Superb 3 pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod OTA21 11. 11. 2019 12:28

Na bokách jsou snad díry na ten kabel, ne?
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 11. 11. 2019 12:29

To je ako keď máš medzipodlahu. Akurát nemáš ten priestor pod ňou. Za mňa ok.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 11. 11. 2019 12:32

Tak pohoda, sám mám v naprosté většině případů podlahu v horní poloze, jde mi hlavně o tu plochu....
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 11. 2019 12:34

pod podlahou je právě ještě kastlík na ty kabely... více info zde:

https://www.autorevue.cz/skoda-superb-i ... mi-verzemi
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 11. 11. 2019 12:35

Jo tak to je super.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 11. 11. 2019 12:51

Mr. Murphy píše:TomasB: jo dobrá připomínka s tím kufrem, ale tím že beru kombíka tak by to snad nemělo být až tak relevantní.... velký kufr potřebuju, ale to by mi měl stačit i ten zmenšený.... Rovnou si tam hodlám objednat i tu síť za sedadla, abych mohl případně ty věci skládat až po střechu.... pak by myslím neměl být problém....
ostatní: taky dík.... :-)


záleží, co počítáš, pokud po roletu, tak je liftback stejnej jako kombík (rozdíl myslím 20l). Je fakt, že spousta lidí má pocit, že kombíky mají u škodovek větší kufry (respektive, že jsou samotný auta delší). Tím teď nemyslím tebe, ale už jsem to slyšel hodněkrát.

-- 11. 11. 2019 12:52 --

OTA21 píše:Tak pohoda, sám mám v naprosté většině případů podlahu v horní poloze, jde mi hlavně o tu plochu....


taky na tebe dojde, ty plocho ;-)
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 11. 11. 2019 13:34

Píšu si. :)
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 11. 11. 2019 13:45

8-)
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 11. 11. 2019 13:51

Tomas B píše:
Mr. Murphy píše:TomasB: jo dobrá připomínka s tím kufrem, ale tím že beru kombíka tak by to snad nemělo být až tak relevantní.... velký kufr potřebuju, ale to by mi měl stačit i ten zmenšený.... Rovnou si tam hodlám objednat i tu síť za sedadla, abych mohl případně ty věci skládat až po střechu.... pak by myslím neměl být problém....
ostatní: taky dík.... :-)


záleží, co počítáš, pokud po roletu, tak je liftback stejnej jako kombík (rozdíl myslím 20l). Je fakt, že spousta lidí má pocit, že kombíky mají u škodovek větší kufry (respektive, že jsou samotný auta delší). Tím teď nemyslím tebe, ale už jsem to slyšel hodněkrát.


Jo jo, s tím se setkávám často.
Některé automobilky to tak ale mají, že verze kombi jsou delší i s jiným rozvorem třeba - mám pocit že Kia a Mazda?
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 11. 11. 2019 14:03

jj, určitě jich je i víc
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 11. 11. 2019 14:17

I Megan to tak jeden čas měl.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 11. 11. 2019 20:35

Tomas: jo to vím že ten lift má papírově stejný kufr.... ale jde mi právě o to abych to třeba když jedem ve čtyřech na lyže mohl skládat po střechu.... tam pak logicky ten kombík je někde úplně jinde.... :-)

jinak dnes jsem si v tom byl posedět a nějak úplně mě to nenadchlo, hlavně jsem myslel že nebudu třeba řešit ty příplatkové sedáky s prodloužením, ale asi budu muset, ten sedák ve standardu mi nepřišel nějak extra dlouhý... přecejen jsem 190+.... nevím, v mém letitém Mondeu se mi sedělo na první dobrou líp.... ale snad je to jen o zvyku....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelino 12. 11. 2019 00:40

glider píše:...
3) adaptiv fajn pokial nie je nejaka hrozna premavka
No z vlastnej skúsenosti musím oponovať - adaptiv je fajn hlavne vtedy keď je hrozná premávka.
Pokiaľ sú prázdne cesty, tak ti stačí obyčajný tempomat, ale v hustej premávke(to už je žiaľ prakticky stále) je klasický tempomat absolútne nepoužiteľný až nebezpečný...
Marcelino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 08:09

ja pouzivam ACC vsude, at na prazdne dalnici, nebo v plnem meste, dle meho funguje dobre vsude. Je pravda, ze v huste doprave a pomale, kde se furt brzdi-zrcyhluje a kde furt prejizdi auta do pruhu, tak tak moc dobre nefunguje. Zasahuje dost nahle na prekazky, protoze je na rozdil od oci nevidi predem a zaroven kdyz se uvolni, reaguje dost pozvolna apod. takze je to takove divne, ale ano funguje i tam, jen to uz neni moc komfortni.
Komfortni je to pak uz zase az je mega husty provoz az zacpa.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 11. 2019 09:13

a s manuálem by to byla už úplná pecka :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků