Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 10. 2021 09:03

Tak samozrejme rikej si tomu jak chces, nic se ale nezmeni na tom, ze to sedan neni.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 20. 10. 2021 09:05

cajk, to je jako cc apod.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 20. 10. 2021 09:08

moucha ale má manuál, ne robota.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 20. 10. 2021 09:10

divný, vím, že u manuálu to dřív ty VW auta dělali, tak před 20 lety a hodně jetý, škoda, že to nezvládli furt vyřešit.
Naposledy upravil evlo dne 20. 10. 2021 09:10, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skarjuu 20. 10. 2021 09:10

Pierr3 píše:
Skarjuu píše:Dobře, nevyjádřil jsem se úplně dobře, je jen stará.

Stará... Ani ne tři roky má. Jízdně nemá OIV nic navíc, prostoru taky +/- stejně a že má spoustu hejblíků, který stejně pořádně nefungují, to mi nepřijde jako až taková výhoda. A čtyřočka RS zase tak blbě nevypadá.


Já tu čtyřočku mám taky, a jsem s ní spokojený. Ale myslel jsem to jinak. Kdy se tak začalo pracovat na O3? Před 10-11 lety? Prodávat se začala v roce 2013? Takže je prostě stará, ale to nemusí nutně vadit.
Naposledy upravil Skarjuu dne 20. 10. 2021 09:10, celkově upraveno 1
RS za kapesný od mámy vol.2
21,06 příspěvků za rok.
Skarjuu
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 10. 2021 09:10

pozpatku_fijA píše:v evloworldu sedan a nehádejte se s ním, vždyť to nemá žádnej smysl. To je jak se hádat s gramofonovou deskou ... poškrábanou ...

:mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 10. 2021 09:23

Moucha píše:Tvl tak jsem ted po tydnu vlezl do Okty, ze si dojedu pro rohlik a ani cloveku nedojde jak je to cely debilni auto proti jinym, fakt staci tyden jezdit necim jinym a pak clovek jen cumi.
12 stupnu venku, rozjezd za 1 a auto cuka jak stara ***** s 30 lety, hodim za 2 a cuka to dal, pocitove jak retard co neumi ridit. Tvl jiny auto to nedela, u okty to pise kazdej kdo aspon obcas jede necim jinym. Sranda jak na to clovek zapomene kdyz s tim jezdi furt a pak chvili jezdi necim jinym a..
Tech spolecnych vlastnisti s feldou to ma fakt mrte

Mazda je to samý, ale tak aspoň se člověk naučí jemné práci s pedály :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 20. 10. 2021 09:25

A proč to dělá, že to má takový ty dvě spojky? Rozbijou se pružinky? Elektronika pyčovsky přidává a ubírá plyn?

Já co si pamatuji auta tak 5-10 let zpět nový s manuálem, tak to pomalu samo dělalo vše aby to necukalo.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 10. 2021 09:29

Arnie J píše:
Moucha píše:Tvl tak jsem ted po tydnu vlezl do Okty, ze si dojedu pro rohlik a ani cloveku nedojde jak je to cely debilni auto proti jinym, fakt staci tyden jezdit necim jinym a pak clovek jen cumi.
12 stupnu venku, rozjezd za 1 a auto cuka jak stara ***** s 30 lety, hodim za 2 a cuka to dal, pocitove jak retard co neumi ridit. Tvl jiny auto to nedela, u okty to pise kazdej kdo aspon obcas jede necim jinym. Sranda jak na to clovek zapomene kdyz s tim jezdi furt a pak chvili jezdi necim jinym a..
Tech spolecnych vlastnisti s feldou to ma fakt mrte

Mazda je to samý, ale tak aspoň se člověk naučí jemné práci s pedály :D

Což je u manuálu základ.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 20. 10. 2021 09:33

Arnie neexistuje zpusob jemnosti, aby to nedelalo, nedela to jen kdyz se rozjedes pres 3tis ot a das dvojku, ale ja vyjizdim 100m k silnici ze dvorku, na ulici kopnu 2 a nez se to dostane pres 3tis ot dela to porad, pak je nekolik krizovatek a nez se to zahreje tak to dela na kazde.
Navic to auto neni delany na ujet 4km zdechnout, ujet 4km zdechnout. Kdyz jedu dal nemam problem, jak cukam po meste je to auto odpad, carplay se nepripoji, jak kdyby sk to pamatovalo, ze se telefon odpoji a jz se to nepripoji, kdybych stal treba hodinu tak se pripoji v pohode, ale obehnout s tim pr mist ve meste nejde.
Takze se to samo porad restartuje a jeste porad to prska z repraku, uz me to auto *****, Kia nic takovyho nedela.
Skodovka vyrobila odpadek, nechapu, ze to porad prodavaj, takovou sracku, at si to strcej doprdele. Jeste jednou to dam do servisu a pak prodam, kterykoliv starsi auto je lepsi nez tenhle dopad a pokud tu nekdy napisu, ze to funguje poslete me doprdele, protoze to nikdo dohromady dat nemuze, je to ***** umazanej hovnem a trikrat prechcanej
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 20. 10. 2021 09:39

tak hlavne, ze jsi spokojený
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 10. 2021 09:40

Moucha píše:Arnie neexistuje zpusob jemnosti, aby to nedelalo, nedela to jen kdyz se rozjedes pres 3tis ot a das dvojku, ale ja vyjizdim 100m k silnici ze dvorku, na ulici kopnu 2 a nez se to dostane pres 3tis ot dela to porad, pak je nekolik krizovatek a nez se to zahreje tak to dela na kazde.
Navic to auto neni delany na ujet 4km zdechnout, ujet 4km zdechnout. Kdyz jedu dal nemam problem, jak cukam po meste je to auto odpad, carplay se nepripoji, jak kdyby sk to pamatovalo, ze se telefon odpoji a jz se to nepripoji, kdybych stal treba hodinu tak se pripoji v pohode, ale obehnout s tim pr mist ve meste nejde.
Takze se to samo porad restartuje a jeste porad to prska z repraku, uz me to auto *****, Kia nic takovyho nedela.
Skodovka vyrobila odpadek, nechapu, ze to porad prodavaj, takovou sracku, at si to strcej doprdele. Jeste jednou to dam do servisu a pak prodam, kterykoliv starsi auto je lepsi nez tenhle dopad a pokud tu nekdy napisu, ze to funguje poslete me doprdele, protoze to nikdo dohromady dat nemuze, je to ***** umazanej hovnem a trikrat prechcanej

To si musím ocitovat :D Jinak ta Mazda cuká jen asi prvních 200 metrů, pocitově je to jako by ta spojka byla navlhlá a nechtěla prokluzovat bez cukání. Jak se ta "vlhkost" ojede, tak pohoda. Ale jako nové to nedělalo, tak je možné, že je jen spojka v piči :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 20. 10. 2021 09:42

tady jak to řikal Vaculda nebo kdo, to auto prostě neví prvních pár minut jakou teplotu má vzduch, jakou vlhkost a tak řídící jednotka pustí režim neznámosti a auto cuká než na to přijde a optimalizuje to, jen nechápu proč jen retardi ve Škodovce s tím mají takový problém, když jinde to buď není a nebo nevýrazný
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 20. 10. 2021 09:43

tak to holt musis vzdy pred cestou na par minut nadlabnout
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 10. 2021 09:44

To mu zase bude prset v motoru.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků