Vrzání palubní desky

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jirka Š. 11. 6. 2009 06:44

Zdravím, u prvního superba mi na nerovnostech vrže palubní deska, přijde mi, že to jde z místa za kapličkou, někde u předního okna. Vrže to silně na každé nerovnosti jen ráno, když vyjíždím a než se palubka ohřeje, stačí ujet 20km a přestává to. Přes den se to již neobjeví. Nemá s tím někdo zkušennosti? Díky
Jirka Š.
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 6. 2009 06:47

ja nemam
anonymni

Odeslat příspěvekod turboleon 11. 6. 2009 06:53

Občas pomůže stříknout silikon.....,
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 11. 6. 2009 08:19

No a co pomuze na vrzajici mekceny plast - vrze sem vod sebe - treba kdyz do nej pichnu prstem, tak taky vrze.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod opatt 11. 6. 2009 09:17

zajimave, kamosovi to dela ve F1 02..ale jenom v zime.
Lust och fägring stor!
opatt
Nováček

Odeslat příspěvekod S-Tony 11. 6. 2009 20:24

Mně to taky vrzalo, tak jsem do toho parkát třísknul pěstí, něco zalepil sekundovým a mám pokoj.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář

Odeslat příspěvekod opatt 12. 6. 2009 08:56

Do ceho presne? Verim, ze kdyby clovek vedel, co mu tam vrze, tak to spravi.. Co tam presne vrzalo?
Lust och fägring stor!
opatt
Nováček

Odeslat příspěvekod JJS 12. 6. 2009 09:45

Mam presne to iste na Passate 3C, tiez to puka niekde medzi prednym sklom a kaplickou. Puka to ked je auto studene, ked sa trochu zahreje tak je toho vyrazne menej. A robi mi to len pri bocnych naklonoch (v zakrutach), v priamom smere nie.
JJS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mišiak 12. 6. 2009 10:35

no mne vrze na Golge V. to pos*** drzadlo navazujuce na palubku od radiacej paky...odkedy montovali contruct...citit, ako sa pohybuje to drzadlo na nerovnostiach...myslite, ze by pomohol ten silikon?zabranit posuvom to nezabrani, ale aby to aspon nevrzalo, bo som z toho uz na prasky
Mišiak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 6. 2009 10:36

Sklopit volant do spodní polohy,sundat malý kryt nad volantem,povolit dva úchyty plexi,přitlačit plexi co nejvíce nahoru a zároveň přidržet a přišroubovat úchyty plexi.Navíc neškodí přitáhnout šroubky co drží palubku-je jich poměrmě dost.
Někdo je to už v garáži AR popisované a pomáhá to.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jirka Š. 14. 6. 2009 21:36

Mě to přijde, že to z té kaple nevrže, ale faktem je, že tohle dost klame. Čili jestli tomu dobře rozumím, vrže to průhledné plexi v palubní desce?
Jirka Š.
Nováček

Odeslat příspěvekod Kibitz 14. 6. 2009 22:38

turboleon píše:Občas pomůže stříknout silikon.....,

eh, to snad radeji teflon :eh
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 6. 2009 06:10

Jirka Š. píše:Mě to přijde, že to z té kaple nevrže, ale faktem je, že tohle dost klame. Čili jestli tomu dobře rozumím, vrže to průhledné plexi v palubní desce?

Já tomu taky nevěřil dokud jsem plexi nepřitáhl.Ono ten zvuk připadá,že jde až úplně od čelního skla.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jirka Š. 15. 6. 2009 06:18

Mno, dneska jsem to zase mohl ráno studovat, než se ohřála palubka a zjistil jsem, že když zatlačím ze shora na palubku přesně u předního okna na místě u řidiče, vrzání přestane. Jakmile však dám ruku pryč, vrže to dál. Přijde mi, že tam dochází k nějakému malému posuvu za jízdy, jak se auto kroutí přes výmoly a v zatáčkách, ale jakmile se palubka zahřeje, kapánek se roztáhne, je po vrzání.
Jirka Š.
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 6. 2009 06:25

Přitáhni to plexi-je to určitě ono.Přitlačením palubky ho zřejmě trochu přimáčkneš.
anonymni

Další stránka