Sleva prodejce

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 10. 2013 22:51

Ja ne, ja zit jako speleo, tak si to hodim
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 10. 2013 22:56

a co ti brání? Máš pravačku v sádře? :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 10. 2013 22:57

Jdi do hoven :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 10. 2013 22:58

tak já chápu, že levou je to jak od cizího ... :D
anonymni

Odeslat příspěvekod speleo 19. 10. 2013 00:10

MELLO píše:Ja ne, ja zit jako speleo, tak si to hodim

Aspoň vidíš jaká jsem silná osobnost že tak dlouho odolávám :))
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 10. 2013 15:20

Speleo treba co ma vice nez ja tak je to odehrany bitvy v tankach a o dost vice...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 10. 2013 22:18

speleo píše:
MELLO píše:Ja ne, ja zit jako speleo, tak si to hodim

Aspoň vidíš jaká jsem silná osobnost že tak dlouho odolávám :))

:mrgreen:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod W164 24. 10. 2013 08:31

Dotaz na slevu…

Je sleva 13% od prodejce OIII (2.0 TDI, 4x4) ve výbavě Ambiente a AmbientePlus (a pak snad nějaký věcičky, jako rezerva nebo hagusy atd.) běžná nebo je možné dosáhnout ještě lepší ceny – pro objednávaný vůz? :?:

Na webu jsem našel a spočítal u různých prodejců, že strop je teď (stav 10/2013) u 15% - ale, to jsou většinou skladovky (a pro zákazníky s IČem, včemž není problém)

Proč se ptám, těch nabízených 13% nebo možných(?) 15% u ceny OIII v požadovaném provedení dělá ve „finále“ (zakladní cena vozu+mim.výbava=celková cena-13% nebo-15%=konečná cena) rozdíl cca 20.000 Kč. Tedy každé procento dolů, udělá o cca 10.000 Kč nižší cenu. No a čím nižší „konečná“ cena, tím nižší splátka úvěru popř. havarijko atd. Takže je tu silný motiv smlouvat :oboze - chci pochopitelně co nejvíc, za co nejmíň, protože si na zbytek musím půjčit, takže licitování se do určité míry (nestrávím však s tím více času, než bych ušetřil) vyplatí…jako se vyplatí, v naší malý zemičce, si pro identický model auta, ale o 20 tisíc levnějšího, zajet takřka kamkoli… 8-)

(p.s. škodovku chci ze sentimentu, ale kontrolované to mám raciem 8-) přičemž v kombinaci s určitou motorizaci a pohonem, nabízí klimu a vyhřívání zadku...kdyby mi však uniklo, že existuje jiný výrobce s podobnou nabídkou, pak sem s tím...nechci však nějaké exoty nebo experimentální produkty nebo nabídky, že, když si připlatím, tak ten nebo onen, nabízí víc...těch cca 550.000Kč je hranice bolesti spojená s tím, že ještě dostanu cca 100.000 Kč v odkupu FabkyII na protiúčet, takže je to celkem našponovaný...)
W164
Nováček

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 24. 10. 2013 08:46

To je mazec. Oni za poslední model, který se nevyrábí ani rok a je srdcem značky Škoda nabízejí už 15% slevu? To je tak předražená nebo tak nízký zájem u individuálních zákazníků?
Bobby Deerfield
Nováček

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 24. 10. 2013 08:52

Spíš to je běžná cenová politika Škodovky u nás. Relativně vysoká ceníková cena s možností slušné slevy i pro zákazníka "z ulice".
spitfireXIV
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2013 08:54

Ja tedy neznam znacku, co by u novych modelu tech 10-15 % na auto z vyroby nedavala. Vyjma par specifickych modelu a pripadne Renaultu po zmene cenikove politiky, kdy rovnou dali nizke ceny o tech 15-20 % dolu a pak ze slev 25 % jsou slevy 5-7 %.
nicmene kdyz vidim jake mi chodi od prodejcu nabidky, aniz vubec u nich delam poptavku a to i na modely, ktere se casto teprve uvadi na trh, tak mi naopak tech 15 % u Skody prijde jeste dost v pohode.
anonymni

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 24. 10. 2013 09:17

Je fakt, že škůdka je auto především pro dealery. A jsou-li nových aut plné sklady, tak je potřeba prodeje trošku popohnat. Jinak jejich cenovou politiku nesleduji, ale pokud občas zaslechnu nějaké info, tak mi připadá lehce zmatená.
Bobby Deerfield
Nováček

Odeslat příspěvekod W164 24. 10. 2013 10:07

Bobby Deerfield píše:To je mazec. Oni za poslední model, který se nevyrábí ani rok a je srdcem značky Škoda nabízejí už 15% slevu? To je tak předražená nebo tak nízký zájem u individuálních zákazníků?

to je obecná situace na evropských trzích v roce 2013...vůči požadovanému modelu Škodovky OIII, je alternativa Golf7 Variant, ale ten je myslím si, menší...Seat má zase starší diesel 103kW namísto 110kW...rozdíly jsou tam asi kosmetické, takže volba padla na OIII...konkurence pak je Hyudai i35 4x4 2.0, ale teď je akce jen na skladovky...prostě ber, co je a s tím "vyhřívaným zadkem" vpředu, pak i dražší (tedy, není to v řádech tisíců, ale dvou tři desetitisíců...)

-- 24. 10. 2013 10:14 --

spitfireXIV píše:Spíš to je běžná cenová politika Škodovky u nás. Relativně vysoká ceníková cena s možností slušné slevy i pro zákazníka "z ulice".

...je možné dosáhnout těch 15%, namísto 13%...já se ptám nikoli teoreticky a také ne s tím, že to mám zkusit, ale zda někdo teď na podzim (2013) takto vyjednával a slevy 15% (nebo víc?)dosáhl?

Pozadí dotazu: nechce se mi na jednu stranu obcházet dealery a dělat zájemce, když oba (on i já) budeme vědět, že je to jen hra a jen v případě vážného zájmu, budou pak jasná nějaká konečná čísla a na druhou stranu, pokud by to bylo možné, že dotazem a požadavkem na slevu u jednoho konkrétního prodejce ho nebudu tlačit někam (máme korektní vztahy), a těch 15% je snesitelných i pro něj, pak proč si o to neříct, že :hm 8-)
W164
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2013 10:34

W164: proste bezte za tim dilerem a reknete mu, ze jak da 15 % slevu, tak podepisujete smlouvu. A uvidite.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 24. 10. 2013 10:40

Heh, goes?

A jak probiha takovy rozhovor kde si reknete o slevu?
Naposledy upravil evlo dne 24. 10. 2013 10:42, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka