Octavia III +facelift pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 5. 6. 2019 13:36

ANO
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 27. 6. 2019 12:36

Jedna z produktovych veci Octavie III, ktery mi min tyden zachranila naraznik.
System automatickeho brzdeni, ktery hlida i zadni cast a pokud ridic ignoruje couvaci senzory (v mem pripade i kameru).
super



\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 6. 2019 12:56

Tohle uz ma golf...kolegove s tim moc nadseni nejsou, kdyz jim to pri couvani zamastne brzdu aniz by tam byla prekazka.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 6. 2019 12:57

Mam to na golfu a funguje to dobre, jeste se nestalo, aby to nejak zareagovalo bez prekazky. Jako nekdy mam pocit, ze by to mohlo zadupnout pozdeji, ale je to fajne proti skrytym prekazkam nizko nad cestou.
anonymni

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 6. 2019 13:01

Ono to bylo u specifickych situaci, kdyz se couvalo k obrubniku, za kterym to jde do kopce..
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 6. 2019 13:03

no ja mam prave doma obrubnik takovy ten co kouka baj voko 10-15 cm a od kraje asi tak pul metru jsou stromky a samo zadupne to trochu driv, nez bych chtel
anonymni

Odeslat příspěvekod jurajec 27. 6. 2019 13:04

Slawall píše:Tohle uz ma golf...kolegove s tim moc nadseni nejsou, kdyz jim to pri couvani zamastne brzdu aniz by tam byla prekazka.


to reaguje na vegetaci mozna I na kapku vody co ja vim... ale jsem za tu vybavu rad.
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod brasci 27. 6. 2019 13:06

Ja som otáčal, vyšiel som z pruhu nabok a cúval som tak, že som cúval do svojho pruhu. Do vedlajšieho išli autá a vtedy mi to zastavilo. Zostal som celkom vyhúkaný z toho, hlavne ten zvuk. Ale ako cajk, asi si to mohlo myslieť, že pôjdem až tam, neviem. Inak mi to problémy nerobí.

Jo a pri prezúvaní chlapíkovi zakaždým, keď s tým cúva na taký zvihák plošinový tak to vždy zadupne :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 27. 6. 2019 13:08

Mně to zaduplo jen jednou. A samo naprosto zbytečně. Couval jsem z parkovacího místa, projíždělo auto a já se rozjížděl, když mizelo. (prostě tak akorát, abych se nezdržoval) a auto mi hned tvrdě zaduplo, protože netušilo, že ta překážka jede pryč.
Vzhledem k tomu, že jsem s tim u víc aut najel dost km a tohle byl jedinej problém, tak asi celkem slušnej asistent. (ale u M-B jsem měl sníženou citlivost na nejmíň)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal220 27. 6. 2019 13:16

Mě nic nepípá krom pásu.Jinak ty plast nárazníky něco vydrží když narazíte.Já se dřív zaseknu předním nárazníkem o obrubník ani netřeba pak ručka :)
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod speleo 28. 6. 2019 09:36

palmexman píše:Jedna z produktovych veci Octavie III, ktery mi min tyden zachranila naraznik.
System automatickeho brzdeni, ktery hlida i zadni cast a pokud ridic ignoruje couvaci senzory (v mem pripade i kameru).
super


+1, taky už mi zachránila zadní nárazník. Sem si myslel, že to dlouhé pípání je falešný poplach (stébla trávy,...) a ono prd, zídka co nebyla vidět (liftback má zcela katastrofický výhled vzad).
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 6. 2019 10:36

Slawall píše:Tohle uz ma golf...kolegove s tim moc nadseni nejsou, kdyz jim to pri couvani zamastne brzdu aniz by tam byla prekazka.

to má i poloauto ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 6. 2019 11:50

A?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 6. 2019 19:07

a to je segment B, zatímco golf je segment C
anonymni

Odeslat příspěvekod Dix_ 18. 7. 2019 16:44

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků