Tempomat do Fabie 2

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod bojler 4. 8. 2008 08:26

Hm, to by me zajimaly ty kontakty, bez ironie. Ja sem teda hlavne slysel a v praxi si overil, ze "nezavisly" opravny dost prodelaly na zavedeni dvoulety zaruky a odberem originalnich dilu se (bohuzel?) dostaly na ceny autorizovanejch.. Nemam zkusenosti s nakejma motorkama do vetrani. Ale pokud slo o rozvody, svetla apod., tak rozdil v cene nula nula nic.
bojler
Inventář

Odeslat příspěvekod -pb- 4. 8. 2008 08:40

Kvalitní neautorizák bývá kolikrát i dražší :-|
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod sMartin 4. 8. 2008 09:16

Pokud mas nove auto a neco se pokazi, tak samozrejme pujdes do autorizaku. Pokud potrebujes vymenit olej, tak prvni rok nebo klidne dva je ten autorizak stale vyhodny - priklad: odstanuji skryte zavady :) U F1 chybne el. svazky, tak to predelavali. Kdo tam nechodil, ten pak mel problemy. Proste kdyz nove auto, tak autorizak ma veskere info. Pak uz jsou mouchy vychatane a na filtry a olej muzes jinde. Za rocni prohlidky+material si uctuji nehorazne penize a te prace tam moc neodvedou... U dalsich oprav nebo dodelavek uz je to ruzne. Ja mam to stesti, ze elektriku si opravim sam a na mechaniku mam zname nebo si hodim auto na zvedak a opravim si to sam.

Takze mam ten pohled na servisy mozna zkresleny :D
sMartin
Štamgast

Odeslat příspěvekod Totalschade 4. 8. 2008 09:34

-pb- píše:Kvalitní neautorizák bývá kolikrát i dražší :-|

Naprosta pravda. Tesat do kamene.
goes: 3 - dyt mne znas, tak co resis?
ceda: nestačí to voroštovat na mokrý trávě?
Totalschade
Štamgast

Odeslat příspěvekod mobilman 12. 8. 2008 14:36

sMartin píše:bojler: Dam ti priklad z praxe - servomotorky topeni na fabii 1, kazi se vsechny a potrebujes 2ks. Skoda servis mi nabidl 1ks za cca. 4tisKc (jenom motorek, ne prace). V normalnich autodilech 1ks cca. 1600Kc. Stejny vyrobce jako u originalniho dilu. Rozdil 4800kc je zbytecne komentovat... A blekotani o podivnem prodeji, ztrate pul dne casu je pekna kravina. Zvednu telefon a za 5minut vim na cem jsem. Samozrejme ne vzdy jsou tak velke rozdily, ale je to pomerne caste. Ale kdyz je to pro nekoho moc podradne, tak at si radeji zaplati ;-)

presne tak , kazdej necht jak si to udela podle svyho.

ja svoji oktavku az do 330.000 km servisoval jen v autorizovanym servisu a kdyz jsem to po 8 letech prave pri 330tis prodal tak jsem si prave v tomhle servisu koupil novyho roomstera, a ani na nem nehodlam experimentovat. kupovat origos dily ma svy vyhody a myslim ze spolehlivost ty oktavky ktera mela jen origo dily a super stav po 8 letech a 330tis km mi jasne potvrdilo ze se ty investice do original dilu vyplatily.

takze s novym roomsterem hodlam vyuzivat taky jen originalni servis a dily, preci jen kdyz to prezenu mi jde v tom aute "jen o zivot" takze jaxi chci mit trochu jistotu ze v tom dlouho a bezpecne budu jezdit a nebudu vecne vymenovat levny dily jako muj svagr, kterej za servis da sice malo nicmene co slysim co mu tam zase odeslo a tak je v servisu s tema s prominutim "srackovityma dilama" casteji nez ja u cerpaci stanice :)
mobilman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neo2 18. 1. 2009 14:01

Ahoj,
uvažujeme, že přidáme do nabídky i tempomaty na Fabiu 2 a Transporter T5. Pokud máte někdo zájem kontaktujte nás. http://www.hamar.cz
Zatím zjištujeme dostupnost.

Jinak jaká ceny by se vám líbíla (ale rozumně :))
neo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neo2 18. 1. 2009 14:03

Zdeněk L. píše:Na http://www.hamar.cz jsem našel pouze tempomat do dvojkové Octavie, na Fabii ještě nemají... :oops:

Ahoj,
uvažujeme o přídaní tempomatu do naší nabídky, zatím sháníme předběžné zákazníky. Kdyžtak se ozvěte.

S pozdravem
majitel hamar.cz
neo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 18. 1. 2009 15:17

neo2 píše:Zatím zjištujeme dostupnost.

Jinak jaká ceny by se vám líbíla (ale rozumně :))
Cenu si určí zákazník. To je panečku obchodník, tak se mi to líbí.
Co se týče dostupnosti, ta by měla být celkem už v pohodě, protože dvojkových fábek potkávám na cestách čím dál tím více. Měl bych i tip na jednu...červená kombi v kroměříži, má i tempomat.
:-))
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod vsevedko 18. 1. 2009 16:46

Ja som si chcel dat domontovat Tempomat do F1 a nedalo sa.
Vybava Classic s palubnym pocitacom a klimou. V Classicu nebol nejaky senzor na pedaloch, takze mi to odmietli domontovat v autorizovanom servise.
vsevedko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neo2 30. 1. 2009 15:25

musíš mít elektronicky ovládaný plyn, jinak ti tempomat fakat nebude.... tam býva někdy problém no, ale je to spíš už u tech straších fábek
neo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod googfa 12. 4. 2009 21:41

Mám asi blbou otázku a rád bych dostal jasnou odpověď. Asi to tu už bylo řečeno, ale pro jistotu. Na netu jsem našel tento tempomat.

http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store ... ce-t5.html

je to taky ten čínskej šmejd, nebo normální origoš?...Mně přijde jako to co prodává škodovka na svým shopu...taky bych se chtěl zeptat jestli to má vůbec cenu kupovat..mam jen HTP 44 kW. sníží se aspoň malinko spotřeba?...podle mýho selskýho rozumu...si to bude řídící jednotka přidávat šetrněji, než to udělám já.....ale hlavně je to taková příjemná kravinka, kterou bych rád měl.
Škoda Fabia II Ambiente 1.2 HTP 44kW
googfa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod googfa 12. 4. 2009 22:02

Tak jsem to myslel, někdy mi to prostě tak dobře jde, a někdy mám asi těžkou nohu :) a vezme si to víc. Já jí kupoval v září ve výbavě Ambiente a navíc jsem tam koupil jen dálkový k centrálu a originál litý kola Atria 6,5J x 16". Tak bych rád něco dál, co by zvedlo cenu a hlavně pro radost, tak mně napadl ten tempomat.
googfa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gewehr 12. 4. 2009 22:15

no som zvedavy co ta 1.2 spravi na tempomate v prvom strmsom stupani... samo si to nepodradi, ze jo. :hm
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod googfa 12. 4. 2009 22:27

tak to je jasný, že ne, prostě jen na rovinky.
googfa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gewehr 12. 4. 2009 22:45

jo, tak nechat dorabat tempomat, a potom ho este sledovat, ci vladze alebo nie... to uz ako lepsiu investiciu vidim topanky s tenkou a pevnou podrazkou
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka