Superb 3 pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anorex 17. 10. 2015 11:43

Tak ono když jsou čtyři provozovny, tak se většinou i ta RS někde najde, kdyby ne, tak si připravíš půdu u nějakého dobrého známého zákazníka, kterému sekneš slušnou cenu a pak mlčky očekáváš, že když bude potřeba tak ti vyhoví a dá se domluvit, že pak auto krátce zapůjčí k decentní jízdě kousek kolem komína, aby si budoucí zákazník udělal představu, samozřejmě to nejsou zápůjčky na víkend a buď se jede s prodejcem nebo majitelem, ale to jsou hodně individuální prosby, obvykle se i tyhle modely prodávají "na blind", spousta lidí svezení neřeší, málokdy někdo trvá tak tvrdě na svezení...extrém pak jsou zápůjčky na víkendy, to se dá domluvit ve škodovce, která má k tomuhle flotilu, např benzínové RS tu nikde nikdo nemá, nedá se s ním nikde svézt, tak se ve škodovce objedná zápůjčka, tvůj dopravce, který ti vozí nová auta jí tam v termínu naloží, přiveze, půjčíš a pak opět vrátíš do škodovky... ale tohle je třeba jednou za rok, Škoda zas nedělá nějak vyjímečné modely, takže se dá většinou v okolí sehnat něco stejného nebo alespoň podobného
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 17. 10. 2015 12:42

820 za 110kw... Nema brasci za podobne ten 206 tsi?
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod addiction 17. 10. 2015 13:18

addiction píše:
Jelass píše:
addiction píše:Slevicka? :kuk:

To jsou teda no. 1? Prtsc na ***** a nazev mi nic nerekne. Nedavno jsem si ho ale prohlizel a hezky v liniich navazuje na S2fl a to se mi libi.

Slevicka je sleva :oops:

Jelass píše:Jsem se prekliknul v citaci, se neposer :D

Ja jsem v pohode, to ty jses nejakej nervozni :D
Das Auto

und

Skoda Octavia 2.0 TSI L&K
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 10. 2015 22:01

on je už takovej :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Jelass 18. 10. 2015 02:16

Kdybych byl nervozni tak za tim ***** neni ten smajlik!
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod salam01 18. 10. 2015 03:58

Však *****.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 10. 2015 07:31

***** drat
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Jelass 18. 10. 2015 09:15

***** dRath!
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 10. 2015 18:02

miromen4 píše:Prvni jsou pěkne ale k Superbu mi nesedi a trojky se mi vubec nelibi takže za 2.

+103

-- 18.10.2015 19:08:08 --

Anorex píše:8%, víc ani ťuk ( na nové, předváděčka je 9-10%)... :-)

prodejce škodovky dokáže pro sebe slevu jen 8%? to se mi nějak nezdá, že ty tady akorát nechceš veřejně ***** marže :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod robert1 18. 10. 2015 19:17

to už je trochu moc, ne?
http://www.autobild.de/artikel/audi-a4- ... 94387.html

Fazit
Überraschung in der Mittelklasse: Dass der neue A4 am überarbeiteten BMW 3er vorbeiziehen würde, hatten wir erwartet. Nicht aber, dass der Skoda beide überholt und am Ende ganz oben auf dem Treppchen landet. Das liegt nicht nur am günstigen Preis – auch die Eigenschaftswertung geht nach Tschechien. Der Jaguar XE kann dieses hohe Niveau nicht erreichen, auch wenn er eine erfrischende Alternative ist.
Telefon: Honor 9. Auta: Megane Grand Tour III 1,5 dci Předtím: Opel Astra kombík J, 1,6 CDTi 81 kw, Rapid 1,6 TDI 77 kw, Mondeo I 2,5 V6, FoFo III, 1,6 Tdci 85 kw. ŠFII 1,4 TDi, OII 1,9 Tdi, OII 1,6 Tdi, FoFo II 1,6 Tdci, Lada 2110, Škoda Favorit 136
robert1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod salam01 18. 10. 2015 19:20

To je, takové ponížení, když jediná konkurence pro SIII je A8L nebo 7er.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod robert1 18. 10. 2015 19:23

jako SIII je fajn auto, ale mám pocit, že v těch testech (a je skoro jedno od koho), to auto nereálně glorifikujou.... Ale zas se mi nechce věřit, že jsou všichni uplacení....
Telefon: Honor 9. Auta: Megane Grand Tour III 1,5 dci Předtím: Opel Astra kombík J, 1,6 CDTi 81 kw, Rapid 1,6 TDI 77 kw, Mondeo I 2,5 V6, FoFo III, 1,6 Tdci 85 kw. ŠFII 1,4 TDi, OII 1,9 Tdi, OII 1,6 Tdi, FoFo II 1,6 Tdci, Lada 2110, Škoda Favorit 136
robert1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Anorex 19. 10. 2015 07:49

Arnie J píše:
Anorex píše:8%, víc ani ťuk ( na nové, předváděčka je 9-10%)... :-)

prodejce škodovky dokáže pro sebe slevu jen 8%? to se mi nějak nezdá, že ty tady akorát nechceš veřejně ***** marže :D

Na podporu tohoto tvrzení mám doma dokonce podepsanou smlouvu, kde je sleva fyzicky vypočítaná, takže opravdu jen 8%, není důvod si tu vymýšlet. (navíc celá tahle akce, resp. koupě soukromého auta, je předvoj toho, že koncem roku ztratíme spojení se Škodovkou, otec tenhle byznys opouští, již přes 20 let k tomuto vede paralelní podnikání, které teď chytlo obrátky a oboje už ve svých letech řídit nestíhá, aniž by to neomezovalo běh obou). Takže marže nám budou zachvíli fuk :-)

Bohužel na Superba momentálně nelze prostě dát větší sleva, pro většinu zákazníků je to 6%, ty dvě procenta navíc je právě marže na autě, které se strhnou jen opravdu dobrým zákazníkům, je to slabota a to plošně na všechny modely (nebavím se o předváděčkách, ale o nových autech, na žádném modelu se člověk nedostane přes 10%, například Fabie mě vyloženě pobavila, tam jsou 4-5% :-D )
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 19. 10. 2015 07:53

V SR ide aj viac.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 10. 2015 07:53

tak to šlo poslední dobou nějak dolu ty slevy, ne?

jinak teda škoda, že u vás škoda končí :) na přestavbu salúnu jste se teda vyprdli, jo? :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka