Zkušenosti s autorizovanými servisy Škoda

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 1. 2010 11:45

A pokud odtahovka stojí míň než kotouče? :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod eLzyx 22. 1. 2010 12:03

z pohledu zaměstnavatele by šlo o chybu uživatele vozidla, takže bych si tu odtahovku zacvakal ze svýho. Takhle se to vyměnilo "no prostě takhle málo ty brzdy vydržely" s tím, že jsem si v servisu vyřval slušnou slevu jak na kotouče a destičky, tak na práci. Takže z toho nebylo v práci takové haló ... ale nějaké ty kecy jsem si vyslechl (jezdíš jako prase atd.)
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1zdavu 22. 1. 2010 12:39

Shoorty píše:Pokial je to sluzobak, tak by som to neriesil kde to dam... proste servis... a o nic sa nestaraj...

Pokial je to sukromne, ako mam aj ja tak by som sa zvysoka ***** na vsetky servisy a robil to doma vsetko ako to robim



No jo spravny pristup malosedliackeho id..ta. :grr: Ja na firemnom najazdim rocne cca 40000km co je cca 3-4 krat tolko ako na sukromnom. A na oboch mi zalezi rovnako, pretoze ani na jednom sa nechcem zabit, alebo ostat niekde visiet. Takze mi nie je jedno kam ide hociktore z nich do servisu a obe kontrolujem rovnako a rovnako sa spravam k obom.

Celkovo ma serie pristup typu je to firemne, tak tomu dam kolko to znesie co ma to co ma trapit. Ved ked ho znicim dostanem druhe. A potom sa ludia divia a nadavaju ze im zamestnavatel casom zacne kupovat "SOC-ky" t.j. nakupi najlacnejsie hole Fabie, Thalie alebo zachvilu Dacie.
1zdavu
Nováček

Odeslat příspěvekod jirik306 22. 1. 2010 13:49

PORSCHE BRNO - kdo má alespoň trochu soucit se svým autem do tohoto servisu nejezdí! Já jsem ten blbec co tam dal auto po bouračce. Na co sáhli to sprasily, dobastlili. Neumí ani seřídit správně světlo pokud nestojíte mechanikovi u hlavy. Jejich lakovna = katastrofa => jeden amatér většé než druhý. Tam se pánové pouze točí velký prachy a dělají dojem honosným sídlem a přijímacími halami. A třešnička na závěr - při zkušební jízdě jeli bez krytu pod motorem a promáčkli mi olej. vanu. Jak pak asi jeli to si nechci ani představovat.

Tato skutečnost byla moje poslední s autorizovanými servisy. Jezdím teď ke kámošovi mechošovi, který to má sice v garáži, ale auto má best péči. Na ztrátu nějaké zaruky z vysoka.....
Lepší je mít auto v pořádku a bez záruky než auto se zárukou ale uplně na s....čky.
Octavia II VRS TFSI stage 2
jirik306
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yeaah 22. 1. 2010 14:47

martico píše:Snad všude nemůžou být takový ku*vy, že ten olej vůbec nemění... Přece si nemůžou troufnou třeba zrovna u tý oktávky s 2.0 TDI nevyměnit olej ani po těch 30 tkm...


oni ti olej treba "vymeni", ale misto 5ti zaplacenejch litru ti tam daj 2-3l..
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod Shoorty 22. 1. 2010 15:01

Lepší je mít auto v pořádku a bez záruky než auto se zárukou ale uplně na s....čky.


Presne toto ja uznavam uz dlhe roky a nikdy nebol problem
...hátépé f čipu woe :D
...prassát f turbu, f metle, f dehtu, na hlínách woe :D
Shoorty
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 22. 1. 2010 15:32

eLzyx píše:tím "pozná" máš na mysli vizuální kontrolu, nebo změnu při brždění? Jesli jsi měl na mysli vizuální kontrolu - proč bych to měl kontrolovat, když to měl udělat servis? Od toho se jim to dalo.
A jestli máš na mysli změnu při brždění - ano poznatelné to bylo (ve chvíli, kdy jsem potřeboval silně zabrzdit, to brzdit přestalo), ale jeď 500km bez použití brzd. Máš na výběr - zaplatit z vlastní kapsy odtahovku a druhej den makat 2-3x tolik nebo opatrně dojet do servisu a omlátit jim to o hlavu. Blbý je, že ty brzdy prostě 1-2 použiješ a ty kotouče jsou v hajzlu.

Ještě, že je to Šádovka, co má servis na každým rohu.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 1. 2010 16:42

Do autorizaku jen ke znamemu a jeste byt stale u toho.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RudiTF 23. 1. 2010 14:20

jirik306 píše:PORSCHE BRNO -
Tato skutečnost byla moje poslední s autorizovanými servisy. Jezdím teď ke kámošovi mechošovi, který to má sice v garáži, ale auto má best péči. Na ztrátu nějaké zaruky z vysoka.....
Lepší je mít auto v pořádku a bez záruky než auto se zárukou ale uplně na s....čky
.


ono když si to počteš i tady sám z reálný zkušenosti, tak zjistíš, že v autorizáku si sice hodně připlácíš za originály a případnou záruku, v reálu to je ale nakonec ještě horší než u známýho bo záruku ti z 99% neuznaj, běž se s náma soudit a ještě ti tam strčej sračky typu Starline a spol., ikdyž je na faktuře máš účtovanej originál 2x dražší :roll:

I z tohodle důvodu bych si nekoupil nikdy nový auto bo ti ho tam můžou pořádně zraubovat a ještě ztratíš podstatnou částku....
RudiTF
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod -pb- 23. 1. 2010 15:44

to je zase blbost...
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod ka-spel 3. 7. 2012 08:02

Má někdo zkušenost nebo známé v Přerost a Švorc?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marin.e 23. 4. 2015 21:55

Ahoj já jsem si musel nechat odtáhnout roomstra. Zavolal jsem Tukas a byl jsem spokojen. Hlavně mě vytrhli trn z paty protože mě zachranovali o víkendu ale co mě uplně překvapilo udělali to rychle takže jsem byl bez auta jen do druhého dne což velmi oceňuju.
Marin.e
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X123 23. 4. 2015 22:11

Tvl, Tukas na hrad!!! Tukas, Tukas, Tukas, budujme brand!
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 4. 2015 00:47

Marin.e mohol by si dat kontakt na Tukas?

Ale nemam Roomstra, tak neviem ci pochodim
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marin.e 25. 4. 2015 19:34

Jasný nonstop asistenční služba je tady na tomhle 602 364 497 a do na objednaní pak tu 267 229 319 . Je jedno jakou škodu máš myslím že opravují všechny škodovky :)
Marin.e
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků