[Škoda News III]

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak se vám líbí Fabia III (známka jako ve škole):
1 55 %  45%  [ 55 ]
2 34 %  28%  [ 34 ]
3 17 %  14%  [ 17 ]
4 8 %  6%  [ 8 ]
5 7 %  5%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 121

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 8. 2020 13:25

za mě teda lepší nuda než ten hnus v Leonu :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 4. 8. 2020 13:35

Nojo u Leonu to je takový schizofrenní, jak se mi líbil exteriér, tak interiér mě naprosto odradil.
Nevím teda jak to je s tím zacílením mezi mladé lidi a cenou, dneska když k tomu daj vyšší cenovku, tak buď zákazník co chce konzern, vezme rovnou vw anebo se spokojí se škodovkou, která je přeci v zahraničí levnější než u nás, co jsme tu dostatečně rozebírali :D.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 8. 2020 15:32

kurtoid píše:Trojkový Leon mám a s trojkou oktávkou jsem něco najezdil. Leon jsem kupoval hlavně kvůli designu a kvalitě interiéru - třeba je to ale tím, že mám FR, takže se mi to líbí. Oktavie měly středový tunel, se kterým jde lomcovat o centimetry, vrzající madla dveří tvarem ve stylu devadesátých let a celkové pojetí přístrojovky, kterou bych přirovnal k designérskému cvičení učňů druhého ročníku, kteří si vzali nějaké 10 let staré auto a plácli do něj displej, mě prostě nebralo. Nuda. Totální nuda. Řekl jsem už slovo nuda?

tvl ty seš sluš nej pacoš :mrgreen:
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 4. 8. 2020 15:36

Možná i krapet jantar...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 8. 2020 15:36

Jako mne interier leonu nijak nevadil po strance designu. Libilo se ki to utulno byt pri mych 188 cm to bylo hranicni ale design apod no problem
anonymni

Odeslat příspěvekod -pb- 4. 8. 2020 15:48

tak interier FR je v pohodě, za mě lepší jak oktávka, ani moc nechybělo a leon jsem koupil..
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 8. 2020 16:10

mě spíš pobavil středový tunel, se kterým se běžně o centimetry lomcovalo
A designový guru na dveřní madla, no Tomík s koly je pořád napřed, ale stejně :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurtoid 4. 8. 2020 16:31

Tak si sedni do trojkové kokty a vyzkoušej to místo keců. Chytni plast u šajtrpáky a zahýbej si... Prvně jsem si myslel, že je to jen vada firemního kusu, ale když jsem to zkoušel v dalších oktávkách, včetně nové faceliftované přímo v showroomu, tak jsem to přestal považovat za vadu kusu.

Btw pacošem mě neurazíš. Já urážlivý nejsem :)
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 8. 2020 17:17

nechci tě urazit, je to milé označení ;)
A protože jsem trojkovou octu laurin a klement měl, tak vím, že jsi buď posedlý, nebo trpíš bludama
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 8. 2020 18:43

Z interieru octy jsem teda nadšený nebyl, lišty v imitaci karbonu a koženka na sedačkách působili opravdu levně, ale středový panel držel a madla nevrzala. Celkově bych interier označil jako funkční.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 8. 2020 21:15

asi tak
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelino 4. 8. 2020 22:04

garážmistr píše:Z interieru octy jsem teda nadšený nebyl, lišty v imitaci karbonu a koženka na sedačkách působili opravdu levně, ale středový panel držel a madla nevrzala. Celkově bych interier označil jako funkční.
súhlasím, rovnaké 3 ročné skúsenosti, ale s verziou "bussines" a bez koženky... Na rozdiel od starého Leonu, kde som si udrel o stredový tunel koleno (rovnako ako v novom Tarracu) mala OIII na stredovom tuneli mäkčeny plast a nič ma tam netlačilo...
Marcelino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 8. 2020 19:07

uz psal Dix, ze jde matovat superb i kodiaq v silnem dyzelu nebo zase randi
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 10. 8. 2020 21:09

co si Kefalín představuješ pod takovým pojmem "silný dízel"?
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 8. 2020 21:10

stoctyricetsedmicku
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků