Škoda Kodiaq pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 3. 3. 2021 21:04

Arnie J píše:Stačilo to asi napsat jednou větou :)

:D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Redlajn 4. 3. 2021 02:31

Tak při slevě a bez daně bych byl taky hustej a tankoval to. Ale asi bych to dál neokecával. :)
U auta na operák mi to nedává smysl.
Když jsem se u svýho Golfa ptal, jestli mají zájem, abych se tam zastavil nadstandardně, tak řekli, ať se o nic nestaram a že když autu bude něco chybět, že mi to samo napíše. Tak když mi tohle řekne "majitel" (byl to operák salonu), tak proč se angažovat, když to pak zhuntuje někdo po mě. By mi bylo spíš líto tý mojí marný snahy. :D
Redlajn
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 3. 2021 07:51

Ona se ta pumpička na sračky na stooktan chová líp. Prodražuje mi km asi o 25 halířů. Teď jedu MaxxMotion 100 kampaň, 9. nádrž, má to klidnější běh, lepší reakce na plyn a tak. Předtím aditivovaná 95 Eurooil. Až se oteplí udělám zkoušku 95 Eurooil + VIF, zhruba dvojnásobek oproti předepsaný dávce. To už mám vyzkoušený, že se to chová líp než aditivovaná 95.
Marnou snahou bych to nenazval, ale něco to stojí.
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod Ingos 4. 3. 2021 09:59

Jo už jen to, že ten tříválec se míň klepe bylo velké plus. Navíc stále tu byla možnost, že to auto pak odkoupím já, nebo někdo ze známých. Rozdíl na nádrži byl asi 80korun a kdyby to díky tomu mělo o 0,2l menší spotřebu na 100km, tak ten rozdíl padne na polovinu a to už jsem neřešil.
Ingos
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomas B 4. 3. 2021 10:03

Redlajn píše:Tak při slevě a bez daně bych byl taky hustej a tankoval to. Ale asi bych to dál neokecával. :)
U auta na operák mi to nedává smysl.
Když jsem se u svýho Golfa ptal, jestli mají zájem, abych se tam zastavil nadstandardně, tak řekli, ať se o nic nestaram a že když autu bude něco chybět, že mi to samo napíše. Tak když mi tohle řekne "majitel" (byl to operák salonu), tak proč se angažovat, když to pak zhuntuje někdo po mě. By mi bylo spíš líto tý mojí marný snahy. :D

A proč máš pocit, že když má někdo auto na operák, tak se k němu nemusí chovat stejně jako k vlastnímu?
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Redlajn 4. 3. 2021 10:10

Tohke jsem napsal?
Asi na tebe pošlu Arnolda.
Redlajn
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 4. 3. 2021 10:16

Tak píšeš myslím už podruhý, že ti to u operáku nedává smysl. Se jen normálně ptám :D Mně příjde super, když se lidi k novým autům chovají dobře (všeobecně). Tím spíš v Český republice, když si většina lidí kupuje ojetiny...za mě by to byl příjemnej pocit, že i když si jdu koupit ojetinu, vědět, že se ten přede mnou k tomu autu choval dobře.
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Redlajn 4. 3. 2021 10:19

Ingos píše:Jo už jen to, že ten tříválec se míň klepe bylo velké plus. Navíc stále tu byla možnost, že to auto pak odkoupím já, nebo někdo ze známých. Rozdíl na nádrži byl asi 80korun a kdyby to díky tomu mělo o 0,2l menší spotřebu na 100km, tak ten rozdíl padne na polovinu a to už jsem neřešil.

Ok, pokud se ti s tím líp jezdilo, tak to beru.

-- 4. 3. 2021 09:23 --

Tomas B píše:Tak píšeš myslím už podruhý, že ti to u operáku nedává smysl. Se jen normálně ptám :D Mně příjde super, když se lidi k novým autům chovají dobře (všeobecně). Tím spíš v Český republice, když si většina lidí kupuje ojetiny...za mě by to byl příjemnej pocit, že i když si jdu koupit ojetinu, vědět, že se ten přede mnou k tomu autu choval dobře.

Nedává. To auto jede podle vypíčeneckýho servisního plánu. Leasingovka nepustí ani halíř navíc a z pohledu životnosti auta je lepší benzín u auta co jezdí skoro zanedbatelnej, kdežto výměna oleje v 5 a pak po 15kkm by udělala podstatně víc. Ale to se moc dělat nedá. Kdo by se v tom hrabal, když je to cizí. Něco se posere a máš problém.
Redlajn
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 3. 2021 10:25

já se choval stejně ke všem autům, i k těm firemním na operák, mám to tak v krvi prostě.
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 3. 2021 10:26

Redlajn píše:Tohke jsem napsal?
Asi na tebe pošlu Arnolda.

:D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Tomas B 4. 3. 2021 10:27

S těma servisníma intervala máš recht, o tom žádná. Ale tak, když se tomu dá alespoň něčím jiným "pomoct", tak zase proč ne. Plus teda se k tomu autu chovat dobře vůbec. Ale to je sci-fi, bohužel, čest vyjímkám.

-- 4. 3. 2021 09:27 --

pozpatku_fijA píše:já se choval stejně ke všem autům, i k těm firemním na operák, mám to tak v krvi prostě.

mám to stejně
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Redlajn 4. 3. 2021 10:45

Jak krásně překrouceno, že to vypadá, že jsem to záměrně huntoval. Cg.
Redlajn
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 3. 2021 10:56

jo, dobytku!

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Tomas B 4. 3. 2021 10:58

Redlajn píše:Jak krásně překrouceno, že to vypadá, že jsem to záměrně huntoval. Cg.

Jako sorry, to jsem nepsal, ani nebyl záměr. Já nevím ani, že si měl něco na operák.
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 3. 2021 10:59

má tu alfu ... každý měsíc něco nasype :D

Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka