Fan club Škoda 105, 120,...

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 27. 11. 2008 23:38

Já nejsem mechanik abych věděl kde maj hrabat. Úkol zněl jasně: musí brzdit za každou cenu ... 8-D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod 0xf 28. 11. 2008 12:00

to chapu a taky chapu ze uz ti to tezko nekdo opravi protoze sic vi jak vypada haluv snimac (neb vykrik moderny skodovky v rozdelovaci kdyz jsem se jeste u toho plantal za pradavnych dob) ale uz nevim co je to odtrh... stejne tak jak nastavit predstih nebo jak se nastavuje hladina/bohatost/volnobeh u karbecu.. a to uz nemluvim o mereni/nastaveni podtlakove regulace predstihu veci okolo skrticich klapek sitice a td... :-) takze se nedivim ze ti to ani nebrzdi kdyz si to nedelas sam. Nicmene ja posledni dobou taky servisuju v service a v podstate i s relativne modernimi vozy mam problemy s kvalitou prace... az si dneska rikam ze automechanika uz dela skoro i uklizecka no ale co se divim u nas zas programuje zbor 50 letych zenskych co si mysli ze wcf je nejaka sprosta skratka :-D chudaci uzivatele...
0xf
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pera2008 28. 11. 2008 18:29

dnes som startoval s105 a na 30ty krat sa rozbehal motor.mal trochu dunivy zvuk, neviem preco.
Lancia Lybra SW
Pera2008
Štamgast

Odeslat příspěvekod tobaz 22. 12. 2008 11:52

Jsem profesionální řidič a jezdil jsem snad na všem co má kola, sám mám jednu s posledních užovek (Máničku:-D) doma a můžu říct bez sebemenší poruchy jezdím po celé republice. Tu samou zkušenost mám i se 120ckou emkem které jsem měl předtím, bez sebemenší závady závady provozoval 10 let a to celou dobu Bohoušek stál venku na parkovišti před domem. Vzpomínám si na Ladovskou zimu jednoho rána kdy se parkoviště před domem proměnilo v mraveniště klejících a proklínajících řidičů pokoušející se navzájem roztlačit své půl milionové a milionové vozy a vzájemné půjčování si startovacích kabelů, zatím co já se po odstranění námrazy bez větší námahy protože jak těsnění tak zámek byl namazán silikonovým tukem :-D otočil klíčkem motor zakašlal vyvalil se oblak dýmu a já odjíždějíc pozoroval závistivé pohledy méně šťastných i když movitějších řidičů. Další moje zkušenost je vtom že na autě až tak nezáleží, jako na tom kdo ho řídí a magor zůstane magorem i v posledním typu BMW. Ještě jedno + u starších typů automobilů vidím a to že každé mělo svou tvář, což dnešní auta vypadají trochu jako přes kopírák :-) Krásný den a mnoho kilometrů bez nehod přeje Tom.
tobaz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dix_ 7. 11. 2013 10:29

Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Anorex 27. 8. 2015 20:50

Tak vytahuju trochu starší téma,abych neplevelil jiná témata...Možná si někdo ještě vzpomene, že před dvěma lety jsem kupoval starého Rapida 130 v trochu tragickém stavu,byť to zprvu na takový průser nevypadalo, po prvním odstrojování se z toho průser stal, takže ze začalo hodně od podlahy, trvalo to dva roky, hodiny u internetu při shánení dílů, stovky kilometrů naježděné při jejich shánění, ale o dva roky později se snad dílu podařilo, dnes celkově poskládáno, zítra technická a snad další kus auta zachráněn hrobníkovi z pod lopaty...ano,není to sporťák,není to závoďák,ale pro mě má nějaké takové zvláštní kouzlo, zvlášť v tomto stavu, který je na 99% originál a hlavně A1,v podstatě 99% dílů je nových nebo silně repasovaných :-)
(foto bude průběžně tu a tam přibývat pokud bude zájem,hlavně něco vyfocené venku na lepším světle,tohle byly dnešní první nadšené cvaky :-) )

Nálezový stav, 15.7.2013
Obrázek

Aktuální stav, 27.8.2015
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jediná změna oproti originálu, černá kožená stropnice, ta původní světlá byla nějaká divná :-)
Obrázek
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář

Odeslat příspěvekod D1.8T 27. 8. 2015 20:54

:tleskani
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 27. 8. 2015 20:54

:tleskani
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod PeTr7650 27. 8. 2015 20:57

Nadhera,hned bych se projel v nejake stodvace . .
Plyn na lanku je boží!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod anonym 27. 8. 2015 21:04

Krásnej mazel
anonym

Odeslat příspěvekod jamaco 27. 8. 2015 21:38

No teda.. Vypadá parádně.. Sice mě zrovna rapid nijak neoslovuje, ale práce je to krásná.. Kolik si vzal hrobník za sundání z lopaty? Jestli se mohu ptát..
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Anorex 27. 8. 2015 22:06

Konečná cenovka ještě není známa,čeká se na vyjádření ceny za práci,která ještě není komplet (seřízení do konečného stavu),nicméně minimálně za díly + celolak jsme na ceně velmi slušně vybeveného CitiGo,ono je to v podstatě nové auto :-)
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 8. 2015 23:28

slušná leštěnka, za mě palec nahoru a :tleskani Imho ideální kus do autosalonu a do budoucna.. by v tom mohlo ležet dost peněz = slušný vejvar pro toho, kdo bude dědit :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 27. 8. 2015 23:34

Hezkypěkně.
Lemmy K.
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 8. 2015 00:19

+1
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka