Rapid - autorádio

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 19. 3. 2017 14:24

To samozrejme muze, porad lepsi nez rapid
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 19. 3. 2017 16:47

Dokud pojede, tak nepochybně.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 3. 2017 20:57

dokud pojede...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 20. 3. 2017 16:27

kdyžtak vlakem
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 20. 3. 2017 19:23

Alespon ze ne skodoffkou
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 3. 2017 21:15

ale no tak :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Success 21. 3. 2017 08:55

A co je na tom rapidu tak špatného? Zpět k tématu. Tak jsem jim do toho obchodu 2.din.cz napsal,že chci do rapida rádio https://www.2din.cz/autoradia/autoradio ... seat-m370/, k tomu rámeček https://www.2din.cz/redukcni-ramecky/re ... apid-2013/, a poslal fotku rádia,co mám teď. Odpověděli mi,pokud je tam iso fakra klasické,což vůbec nevím co to je, a ne jak u úplně nové Octavii,tak je to OK.Takže objednávám.Ještě nějaké připomínky,abych to už nějak uzavřel? (celkem by mě zajímalo to oskinování,ale to až někdy jindy)
Success
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 21. 3. 2017 08:59

ISO je propojeni radia s autem - napajeni a repro, ISO jsou standartizovanre konektory pro toto propojeni
Fakra je zase zapojeni anteny, jak znam VW concern, tam by mohl byt problem, radeji si to over co tam mas ted a co je potreba k tomu novemu at to objednas spravne a najednou
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 21. 3. 2017 09:01

viewtopic.php?f=819&t=807793&p=11437103#p11437103

Skiny jsou i teď ale ***** to prodává za 20 eček, nebo počkáš cca měsíc a budu mít já skin, nebo si můžeš klidne vyobrázkovat podle seve
anonym

Odeslat příspěvekod James5100 2. 7. 2021 10:46

Shodou okolnosti jsem dane radio také řešil a právě přes výše zmineny eshop. Musím říct że spokojenost. Měl.jsem zkušenost s aliexpressem a Hrůza, sice člověk usetri ale je to jako loterie jestli to přijde, kdy to přijde, kdo to namontuje, jestli bude fungovat a jak dlouho... no zowtne mohu říci že ve všech bodech byl problem a rádio letělo po 3 měsících do koše a z aliexpresu kde mají pár dní záruku ač hlásají a píšou neoc jiného, tak nikdo nepomohl... tady ten český shop už to dělá xlwt po té co jsem. Hovořil smajitelem at nejdu z bláta do louže, přesvědčil mě a radio jede dodnes a praktick si nemůžu a nic stěžovat, jednou jsem řešil menší drobnost na rádiu způsobenou mou vinou a docela rychle o mne bylo postarano... zní to jak levný propagandistick článek ale za mě spokojenost v všech směrech o to se chci jen podelit

-- 2. 7. 2021 11:49 --

Success píše:No pokud všechno to,co na tom rádiu je,bude fungovat,nic se nebude sekat,tak bych ho klidně vzal.Ještě jsem objevil tohle
http://motoprislusenstvi.cz/?975,8-auto ... ia-2-sm370. Podle mě stejné rádio,ale v popisu má trochu jiné specifikace.A taky se mi nepozdává ten e-shop.A jelikož chci,aby rádio pasovalo do interiéru,tak si myslím,že by tam měl být ještě nějaký rámeček.Viz.foto níže.Mohl by jsi mně,prosím tě,poslat odkaz na to jejich forum?
současné rádio.jpg


Shodou okolnosti jsem dane radio také řešil a právě přes výše zmineny eshop. Musím říct że spokojenost. Měl.jsem zkušenost s aliexpressem a Hrůza, sice člověk usetri ale je to jako loterie jestli to přijde, kdy to přijde, kdo to namontuje, jestli bude fungovat a jak dlouho... no zowtne mohu říci že ve všech bodech byl problem a rádio letělo po 3 měsících do koše a z aliexpresu kde mají pár dní záruku ač hlásají a píšou neoc jiného, tak nikdo nepomohl... tady ten český shop už to dělá xlet po té co jsem hovořil pro jistotu s majitelem at nejdu zase z bláta do louže, přesvědčil mě a radio jede dodnes a praktick si nemůžu a nic stěžovat, jednou jsem řešil menší drobnost na rádiu způsobenou mou vinou a docela rychle o mne bylo postarano... zní to jak levný propagandistick článek ale za mě spokojenost v všech směrech o to se chci jen podelit
James5100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 7. 2021 15:02

Kolikrát ses při tom udělal?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků