škoda - přeprogramování DO

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod slazz 24. 9. 2012 21:27

Zdravím, mám laický dotaz. Když si nechám přidělat další klíč tak bych měl do servisu odnést i současné klíče, aby je nějak přeprogramovali. Co se stane když to neudělám? Mám jeden klíč u rodičů, jako zálohu a je pro mně momentálně složité si ho vyzvednout. Když ho nenechám přeprogramovat tak s ním auto neotevřu jenom přes DO ale když ho fyzicky strčím do zámku tak ano? A nebo to s ním neotevřu vůbec? Na autě je centrální zamykání, ve dveřích je zámek jenom u řidiče.
slazz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 24. 9. 2012 21:34

Urcite to pujde nejak nasledne synchronizovat, napriklad otocenim normalnim klicem do druhe polohy klicem a podrzeni tlacitka otevreni dveri na nesynchronizovanem po dobu 15 sekund apod.
Naposledy upravil evlo dne 24. 9. 2012 21:39, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slazz 24. 9. 2012 21:36

Teď asi úplně nerozumím, ale zkusím popsat o co mi jde. když budu mít ten záložní klíč nesynchronizovaný/nepřeprogramovaný, otevřu s ním auto aspoň napřímo?
slazz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 24. 9. 2012 21:37

Nevim jiste, ale podle zkusenosti co mam z jinych znacek aut otevres a spusti se alarm (nekdy i ten az pri pokosu o nastartovani tim klicem).
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 9. 2012 07:27

Hlavně do toho nového klíčem musíš dát IMMO tyčinku, jinak je ti k hovnu
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 9. 2012 08:16

stav se s tím ve škodovce, tam to všechno zaříděj...u Seata jsem to taky tak řešil, nic jinýho mě nezbylo...
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 9. 2012 08:55

Spíš si projdi forum škodahome, tam ti to nějakej šikula udělá za zlomek ceny co ve škodovce
MELLO
MELLO