Škoda Karoq pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 1. 1. 2021 16:59

no cena moc vysportovaná není, to je spíš takovej tlouštík
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Hustoles 1. 1. 2021 18:21

Já první píše:Mám škodu karoq sportline a vypadá krásně. Vevnitř mám opravdu pocit prémiového auta. Auto se všemi moderními prvky. Jestli je to zásluha němců, korejců, arménců nebo čeho je mi úplně jedno. Ve finále je důležitý produkt. A ten je opravdu prémiový. Dávno jsem vzdal diskuze o čemkoliv na internetu. V práci máme služební bmw x6 a světe div se přijde mi karoq a kodiaq hezčí a ovládací prvky více intuitivní.

Taky mám Karoq,. A jsem moc spokojen. Mohl jsem si koupit cokoliv, ale škoda je škoda a mám tu značku rád.

Mám také Karoqa , ale pro mnohé je to JEN Škodovka. Je to super auto s mnohočetnou výbavou a komfortem, jízdními vlastnostmi stejnými jako u premiových značek.

+10000000000 to jsou velmi kvalitní názory.

Na setrvačník, nebo na tužkovky..?
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Já první 6. 1. 2021 21:22

Tak další důvod, proč vzít 2.0TSI
https://www.youtube.com/watch?v=-d8Zeu7Q61Y
Rozvody bezúdržbovým řetězem, kombinace přímého a nepřímého vstřkování zabraňující karbonizaci, dělá z toho motoru skvělou, neporuchovou, výkonnou pohonnou jednotku, která drtivě zdrtí každou konkurenci. Krom amerických V8, samozřejmě.
2.0 TSI do každé rodiny. :-]

-- 6. 1. 2021 21:50 --

Škoda Karoq je ultimátní offroad. Hravě si poradí s ruským terénem.
https://www.youtube.com/watch?v=E966nExfFbg
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
Já první
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Já první 8. 1. 2021 23:18

Škoda Karoq drtivě rozdrtil Hunday tucson

https://www.televizeseznam.cz/video/tes ... y-64057236
Já první
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Já první 24. 1. 2021 13:04

Dacia je vedle Karoqa sračka
https://www.youtube.com/watch?v=lyCPPDBMvCo
A navíc dacia s přehledem vede statistiky poruchovosti
https://www.autoforum.cz/zivot-ridice/nejvic-poruchova-auta-vsech-trid-pro-rok-2021-dle-tuv-par-modelu-a-cela-znacka/

Pro Dacii je to smutná bilance, neboť srovnání v tomto ohledu s ní nesnese jediná další značka - téměř všichni zástupci rumunské divize Renaultu se objevují v červené, tedy nejhorší oblasti aktuální statistiky poruch bez ohledu na stáří. A osm z posledních dvaceti míst absolutně patří Daciím. Už na prvních STK vykazují významné defekty Logan i Duster, Lodgy, Dokker i Sandero a přibývajícími léty se situace nelepší - v kategorii osmi- až devítiletých aut Dacie okupují celou trojici nejhorších vozů.
Technici neshledali žádný podstatný pokrok napříč modelovými řadami a jednotlivými generacemi. Problémem je dříve nebo později vše od elementární techniku až po korozi karoserie.
Já první
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod yndezit 24. 1. 2021 13:36

Problém je že to jsou statistiky z stk, a to moc neřekne. Resp. řekne spíš to, jak se majitel stará.
Jsou to auta, kde je potřeba občas něco dotáhnout. Kdo si to doma udělá sám, tomu to vyhovuje.
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 1. 2021 15:18

dac.jpg
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod LukasKoudak 24. 1. 2021 15:20

:D
1.0 TSI 81kW
1.5 TSI 110kW
LukasKoudak
Kočkomrd

Odeslat příspěvekod Redlajn 24. 1. 2021 15:30

Redlajn
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 1. 2021 16:31

SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 24. 1. 2021 16:46

yndezit píše:Jsou to auta, kde je potřeba občas něco dotáhnout. Kdo si to doma udělá sám, tomu to vyhovuje.

Vrak na dily z nemecka?
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 1. 2021 16:58

MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 1. 2021 19:20

Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Já první 29. 1. 2021 23:41

Hlavne ten komfort. Oproti octávii Rs žádné drnceni,mlaceni podvozku,nastupování. Proste bomba. ?
Druhé auto co mam nové,ale tohle predcilo očekávání.

Nejdříve jsem chtel kupovat Jeep Cherokee,kovaný off-road. Jeste ze jsem se neunahlil a počkal na Karocka. Rodina,po předvedení Karocka si sedla na zadek jak dokáže Skoda proti Jeepu krasne vypadat. Uz se tesim na léto,kdyz nasadím 19”.

Chtel jsem co nejdriv pryč,všechno osahat sam. Dnes ani neusnu jak jsem natesenej a spokojenej

DSG oproti Rs je uplne na jiném levelu. Necuká,rozjezdy plynule,DCC podvozek mam,ale najel jsem jen 50 kam,tak nemůžu posoudit. Hudba je neskutecna oproti bývalému Boleru. Grafika kokpitu i jas je pecka. Otevru dveře a svítí logo Skoda,ambientní osvětlení krasne doplňuje a podtrhuje moderní styl Karocka. Mohl bych tady psat cely den....

Zatim jsem zkoušel podvozek komfort-je to pekne měkké.Sport-pěkně to ztvrdne,volant toci méně,a ma jde to pekne za plynem. Ted jsem pospíchal z Ul domu a na tachu při hudbě z Cantona 188km.

Jsem jak v jiném světě. Ani z Rsa jsem nemel takhle dobry pocit a cítil se tak šťastný.

Takhle mluví správný škodovkář. :love: 8-D Žádné otravné muší bzučení.
Já první
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod yndezit 29. 1. 2021 23:44

Šplouchá?
yndezit
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka