Superb 2 pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kubax 1. 4. 2009 15:03

Ze bych pockal na Combi ^^
JInka jsme koukal na Mondeo Combi, s 2.5T za nejakych 800 pred slevou, tedy stejne jako Sup...a vzhledem k ochotnosti dealeru Fordu slevovat, bych ho klid mohl zaradit do seznamu...
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod Ondras85 1. 4. 2009 15:07

Mondeo mi už teď příjde okoukaný,nevim proč,přitom ho je vidět o dost míň než Sup II.
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod Kubax 1. 4. 2009 15:15

Mě to Mondeo připadá jako docela zajímavá alternativa...navíc jsem našel u mě vzácnou shodu, že se mi libí jak zevnitř tak zvenku...
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod bojler 1. 4. 2009 15:52

Mne teda zvenku vubec. To spis stary.
bojler
Inventář

Odeslat příspěvekod Ondras85 1. 4. 2009 16:00

Mě se nelíbí ten předek-hnus...zadek je ok
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod Kubax 1. 4. 2009 16:04

Me se zas u ne-kombi nelibi zadek, predek, netvrdim ze to je to nejhezci co jsem videl, ale libi se mi...
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod oco1 1. 4. 2009 20:31

Najezdil jsem v mondeu 2.5T asi 2500km a to auto prostě do nějakých 80km/h nejede, nevím, jestli se mi to zdá, ale připadá mi to hodně lenivé... od těch 80-90 km/h auto ožije a začne se něco dít.
Nerovnosti tlumí stejně jako Superb 1, na to, že je mezi těmi auty 5 let rozdíl je to bída... jen lépe tlumí rázy, takže do interiéru nejde tolik rušivých zvuků, ted nevím jestli to mělo 17 nebo 18tky, každopádně to byly ty 20ti paprskové, myslím, že 18tky. Interiér mi moc nesedl, ale to je věc vkusu, do oči bijící jsou ty plastové krytky ofukovačů vzduchu po stranách vzadu, to má snad i fábei líp zpracované!! Ford cover+ LCD je pěkně provedený.
Rozhodovat se mezi Superb 2 a novým Mondeeem, tak neváhám ani sekundu a jdu do škodovky...
Naposledy upravil oco1 dne 1. 4. 2009 21:35, celkově upraveno 1
S7 edge
oco1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubax 1. 4. 2009 20:50

Jak jsem psal, vychzim z papirovych predpokladu...kde se Mondeo jevi jako alternativa...az to bude aktulani, tak si vsechno projdu, prolezu a prijedu...

Pokud by v Supu byl 2.0T, asi by moc prostoru pro konkurenci nebylo...
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod George_Couser 1. 4. 2009 21:47

Všeho dočasu...
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod Kubax 1. 4. 2009 21:56

Jo dočasu :D ..."davám bolševikovi rok.." ^^
Případně termín zrušení odpočtu DPH z osobaků, az se v řijnu dostanou k vladě socani... :mrgreen:

Kdyz jsem nad tím přemýšlel, mě by stačila O1 s modernější technikou, vetší bezpečností...jenze bohužel takova se neděla...
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 4. 2009 22:05

oco1 píše:Najezdil jsem v mondeu 2.5T asi 2500km a to auto prostě do nějakých 80km/h nejede, nevím, jestli se mi to zdá, ale připadá mi to hodně lenivé... od těch 80-90 km/h auto ožije a začne se něco dít.
Nerovnosti tlumí stejně jako Superb 1, na to, že je mezi těmi auty 5 let rozdíl je to bída... jen lépe tlumí rázy, takže do interiéru nejde tolik rušivých zvuků, ted nevím jestli to mělo 17 nebo 18tky, každopádně to byly ty 20ti paprskové, myslím, že 18tky. Interiér mi moc nesedl, ale to je věc vkusu, do oči bijící jsou ty plastové krytky ofukovačů vzduchu po stranách vzadu, to má snad i fábei líp zpracované!! Ford cover+ LCD je pěkně provedený.
Rozhodovat se mezi Superb 2 a novým Mondeeem, tak neváhám ani sekundu a jdu do škodovky...

nesouhlasim
anonymni

Odeslat příspěvekod Kubax 1. 4. 2009 22:20

jen tak ze zvedavosti, co by vybrala koza?
kdyz si odmyslime rozdilne motory...
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod řidič BOB 2. 4. 2009 08:56

Kozenka by jistě volila Škodu Favorit 1.3 LX :D :D :D
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod spitfireIX 2. 4. 2009 09:06

Kubax píše:Jak jsem psal, vychzim z papirovych predpokladu...kde se Mondeo jevi jako alternativa...az to bude aktulani, tak si vsechno projdu, prolezu a prijedu...

Nic proti Mondeu, míval jsem STčko a mám na něj hezký vzpomíky, i když nebylo bez problémů. Pravda, byla to jiná generace, ale od tý doby je mi Mondeo tak nějak sympatický :lol:

Do ceníků jsem se díval jenom letmo, ale příjde mi, že když vybavíš Mondeo 2.0 benzín jako Superb 1,8 TSI Ambition, kak bude dražší. Navíc Mondeo nemá možnost 4x4. Navíc bych radši bral to 1,8TSI než ten 2.0 od Fordu - příjde mi takovej nějakej tupej.
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Kubax 2. 4. 2009 16:40

Jak rikam jen jsem rychlým okem projel cenik, asi jem blbe koukal, ale Fordu nejak chybi alternativa k 1.8/160k, teda pokud nechci 2.3 s automatem...Jen "tupy" 2.0 a pak až 2.5T

Pokud Ford tak jedinne 2,5T :twisted:

Kombinace 4x4 DSG, je pro mě nemožná, pač bych u 3.6 nepřekous absenci odkládací schránky v kufru :mrgreen: :mrgreen:
Kubax
Nákupčí roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka