Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 7. 2020 20:46

Taky by to mohlo jít tak, že si zákazník auto převezme nedokončené a chybějící díly mu pošlou poštou :oops:
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Ingos 24. 7. 2020 21:15

premek88 píše:Ptal sem se jen kazdy tyden prodejce, od te doby co mi napsal ze v 26 tydnu se bude vyrabet... a pak nic a nic a nic... zadna konkretni odpoved, ze treba chybi nejaky dil tak bych to pochopil a neotravoval, ale vsechno to byly nicnerikajici odpovedi ze Skodovky

Ale ten dealer to neví chápeš? On nevidí status výroby aut. Nevidí, že se např. včera smontovalo 1000 octávek, ale jen 450 bylo kompletních, protože bla bla bla. Dostane jen přibližný termín výroby a pak se mu se jen ozvou, auto je hotové nebo, auto bude později. Nikdo nemá čas ani kapacity oznamovat každému dealerovi zvlášť, kdy jím objednané auto dorazí.
To stejné bylo, když přišlo WLTP, jen ve větším měřítku. Stály tu desetitisíce aut na letištích a nikdo nevěděl, kdy přesně dostane zrovna to jeho auto na salon.

-- 24. 7. 2020 22:21 --

Lukas063 píše:Mnoooo a v Kvasinach ode dneska 14 dnu celozavodni dovolena...

Ta je v celé Škodovce, poběží jen údržba.
Ingos
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 7. 2020 21:41

aikoN píše:Taky by to mohlo jít tak, že si zákazník auto převezme nedokončené a chybějící díly mu pošlou poštou :oops:

Aspoň by se využily zlaté české ručičky
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 7. 2020 22:21

To by bylo ovšem neco uplne nového na trhu :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod premek88 25. 7. 2020 03:33

Ingos píše:
premek88 píše:Ptal sem se jen kazdy tyden prodejce, od te doby co mi napsal ze v 26 tydnu se bude vyrabet... a pak nic a nic a nic... zadna konkretni odpoved, ze treba chybi nejaky dil tak bych to pochopil a neotravoval, ale vsechno to byly nicnerikajici odpovedi ze Skodovky

Ale ten dealer to neví chápeš? On nevidí status výroby aut. Nevidí, že se např. včera smontovalo 1000 octávek, ale jen 450 bylo kompletních, protože bla bla bla. Dostane jen přibližný termín výroby a pak se mu se jen ozvou, auto je hotové nebo, auto bude později. Nikdo nemá čas ani kapacity oznamovat každému dealerovi zvlášť, kdy jím objednané auto dorazí.
To stejné bylo, když přišlo WLTP, jen ve větším měřítku. Stály tu desetitisíce aut na letištích a nikdo nevěděl, kdy přesně dostane zrovna to jeho auto na salon.

-- 24. 7. 2020 22:21 --

Lukas063 píše:Mnoooo a v Kvasinach ode dneska 14 dnu celozavodni dovolena...

Ta je v celé Škodovce, poběží jen údržba.

Díky za osvětu ;) Je to teprve moje druhe nove auto tak sem myslel ze to funguje jinak ten system...
premek88
Nováček

Odeslat příspěvekod Hustoles 25. 7. 2020 10:27

Btw u Mercedesu mi byl dealer schopen on-line zjistit, kdy je vyrobena a nalakována kastle a kdy se kompletuje interiér, takže ono by to v 21. století měl být takový standard, ne..? Škodověnka krapet středověk asi...
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod garážmistr 25. 7. 2020 10:34

Mě u Forda několik týdnů tvrdili, že je auto vyrobený a čeká na přepravu. Později to upřesnili, že vyrobený není, protože barva je novinka a čeká se na zavedení do výroby.
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod premek88 25. 7. 2020 10:59

Hustoles píše:Btw u Mercedesu mi byl dealer schopen on-line zjistit, kdy je vyrobena a nalakována kastle a kdy se kompletuje interiér, takže ono by to v 21. století měl být takový standard, ne..? Škodověnka krapet středověk asi...

Tak sem si to nějak predstavoval :D
premek88
Nováček

Odeslat příspěvekod Hustoles 25. 7. 2020 11:27

garážmistr píše:Mě u Forda několik týdnů tvrdili, že je auto vyrobený a čeká na přepravu. Později to upřesnili, že vyrobený není, protože barva je novinka a čeká se na zavedení do výroby.

Simply Ford, ni? :D
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 7. 2020 12:06

Taky smutny ze si ze zákazníka delaj ***** :-(
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 7. 2020 12:22

Hustoles píše:Btw u Mercedesu mi byl dealer schopen on-line zjistit, kdy je vyrobena a nalakována kastle a kdy se kompletuje interiér, takže ono by to v 21. století měl být takový standard, ne..? Škodověnka krapet středověk asi...

otazkou je proc toto mit a delat. to v jake je fazi vyroba skoda samozrejme vi, ona vi o kazdem sroubku, ale proc to posilat dal je otazka. U MB to chapu, preci jen je to premiove auto a tam to dava smyslu, ale u lepsiho mejnstrimu proc.. ze je nekdo zvedavy? na to prdi pes. Takze zadny stredovek, proste realita. Kdyby se kazdy ptal, tak diler pak nebude delat nic jineho, nez resit, kdy se jaka popelnice vyrobi, doda apod.
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 25. 7. 2020 15:23

Taky, k čemu je potřeba vědět, kdy se na mém autě dělá to či ono? Důležité je v podstatě jen datum dodání. Informace, kdy se lakuje kastle a kdy se skládá interiér, mi je z pohledu zákazníka absolutně k hovnu a jejich poskytování akorát zbytečně zaměstnává lidi, kteří by se jinak mohli věnovat důležitějším věcem, které třeba mají pro zákazníka nějaký hmatatelný užitek.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 7. 2020 17:00

To by mi zajímalo, kolik lidí zaměstná přečtení údaje z pc.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 7. 2020 17:12

76 na full time ve 3 smenem provozu
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 25. 7. 2020 18:24

Ingos: nepremyslelo se ve Skodovce, ze kdyz si lidi ve vyrobe skoro dva mesice valeli sunky, ze by zadna odstavka nebyla? Nebo je to ted kvuli chybejicim dilum stejne jedno?
Tomas B
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka