FAN CLUB DSG

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Road_Runner 4. 7. 2011 22:06

Má. Třeba když se pokazí, tak neodbržďuje kola. Navíc funguje i při jízdě dozadu, na to je třeba si zvyknout.

To ale není z mojí hlavy. :-) Já s tím zkušenost nemám.
Hjondé i30.

Now don't you wait or hesitate,
let's move before they raise the parking rate!
Road_Runner
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 7. 2011 22:24

Tak pocitam ze se bez toho zatim obejdu
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod YoRk 4. 7. 2011 23:45

a když se něco pokazí, tak se to opraví, ale pokud jde o brzdy, tak je zde ješte esp, a to by mohl brzdy taky zablokovat, ne?
YoRk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 7. 2011 07:01

Road_Runner píše:Má. Třeba když se pokazí, tak neodbržďuje kola. Navíc funguje i při jízdě dozadu, na to je třeba si zvyknout.

To ale není z mojí hlavy. :-) Já s tím zkušenost nemám.

pokazit se může všecko, ale já to jednoznačně považuju za plus
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 7. 2011 08:04

MELLO píše:Ma HHC i nejaka negativa?

Už jenom to že je to pernamentni funkce. Určitě budou situace kdy bude HHL překažet a ja s rozjezdy do kopce nemam žadne problemy. Ale věřim že se tahle věcička muže někomu hodit takže pokud by to byla funkce vypinatelna tak proč ne.
Jedna zkušenost: Asistent rozjezdu do kopce je docela porod Jelikož já to obvykle zařadím a rozjedu se cekem rychle, tak je tam zhruba 1 - 2 s prodlevy mezi tím, kdy to nic nedělá a nejede to, takže se mi cestou tak třikrát stalo, že jsem to přišlápnul se slovy "proč to kua nejede" a pak musel brzdit, abych nenabral auto přede mnou.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod orgasmic 5. 7. 2011 08:18

Musis nahrat nove ovladace ze stranek vyrobce hardware nebo zkusit reklamovat sve ridicske schopnosti ;)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 7. 2011 08:22

Sem zapoměl napsat že to neni ma zkušenost. Jinak ja pravě problem s rozjezdy určitě nenam max. tak sam sebe rozjed po nějake akci. :D
Naposledy upravil miromen4 dne 5. 7. 2011 08:30, celkově upraveno 2
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod D1.8T 5. 7. 2011 09:30

Tady se zase řeší kraviny. Abych pravdu řekl, do teď jsem nevěděl, že 1.2tsi dsg HHC má. Nikdy jsem na to nepřišel. To pro mě znamená, že jeho funkce není nikterak omezující.
V Grande Puntu o něm vím, přečetl jsem si to v návodu. Opět se žádný týrání řidičů nekoná a pokud ho člověk nepotřebuje nebo nechce využívat, rozjede se zcela normálně ať už s ručkou nebo jen přešlápnutím z brzdy na plyn.

Btw. Nepamatuju si to přesně, v manuálu k GP je psáno, že HHC je aktivní 2 nebo 3 vteřiny po uvolnění pedálu brzdy a že se aktivuje pouze v kopci o sklonu větším než 12 -14 °nebo %. Sorry za nepřesnosti. Pokud někdo bude mít zájem dohledám to přesně až budu doma.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod apex 5. 7. 2011 09:43

miromen4 píše:Jedna zkušenost: Asistent rozjezdu do kopce je docela porod Jelikož já to obvykle zařadím a rozjedu se cekem rychle, tak je tam zhruba 1 - 2 s prodlevy mezi tím, kdy to nic nedělá a nejede to, takže se mi cestou tak třikrát stalo, že jsem to přišlápnul se slovy "proč to kua nejede" a pak musel brzdit, abych nenabral auto přede mnou.

Nevím z jakého povozu to má být zkušenost, ale v OII to tak nefunguje. :pozor

D1.8T píše:Tady se zase řeší kraviny. Abych pravdu řekl, do teď jsem nevěděl, že 1.2tsi dsg HHC má. Nikdy jsem na to nepřišel. To pro mě znamená, že jeho funkce není nikterak omezující.

Souhlas, i když to ve Fábii vyzkoušené nemám, předpokládám, že s OII to bude stejné a jak píšeš nikterak omezující.
Support Bacteria - it´s the only culture some people have!
apex
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod YoRk 5. 7. 2011 11:22

alespoň ve fábii to není vůbec omezující, prostě během přešlápnutí z brzdy na plyn se auto vůbec nepohne a ale po sešlápnutí plynu se hned rozjede.
A upřimně větám, to bych nechtěl ani zadarmo, nevěřím.
YoRk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m_tsch 5. 7. 2011 11:26

Tak já bych to ani zadarmo nepotřeboval a auto s nikým nesdílím, takže by to byla jen zbytečná fičura, ale uznávám, že k automatu bych to asi bral.
Kdo chce Mellem bít, slováka si vždycky najde.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 7. 2011 11:29

Ja bych to naopak uz dneska maximalne ocenil, protoze uz stejne skoro vzdy i v mirnejsim kopci davam rucni brzdu
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod orgasmic 5. 7. 2011 11:36

Presne, setrime brzdy :)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod m_tsch 5. 7. 2011 11:40

Já teda ručku nepoužívám ani v prudkym kopci, není důvod.
Kdo chce Mellem bít, slováka si vždycky najde.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 7. 2011 11:40

Ja to ovsem nedelam kvuli setreni brzd, ale skrzevat toho, aby mi to pri rozjezdu necouvlo
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka