Cukání

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Octávka 12. 6. 2017 11:28

Potřebuji radu,mám octu 1 ,1.6 75kw rok 2001 combi,spokojenost co se týče spotřeby a jízdy ,ale když mám plnou nádrž nebo i míň než polovinu tak v poho,když se blížím pomalu k rezervě tak jako by to nejelo,motor běží,ale nepřidám plyn a vůbec nereaguje,po chvíli třeba přeřadím onon to jako by naskočí a pak jedu dál...kdyby byla v nádrži voda co stím?? Nebo co si myslíte že to je??? Jinak natankuji a zase nic jen když se blíží ručička k rezervě a to ještě nesvítí ani kontrolka rezervy takže dojezd my ukazuje 150km k benzině a to už my začne dělat

-- 12. 6. 2017 11:29 --

Octávka píše:Potřebuji radu,mám octu 1 ,1.6 75kw rok 2001 combi,spokojenost co se týče spotřeby a jízdy ,ale když mám plnou nádrž nebo i míň než polovinu tak v poho,když se blížím pomalu k rezervě tak jako by to nejelo,motor běží,ale nepřidám plyn a vůbec nereaguje,po chvíli třeba přeřadím onon to jako by naskočí a pak jedu dál...kdyby byla v nádrži voda co stím?? Nebo co si myslíte že to je??? Jinak natankuji a zase nic jen když se blíží ručička k rezervě a to ještě nesvítí ani kontrolka rezervy takže dojezd my ukazuje 150km k benzině a to už my začne dělat
Octávka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mfilip 12. 6. 2017 11:56

Se koukni do nadrze, co vse ti tam plave. Je pod zadnim sedakem nebo si ji nech vycistit v servisu a tim muzes zacit. Spis si ale myslim, ze to muze souviset splovakem benzinoveho cerpadla nebo jeho funkci.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod orgasmic 13. 6. 2017 19:47

Nebo vyměň C za Š a bude vyřešeno :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 6. 2017 20:03

:D :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2017 20:07

taky se muze prehrivat cerpadlo, kdyz je malo paliva tak se neuchladi, zadira se a dava mensi tlak.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 6. 2017 20:24

Díra nedíra, furt se zadírá.
MELLO
MELLO