SKODA YETI

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 1. 2014 19:49

Tak ted uz sem fakt na kolenou
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod televizmann 10. 1. 2014 19:50

to nemusíš na hošíky fakt nejsem..to si nech pro jiného,labužníku....
televizmann
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 1. 2014 19:51

Tak to se mi opravdu libi, toto mi uz chybelo, garage opravdu nezklame
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lelašikah 10. 1. 2014 20:06

MELLivO a telepissman....ring volny.
Lelašikah
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 1. 2014 20:07

A mam te ***** :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 10. 1. 2014 21:15

ajif píše:
Koleckobetonucimalty píše:
sprint píše:Můj Yeti teda kontrolku potkávaček má.

To má i ten jeho - palubka je stejná.

Ale kontrolka na denní svícení absentuje.

kontrolka na denní svícení není přítomna v žádném autě.

To sem fakt nevěděl :roll:
Jsem jen sprintovi vysvětloval, že se nebavíme o absenci kontrolky potkávaček.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2014 21:18

však jo, já tvůj postoj pouze potvrzoval
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 1. 2014 21:39

Taki hlavně že si rozumíte :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 10. 1. 2014 22:34

Vskutku :mrgreen:
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 11. 1. 2014 03:04

Koleckobetonucimalty píše:U SII dvojky svítí celé budíky, u OII FL svítili jen ručičky.
Už asi vím proč - bude se to odvíjet od přítomnosti automatických světel - u automatických svití celé budíky, protože v případě snížení intenzity denního světla, se samy zapnou potkávačky.
U aut, kde nejsou automatická světla, svítí jen ručičky, aby řidiče v případě snížení intenzity denního světla napadlo zapnout světla.


tak jest

-- 11 led 2014 03:04 --

Koleckobetonucimalty píše:Pokud světla natvrdo vypneš/přepneš na denní - jen ručičky, pokud to řídí automatika, celé budíky. To je moje hypotéza, kterou zítra ověřím :D


tak jest

-- 11 led 2014 03:07 --

sprint píše:Můj Yeti teda kontrolku potkávaček má.


U G6 je taky kontrolka potkavaček jen neni aktivovana takže kdo bez ni nemuže byt neni problem ji přes kompjutr nahodit. Takže si myslim že u Škodovek to bude stejne.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod W164 13. 1. 2014 06:47

sprint 10. 1. 2014 16:32
Kontrolka na denní svícení snad není potřeba


...já to chápu tak, že řidič by měl mít zpětnou vazbu o tom, co udělal...a jestliže se tam dostalo (užitečné) info k zařazenému kvaltu, tak mi chybějící symbol o rozsvícených potkávačkách a i denním svícení chybí...na druhou stranu: ptal jsem se ženy a ta vůbec nevěděla, že neví :love: , že prostě jako vždy otočí tím přepínačem u volantu úplně doprava a jede...

Koleckobetonucimalty 10. 1. 2014 16:32
Jak vidíš, tak pro někoho asi ano.


...zvyk je stará košile :hm ...chápu, že kontrolka pro svícení je krok zpět, ale na ten černobílý displej toho MFD by to mohli dát, buď nějaký známý piktogram nebo graficky naznačit... :oboze

U G6 je taky kontrolka potkavaček jen neni aktivovana takže kdo bez ni nemuže byt neni problem ji přes kompjutr nahodit. Takže si myslim že u Škodovek to bude stejne.


...v to doufáme! ;-) ale já jsem se přes víkend k tomu nedostal...vytáhl jsem si jen v sobotu ráno u snídaně ten kompresorek a koukal na něj a pak ho zase donesl zpátky do kufru :mrgreen: všiml jsem si ještě těch rezervních žárovek, že ta hlavní má patici se "štekrem" a pak jsem si pohral s tou odnímatelnou LED-svítilničkou...to je pěknější dárek od Škodovky, než ta škrabka 8-) ...první den jsem to chtěl vypnout, nešlo to, a protože to baterku nevybilo :-P , tak jsem to tam nechal svítit (ano, ano, někde v tom návodu, v tý tlustý knižce je to tam určitě popsaný, ale kdo to má číst, že...návody se čtou, až když selžou všechny ostatní pokusy, přece...)
W164
Nováček

Odeslat příspěvekod Decibel_ES 13. 1. 2014 09:24

Můžete prosím někdo znalej potvrdit, že Yeti 1.2 tsi citi má nově světlou výšku 155mm :?: :hm
OIC
Decibel_ES
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2014 10:38

Opravdu nechapu, k cemu je to kontrolka SPDS, kdyz ty sviti automaticky furt, pokud nezapnes hlavni svetla a na ty uz kontrolku mas. A pak se vsichni divi, ze skodovku si koupi jen blbec
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 1. 2014 10:45

není k ničemu, pochopitelně
anonymni

Odeslat příspěvekod Anorex 13. 1. 2014 10:45

Decibel_ES píše:Můžete prosím někdo znalej potvrdit, že Yeti 1.2 tsi citi má nově světlou výšku 155mm :?: :hm


Standartní Yeti Outdoor i City (byť pojemenování není City,jen Yeti) mají shodně 180mm,verze Greenline s 1.6 TDi má 155mm
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků