[Škoda News III]

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak se vám líbí Fabia III (známka jako ve škole):
1 55 %  45%  [ 55 ]
2 34 %  28%  [ 34 ]
3 17 %  14%  [ 17 ]
4 8 %  6%  [ 8 ]
5 7 %  5%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 121

Odeslat příspěvekod puk123 25. 5. 2022 13:43

Tak to můžeš jít na brigádu. O:-)
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 5. 2022 13:56

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 5. 2022 15:18

[Schade]
Osoba blizka hlasi:
Voci minulemu mesiacu nastal mierny narast objednavok novych vozov.

Naopak koncernovy brat zo Spanielska hlasi vyraznejsi pokles a to Mello objednal Ateku.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 5. 2022 15:28

A to je právě dobře, bude vyrobena rychleji. Ale ani se těm lidem nedivím, Karoq je prostě modernější.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 25. 5. 2022 15:28

Možná kvůli tomu.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 5. 2022 15:29

Ze som tak smely, v com je Karok modernejsi?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McGyver2 25. 5. 2022 15:39

Ateca myslím nemá Matrix
McGyver2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 5. 2022 15:43

Sem se možná zle vyjádřil, už sem to psal v jiném vláknu, technologii a výbavové prvky má stejné, stejný základ, zvenku poFL vypadá stále fantasticky (za mě dravěji a opticky větší než bráška), ale v interiéru je to úplně jiná liga. Když se na něj byl poprvé podívat, líbilo se mi to na první dobrou, přesně pro mě, žádné výstřelky, až dokud sem se v poslední době nezačal zajímat o Karoqa poFL. Ten interiér je prostě o třídu lepší, modernější, hodnotnější materiály, modernější a svěžejší vzhled. Už jen samotný infotainment, ač je na stejné platformě MIB3, tak ve škodovce je fakt designově propracovaný, moderní, v Atece je, jak kdyby to kreslilo dítě na druhém ročníku základní školy. To samé platí o dig. přístrojovém štítě. A co mně jako poloautistovi třeba tahá oči, čeho sem si v návalu nadšení před objednáním nevšimnul, je to, že má nesymetrické a nesouměrné výdechy ventilace (Karoq pěkně souměrné, stejně velké.) Stejně jako třeba použitá tlačítka a otočné ovládače na klímě působí u Atecy archaičtěji. Navíc třeba takový detail, že si člověk musí připlatit za zásuvku 12V v kufru, co už i Hurvajz měl v základu. A o samotných možnostech uchycení nákladu v kufru ani nemluvím. Prostě jak říkám, Ateca rozhodně není pro každého a je to už teď tak na hraně s koupí, kor, když příští rok by měl přijít nástupce.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 5. 2022 15:51

Nechcels pockat?

Vpodstate si popisal rozdiely medzi O3 a minulym Leonom.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 5. 2022 16:07

Už fakt nebylo na co čekat.

Navíc, teď už nechci udělat tu chybu jak s Hurvajzem a nejpozději tak za 4 roky koupit zase nové.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 25. 5. 2022 16:56

MELLO píše:Sem se možná zle vyjádřil, už sem to psal v jiném vláknu, technologii a výbavové prvky má stejné, stejný základ, zvenku poFL vypadá stále fantasticky (za mě dravěji a opticky větší než bráška), ale v interiéru je to úplně jiná liga. Když se na něj byl poprvé podívat, líbilo se mi to na první dobrou, přesně pro mě, žádné výstřelky, až dokud sem se v poslední době nezačal zajímat o Karoqa poFL. Ten interiér je prostě o třídu lepší, modernější, hodnotnější materiály, modernější a svěžejší vzhled. Už jen samotný infotainment, ač je na stejné platformě MIB3, tak ve škodovce je fakt designově propracovaný, moderní, v Atece je, jak kdyby to kreslilo dítě na druhém ročníku základní školy. To samé platí o dig. přístrojovém štítě. A co mně jako poloautistovi třeba tahá oči, čeho sem si v návalu nadšení před objednáním nevšimnul, je to, že má nesymetrické a nesouměrné výdechy ventilace (Karoq pěkně souměrné, stejně velké.) Stejně jako třeba použitá tlačítka a otočné ovládače na klímě působí u Atecy archaičtěji. Navíc třeba takový detail, že si člověk musí připlatit za zásuvku 12V v kufru, co už i Hurvajz měl v základu. A o samotných možnostech uchycení nákladu v kufru ani nemluvím. Prostě jak říkám, Ateca rozhodně není pro každého a je to už teď tak na hraně s koupí, kor, když příští rok by měl přijít nástupce.


Design digitálního štítu mi přijde v Seatu lepší, infotainment asi lepší Škoda, ale žádný velký rozdíl. Jak říkáš jinak je to stejné auto, ze stejné linky, prakticky stejná karoserie, dokonce používají stejné boční okna. Panel klimy je 1 ku 1 naprosto stejný napříč koncernem, tam tě asi s věkem šálí oči. Ohledně nástupce máš SZ.

-- 25. 5. 2022 18:06 --

Ještě ad kvalita interiéru Karoqa. Nevím, já v něm naseděl pár hodin a nic co by mě teda nějak nadchlo. Palubka už svým designem vypadá obstarožně vedle nového designu Octavie, Enyaqu Scaly apod. Ano je měkčená, ale u tchána třeba vrže jako kráva, lupe a drnčí v ní na dálnici ve vyšších rychlostech, odhlučnění je katastrofa, to možná s faceliftem zlepšili. Výplně dveří jeden velký tvrdý plast, to doslova bije do očí, kdyby tam aspoň frkli kus látky. Sedačky proti seatu tradičně horší, seat má i lepší výplně dveří, dvojité těsnění, takže je líp odhlučněný. Design palubovky už to má taky za sebou, je to holt Leon III z roku 2012.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 5. 2022 17:13

Jediné co se opravdu líbí, je komplet tmavé dveře včetně "koženého" polstrování, a ambientní osvětlení, které nesvítí přímo do auta, ale dolů, do dveřní výplně. karoq má navíc ambientní osvětlení i vzadu, což náš pes asi moc neocení. A ještě není ambientní osvětlení před spolujezdcem, což by se žena pěkně ***** a stejně bych to musel vypnout. :D Ad dig přístrojový šítí (ale ono to Seatu bylo i v analogu) co nemůžu moc rozdýchat, tak to sou ty rafičky začínající kolmo dole. Takže otáčkoměr má opticky minimální zdvih a když auto jede 140, tak rafička ještě není ani v půlce. To mě jako poloautistu dost rozhodilo.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 25. 5. 2022 17:25

od kdy máš poloauto, ty poloautisto? :hm :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 25. 5. 2022 17:47

Alfa má ručičky dole, to je sportovní náhodou :pozor
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 5. 2022 17:48

MELLO píše:Už fakt nebylo na co čekat.

Navíc, teď už nechci udělat tu chybu jak s Hurvajzem a nejpozději tak za 4 roky koupit zase nové.

Lovaty cavo.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků