SKODA YETI

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod CHUANTORENA 17. 6. 2016 18:54

Hezký den všem. Jsem novopečeným majitelem vozu Škoda Yeti a stala se mi taková zvláštní věc. Zhruba před čtrnácti dny jsem zajížděl autem do garáže a když jsem vylézal z vozu (abych otevřel vrata) tak mi do auta vletěla můra. Během okamžiku zaletěla do výdechů klimatizace pod předním sklem. Sice jsem nějakou dobu přemýšlel, kam zmizela, ale pak jsem na celou záležitost zapomněl. Jenže včera jsem si všimnul, že v prostoru stropního osvětlení (pod tím krycím plexisklem - viz foto) se najednou objevil takový trojúhelníkový utvar. Nějakou dobu jsem nemohl přijít na to, co by to mohlo být. A pak jsem si vzpomněl na tu můru. Nejspíš doputovala klimatizací až tam a nyní je vidět kousek jejího křídla.
Dost mi to vadí, pořád mi to tam tahá oči a hlavně se bojím, aby mi její rozkládající se tělo nějak nepoškodilo stropní čalounění. Má cenu s tím chodit do servisu?

m.jpg
CHUANTORENA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SYeti 17. 6. 2016 20:45

To snad zvládneš rozebrat sám ne? Bych se s takovým požadavkem styděl do servisu přijet i kdybych byl kozatá blondýna. :-)
SYeti
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod salam01 17. 6. 2016 21:15

Já bych dotyčný hmyz zavezl do nějaké té záchranné zvířecí stanice, třeba ještě není pozdě.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 17. 6. 2016 21:45

Manuál k autu máš?

Pokud máš najdi si výměnu žárovky, pokud nemáš, najdi si na netu manuál a tam výměnu žárovky...

LOCK BAN
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 17. 6. 2016 21:50

DELETE
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 6. 2016 21:58

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 17. 6. 2016 22:45

CHUANTORENA píše:A pak jsem si vzpomněl na tu můru. Nejspíš doputovala klimatizací až tam a nyní je vidět kousek jejího křídla.
Dost mi to vadí, pořád mi to tam tahá oči a hlavně se bojím, aby mi její rozkládající se tělo nějak nepoškodilo stropní čalounění. Má cenu s tím chodit do servisu?


By mě zajímalo, jak můra doputovala klimatizací až do stropní lampičky.
Jsem netušil, že Yeti má klimatizovanou stropní lampičku. :D
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 17. 6. 2016 22:49

Nejspíš má koncernová klima tak velký výkon, že ji tam prostě zafoukla.

Mě by spíš ale zajímalo jaká barva, motor a výbava?
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 6. 2016 07:13

to je to, oč tu běží
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHUANTORENA 18. 6. 2016 12:38

barva cappucinno, 1.2, výbava Fresh.
Já bych do toho i šel, ale auto je na operák. Takže nevím, jestli to můžu udělat sám.

A ohledně toho, jak se tam mohla dostat... no já nevím, školy nemám a autům valně nerozumím (jsem BFU) a na auta jste tu doborníci vy, ale není nahodou na stropě výdech topení (za osvětlením před přihrádkou na brýle?). Pak je to logicky spojený i s klimatizací, ne? A nejspíš to asi není tak super utěsněný, aby se nemohla dostat díky proudu vzduchu až k osvětlení...
CHUANTORENA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 6. 2016 22:47

:D Kokot
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SYeti 19. 6. 2016 09:57

Na stropě žádné výdechy klimatizace nejsou, maximálně tak střešní okno. :-)
SYeti
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CHUANTORENA 19. 6. 2016 11:52

Tak vážně nevím...Záhada...:(
CHUANTORENA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 6. 2016 12:55

Když už máš operák, tak je otravuj s *****, ať si užijou kokoti.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 19. 6. 2016 13:00

Na oparak bych si rekl, ze to neni moje a neresil.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků