Voda v kufru pod rezervou + teče přes dveře

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 8. 2011 14:12

Mě taky občas zateče někde dveřma u spolujezdce, když zajedu do myčky,a le nějak to neřeším
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Alf71 12. 8. 2011 14:22

Žíža píše:A nemůže to být tím, jak mi kdysi měnili okno, tak mi tu miralonovou folii pod tapecirungem celou pořezali, tak teď to asi teče všude možně, místo těmi dírkami dole ve dveřích ven, je to tak ?

Je to tak. 5ešil jsem ten samej problem a nakonec to byl ten igelit pod tapecem. Koupil jsem nový za 90 Kč, nalepil a je klid.Stačí aby byl potrhaný a voda si cestu najde.
Alf71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kibitz 12. 8. 2011 14:34

MELLO píše:Mě taky občas zateče někde dveřma u spolujezdce, když zajedu do myčky,a le nějak to neřeším

tak u tebe to bude urcite kvuliva tomu tesneni, jak jsem dal obrazek. u fabky bezna vec. pokud teda porad mas fabku.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 8. 2011 14:38

Jasně, u Fabky sem to myslel ;-)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod yeaah 13. 8. 2011 11:22

A co vlhkej gum. koberecek zespod za mistem ridice, zlehka i koberec v aute.. ze by mi tam taky neco teklo?? obcas tam mam hozeny lahve s vodou, ale zavreny :D
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 13. 8. 2011 11:30

proc ne, do fabek tece docela bezne :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Slawall 13. 8. 2011 11:57

mi krapet tece stresnim oknem u feldy...poradne to totiz nedoleha...neda se to nejak pritahnout? :hm
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 13. 8. 2011 11:58

Tam se dá akorát vyměnit těsnění.
ultima__ratio
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 13. 8. 2011 12:01

ono to ale poradne nesedi..kdyz to mam, zavrene tak to kolem 95kph zacne svistet.
Naposledy upravil Slawall dne 13. 8. 2011 15:01, celkově upraveno 1
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Heini 13. 8. 2011 12:37

Mně ve Fanoušovi teklo střešním oknem, ale jen, když byl na střeše tající sníh. Asi kombinace teploty a vody, za deště to bylo OK. Moc by mně to nevadilo, akorát ta voda odkapávala levým předním rohem auta, což bylo přímo na sedačku řidiče. Řešil jsem to molitanem pod *****í, který jsem jinak vozil na zadním sedadle. Řešení partyzánské, jehož nevýhodou bylo, že za jízdy mně občas přistála kapka přímo do oka :D Hergot to byl stroj :love:
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 13. 8. 2011 13:03

presne tak isto mi tece do fava :D ale zase ked je sneh na streche tam netece vobec

aj som to silikonoval viackrat a stale to iste...kvapka na sedacky podla naklonu auta

a najlepsie ked uz je sucho vonku ale vnutri asi v tej gume sa drzi voda a potom v zakrute sa vyleje taka sprcha tepla :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Slawall 13. 8. 2011 13:08

mi to nastesti obcas kapne na sedacku spolujezdce. :D
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod odie 13. 8. 2011 13:41

Kdysi nám ve Škodě 100 taky dost teklo do kufru. Různý přetěsnění apod. nepomohlo. Takže jsme dole vyvrtali 2 dirky a už tam nikdy louže nebyly ;-)
odie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 13. 8. 2011 15:49

S tím měly problémy první F2. Ale o tom se vědělo, tak to hned i opravovali. U kufru špatná odvětrávací mřížka, u pravých předních dveří těsnění.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Žíža 15. 8. 2011 07:45

Oops!: Jakou odvětrací mřížku myslíš ? V pravé kapse v kufru je ventilační mřížka, která slouží pro odvod vzduchu z auta, když běží vetilátor topení, aby v autě nevznikal "přetlak". Tato mřížka má ale klapu, která se otvírá jen při "přetlaku", jinak je zavřená a nevětrá. Navíc je před ní 1,5cm tlustý filtr, takže i kdyby neměla klapu, tak by to přirozeně nevětralo, díky tomu filtru. Gumovou rohož z kurfru jsem dal pryč ale kolem rezervy je pořád mokro, znova mi tam zkondenzovala vlhkost z auta. Takže buď mi tam někde teče, je tam pak moc vlhko a proto to kondenzuje, ale nevím kde, protože v kufru je jinak sucho, voda je jen pod kobercem úplně dole.
Forman r.94, BMM 40kw (6,3-6,9L) -> Octavia combi Collection r.03, 1.8T 110kw (6,3- 6,9L na 16")
Každé auto žere skoro stejně, vše záleží na řidiči !
Žíža
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka