Superb 3 pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 11. 9. 2019 07:52

brasci píše:Tak mam auto po reklamacii. Zacala rapidne miznut voda. Hukla na mna kontrolka a k dva tyzdne, pocas kotrych auto islo dva krat, zas. A to auto v lete skoro nejazdilo. Oprava na zaruku (tu predlzenu). Vcera o 10 som im tam nechal auto, okolo 14 mi volali, ze to je vodna pumpa. Dnes po 14 volali, ze auto je poskladane a mozem si ho zobrat. Tak som zvedavy. Hadam to bolo tou pumpou.

Uz sa to kazi, ked na tom nejazdis
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod fortress 11. 9. 2019 07:55

V létě jezdí letním autem a ne superbem.

Mně auto začalo vrzat - opraveno výměnou spínačů u dveří řidiče na prodlouženou záruku.
Superb L&K 2.0TSI 206kW & Mustang GT V8 ME 310(350)kW
fortress
Nováček

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 11. 9. 2019 08:26

Auto musí jezdit, jinak se sere.
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 11. 9. 2019 10:00

komarovac píše:Mně voda nemizela, ale teplota lítala na 120 stupňů. A byla to nějaká clonka na vodní pumpě, takže se taky měnila celá.

A ten odjazd z balatonu bolo co? :D
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod glider 11. 9. 2019 11:42

Koleckobetonucimalty píše:Auto musí jezdit, jinak se sere.

Presne.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Slawall 11. 9. 2019 11:43

+1
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod glider 11. 9. 2019 11:45

A z Balatonu som skoro ani ja neodisiel...ledva to nastartovalo, cim sa ukazalo, ze radio bolo naozaj vadne a cucalo baterku aj vypnute.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod exBURN 11. 9. 2019 12:01

Btw jak to vlastně funguje - prvních 50km po nabití se s tím dá jezdit jak slimák jen na elektriku? To by se mi do práce líbilo celkem a asi by to mělo i smysl (10 km trasa). Akorát teda to jezdím na kole no :-D
ten kdo pije-krátce žije
ten kdo nepije-žije ještě kratší dobu,jelikož ho ten co pije ho přejede
exBURN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 9. 2019 12:10

Jop, dá se vybrat čistě elektrický mód, kdy to má těch 80 kW nebo kolik. Do školky, do obchodu a do kostela ideální :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod _maty_ 11. 9. 2019 12:22

matuješ?
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod goes 11. 9. 2019 12:24

ono je k zamysleni, jak normalni je vozit 1-2 km decka do skolky/skoly autem bez ohledu na typ paliva no...
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod jurajec 11. 9. 2019 12:31

exBURN píše:Btw jak to vlastně funguje - prvních 50km po nabití se s tím dá jezdit jak slimák jen na elektriku? To by se mi do práce líbilo celkem a asi by to mělo i smysl (10 km trasa). Akorát teda to jezdím na kole no :-D

Jo ale ma to rychlostni a vykonnostni omezeni predpokladam (btw uz je nekde list s technickymi udaji k tomu plug-inu ?).
jurajec
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 11. 9. 2019 12:37

Máme to do školky odhadem 700m pěšky, autem to bude kilometr, vyhodím dítě ve školce a jedu rovnou do práce, celková doba odhadem 5-6min i s nastupováním a vystupováním z auta. Tohle provádět pěšky, tak s malou to odhaduju i s vrácením zpátky před barák pro auto, kterým pak jedu do práce tak 20min, možná trochu víc. Pro mě hodně pádnej důvod nehledě na mojí pohodlnost :D
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Dix_ 11. 9. 2019 12:44

jurajec píše:
exBURN píše:Btw jak to vlastně funguje - prvních 50km po nabití se s tím dá jezdit jak slimák jen na elektriku? To by se mi do práce líbilo celkem a asi by to mělo i smysl (10 km trasa). Akorát teda to jezdím na kole no :-D

Jo ale ma to rychlostni a vykonnostni omezeni predpokladam (btw uz je nekde list s technickymi udaji k tomu plug-inu ?).

https://www.skoda-storyboard.com/cs/tis ... icka-data/
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod glider 11. 9. 2019 12:49

Arnie J píše:Jop, dá se vybrat čistě elektrický mód, kdy to má těch 80 kW nebo kolik. Do školky, do obchodu a do kostela ideální :D

80kW elektrickych zamna uplne fajn aj na jazdu do prace.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Předchozí stránkaDalší stránka