Pokud clovek klikne a nic se nestane a musi to opakovat 3x a jeste se to zasekne tak pak je to vyrobek nahovno, coz je okta
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků