SKODA YETI

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod W164 8. 1. 2014 10:10

kepke píše:prvně mam v autě textilní koberce. Přišlo mi to, že jsou auta kam dát gumovej koberec ani nejde, stejně jako na to v zimě nasadit plechy :D pořádná zima či plejskanice zatím nebyla, ale přijde mi to na udržbu stejné 8-D

ad: potahy , skoro vše se dá vyčistit, na přední sedačku max zástěru a nebo lépe auto, kam ti dítě do přední sedačky nedokopne ;-)


...přemýšlím ještě nad strečovkou, že bych ji prostě omotal kolem ní 8-D ...ale spíše to vypadá na igeliťáky, který si navlíkne na boty :tleskani :-P děcka jsou prostě prasátka pořád, ale v Š120L se nemuselo jezdit s podprdelníkem (jak jsme to mohli vůbec přežít...)

Ja ted budu objednavat textilni, gumove co mam jsou po smrti, jen cekam, az mi odpovei, jestli ty koberce co maji na webu jsou pro hatchback variantu meho auta nebo combi.. http://www.vopi.cz celkem dobre ceny.


zkoumám...protože na eshopu škodovky nabízejí (pokud jsem dobře viděl) na Yetiho origo gumové koberce jen dopředu(!) a nikoli dozadu a za 629... :hm :hm

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/a ... 12/43/1001
W164
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 8. 1. 2014 10:17

Jean ViC píše:od vopi mam taky,
nejakou prostredni radu a OK

/jen renault u clia zmenil uchyceni, tak ho mam bez uchyceni/ protoze vopi o tom nevedel...

No já tuším te nemam v meganu ani žádnou fixaci.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 8. 1. 2014 10:23

staci, ze ma zozadu takenieco ako suchy zips a moc to lietat nebude
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ony 8. 1. 2014 21:27

Máme od podzimu tohle a spokojenost.
Sedadlo zezadu čisté a ještě se tam vejdou plyšáci nebo flaška.

http://www.babylife.cz/babylife/eshop/1 ... ar-cerveny

Je to omyvatelný, takový ten pevnější šusťák.
Volvo S60; Waze 4.71; Xiaomi Mi 8 Lite; NTB Lenovo Z50 - Win 10 + Firefox 110.0; Hisense 65U8QF, Sharp LC-46LE820E.
ony
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod W164 9. 1. 2014 08:22

Máme od podzimu tohle a spokojenost.
Sedadlo zezadu čisté a ještě se tam vejdou plyšáci nebo flaška.


...skvělý tip...protože malá byla z nového auta nadšená a když vystupovala, tak jsem si všiml, že na nových zbrusu nových pryžových koberců černé barvy bylo i polosvětle pouličního osvětlení vidět, dvě výrazné stopy bláta z dezénu podrážek EU standardu dětské obuvi velikosti 32-34 a práh dveří použila jako přirozenou škrabku na zbytek...:D ještě než začal boj, prohráli jsme válku...8-D

---

jinak jsme auto v noci projeli a absolutní spokojenost...motor 81kW při 4x4 manuál i na nových zimácích suverénně atakoval na dálnici rychlosti, které lze spatřit v záznamech policie, když po zadržení silničního piráta odebírají řidičský průkaz... 8-) spotřeba pak šla zákonitě a nepřekvapivě k 8l...hladové oko se posléze samo rozsvítilo, ale o tom později...po předání jsme na pumpě natankovali asi za 700 Kč, což bylo asi 3 nebo 4 litry nafty :D (víc jsem nebral, protože jsem věděl, že se šroubovákem v ruce a kanystrem, si v noci na sídlišti dotankuji zbytek... 8-D), takže testovacím stylem jízdy se množství nafty rychle snížilo...kontrolka se rozsvítila, ale všiml jsem si, že se spodní část obloučku (malý srpeček velikosti zhruba té kontrolky) těch "půllitrů" od otáčkoměru a tacha objevuje zrcadlově nahoře, na čelním skle: mám bez par cm skoro dva metry, takže jsem "nestandard" a proto to tam vidím (sedačka max dole)...kdo je menší a typizovaný, ten nic nespatří a nemusí ho nic trápit...prvně jsem si myslel, že je to nějaká funkce mimo objednávku, kde údaje z přístrojů se promítají na přední sklo kokpitu, ale ten zrcadlový efekt to vyvrátil :lol: ...to je snad jediná malilinkatá a individuální výtka k interiéru Yeti po FL (možná to pak nějak "zatřu", ale samozřejmě počkám jako u jiných aut, až se tam usadí prach a problémek se odstraní sám: udržovat nepořádek není zas tak náročné na čas a prostředky)...absolutní radost však předvádí dálkové světla "obyč" halogeny: zamířená na dálniční návěstidla pak z nich odražené světlo už z dálky skoro oslňovalo (škaredohlídům na Škodovku připomínám, že se to stává jen při couvání, protože fyzikálně je obvyklejší spíše onen Einsteinův jev, kdy rozsvícené dálkové světlo při jízdě Škodovkou nestačí ani dopadnou na odrazovou plochu a vy sami jste tam... 8-) ), ale v tmavých úsecích cesty je to skvělé a extrémně výhodné...to ani staré bixenony na Sup I (2,7 V6 benzín) nedokázali...

Yeti 4x4 81kW nafta po FL první dojmy: přesvědčivá spokojenost.
W164
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 1. 2014 10:08

tak ať ti radost vydrží alespoň další půlrok
anonymni

Odeslat příspěvekod Dix_ 9. 1. 2014 13:57

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 1. 2014 14:35

No to na me pod z boku, tolik radosti z 81kW ve vsehrabu s provozni hmotnosti lehce pres 1,5t a Vmax 174 :D

Tos mel predtim Hundrtku, ne?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 9. 1. 2014 14:39

Ono pocitově to jede dobře, vmax nemá s dynamikou zas tolik spolecňeho.
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 1. 2014 15:03

Na pocity sere pes, jisty je, ze ve vetsich rychlostech na dalnici si to sahne hrave na svoje dno
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod televizmann 9. 1. 2014 16:43

;-] jj,F Vmax..
televizmann
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 9. 1. 2014 16:45

Yeti se základní naftou není na dálniční závodění. Kdo chce lítat, může koupit 125kW.
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 1. 2014 16:46

Vsak o tom to je, me spis udivuje, jak o tom basni, jak to jede jak raketa
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod televizmann 9. 1. 2014 16:57

raketa? žádné krabicoidní vozítko yeti nebude závodní..
televizmann
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 1. 2014 16:59

ty si radeji hlidej, jestli je SB stale jeste jen na financovani
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků