Superb 2 pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dix_ 27. 5. 2008 09:56

Sem můžete psát zkušenosti z předváděcích jízd a také budoucí majitelé SII.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Habakuk 27. 5. 2008 10:21

Překvapilo mě, že se v žádném testu neobjevila informace, že s víkem kufru netřeba klasicky bouchnout. Stačí jen lehce přivřít a elektromotor si víko přitáhne sám.
Habakuk
Habakuk
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 5. 2008 10:24

habakuk: co je na tom prekvapujiciho? Kdyz ma neco elektricke zavirani/dovirani tak je to dana vlastnost takoveho zarizeni. Tato skutecnost je pak samozrejmosti.
anonymni

Odeslat příspěvekod Habakuk 27. 5. 2008 10:26

4 goes: překvapující je pro mě to, že jsem četl poměrně dost testů a nikde to nezmiňovali. Ba i na videu z autosalonu předvádějící s tím víkem třískal.
Habakuk
Habakuk
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 27. 5. 2008 10:30

Habakuk:Včera jsem si to na jednom vyzkoušel.Je to dobrá vychytávka. :-)
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepi730 27. 5. 2008 11:35

:hm to ja len 2x - ale Dix nie je merítko
pepi730
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bojler 27. 5. 2008 11:55

V sobotu napisu, co sem videl. Pudu vobjednat Rumika, tak se svezu i v Supovi.
bojler
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Barrichello 27. 5. 2008 12:32

Jojo, el. dovírání je pěkná věc superbu to sluší.
Mě se líbí že to škoda až tak nevizdvihuje. což je dobře, protože už je to dost stará věc. Za tohle je musím pochválit.

Sou totiž i takové automobilky že, co tvrdí že měly první vypíná válců (ačkoliv první byl Cadillac v 70. letech), atd.
Be kind to your Škoda madman!
Barrichello
Poslední varování

Odeslat příspěvekod bety 28. 5. 2008 12:12

pro Dix : nevím proč se necháš urážet od těch ubožáků co píší takové věci,jako l5letí kluci - Superb II je nejlepší volba v ČR a dokud jej neprojedete a nebudete jej vlastnit nepište zde kraviny !!! Dodatek : a co ti chytří vlastní za auto to jsem se nedočetl či přehlédl Trabant nebo Wartgbug ?
bety
Nováček

Odeslat příspěvekod KubaPa 28. 5. 2008 12:14

bety: Superb II rozhodně minimálně pro mě nejlepší volba v ČR není. Bohatě mi k tomuto tvrzení stačí fakt, že se zatím nedělá kombík :mrgreen:
KubaPa
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pazďa 28. 5. 2008 12:15

bety píše:pro Dix : nevím proč se necháš urážet od těch ubožáků co píší takové věci,jako l5letí kluci - Superb II je nejlepší volba v ČR a dokud jej neprojedete a nebudete jej vlastnit nepište zde kraviny !!! Dodatek : a co ti chytří vlastní za auto to jsem se nedočetl či přehlédl Trabant nebo Wartgbug ?
jak jsi dosel na to ze je to nejlepsi volba? :-)
BMW 540iA - 286k, 400Nm - V8 power
pazďa
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bety 28. 5. 2008 12:16

ale kombík bude a tak co zde stále melete dokola to stejné !!
bety
Nováček

Odeslat příspěvekod bety 28. 5. 2008 12:18

Protožepokud vlastníš BMW /viz ikona/ tak myslíš že máš zázrak mě BMW vydržel 4 měsíce a nechtěl jej vykoupit ani AAA - stejná volba jak SU II - řeknem si to časem.
bety
Nováček

Odeslat příspěvekod zdenek 28. 5. 2008 12:20

bety: se chováš stejně, všechny urážíš a neuvedl jsi jediný argument proč je pro tebe SII bejlepší volba
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pazďa 28. 5. 2008 12:26

bety: ja si spis myslim ze si to ty myslis o Superbu.. ses zaujatej. pro me Superb urcite neni dobra volba, mam rad rychly auta, vyrovnanej chod motoru a sportovnejsi naladeni podvozku. Dokud nebude mit Superb V8, pohon zadnich kol a vyvazeni 50:50 tak pro me neni nejlepsi volba. rozhodne si nemyslim ze mam zazrak, spis jen bezny, rychly auto. ale koukam ze pro tebe je Superb modla :-D
BMW 540iA - 286k, 400Nm - V8 power
pazďa
Nováček
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků