Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 6. 2021 23:59

to funguje jak?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komarovac 17. 6. 2021 05:42

Podepíšeš, že si nebudeš stěžovat na garáži, že je to krám vhodný tak akorát na hození ze skály a dostaneš slevu.

Jinak se taky občas dají využít nějaké regionální podpory, kde se dá dosáhnout zajímavých cen, ale to se lidem z ulice nedává.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Krabatt 17. 6. 2021 06:13

Dnes bude u nás na kontrole auditor ze Škodovky. Na oběd ho vezmu Oktávkou. Jsem zvědavý, co bude říkat, až po nastartování začnou nabíhat varovné hlášky. :D

Jinak ještě taková perlička. Když mi ještě fungovala navigace :D , zjistil jsem, že selhává v nejzákladnější funkčnosti, kterou je výpočet optimální trasy. Navigace sice informuje o neprůjezdné silnici, ale i nadále přes uzávěru naviguje. Tahle navigace prostě neumí spočítat trasu tak, aby se takovým místům vyhnula. Jinými slovy, pokud si chcete udělat výlet po stavebních uzávěrách v ČR, použijte vestavenou škodováckou navigaci. Zaručuji vám, že už při druhé návštěvě takové stavební uzávěry budete v pokušení nechat auto rovnou na místě zabetonovat a vrátit se domů vlakem. 8-)
Krabatt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.kv 17. 6. 2021 06:23

Nenaběhne ani jedna hláška. A auditor bude chválit fajn výběr auta. Hlášky naskočí, jen co vystoupí. :D
m.kv
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 6. 2021 06:53

Bych se ani nedivil, jestli je ockovany a ma tam nahrany firemni fw tak ho to treba pozna
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 6. 2021 06:55

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 17. 6. 2021 12:24

V Německu Area View ve výbavě Style.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 6. 2021 13:01

Zajimalo by me jestli je to jako parkovaci kamera, nez to nabehne, clovek ma vycouvano
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 17. 6. 2021 13:03

To není jak práce s buzolou.. :pozor :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 17. 6. 2021 13:12

Tohle bude funkčnější
Obrázek
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 6. 2021 16:17

Moucha píše:Ja taky u spolujezdce nikdy neresil, jen si pamatuju z toyot, ze to zamkne okna vsechny.
V okte jsem si strcil malyho dopredu, zacal stahovat okna, rikama hahaha a ted mu to zamknu a on ten pohled hahahha nezamknes

Tvl v Mazdě ultimátní demence. Tlačítkem zakážu stahování všech oken kromě řidičova. Ok. Ale pak je nemůže stahovat ani řidič :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 17. 6. 2021 16:32

Tak to mam aj na Nissane :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McGyver2 17. 6. 2021 16:41

Krabatt píše:Dnes bude u nás na kontrole auditor ze Škodovky. Na oběd ho vezmu Oktávkou. Jsem zvědavý, co bude říkat, až po nastartování začnou nabíhat varovné hlášky. :D

Jinak ještě taková perlička. Když mi ještě fungovala navigace :D , zjistil jsem, že selhává v nejzákladnější funkčnosti, kterou je výpočet optimální trasy. Navigace sice informuje o neprůjezdné silnici, ale i nadále přes uzávěru naviguje. Tahle navigace prostě neumí spočítat trasu tak, aby se takovým místům vyhnula. Jinými slovy, pokud si chcete udělat výlet po stavebních uzávěrách v ČR, použijte vestavenou škodováckou navigaci. Zaručuji vám, že už při druhé návštěvě takové stavební uzávěry budete v pokušení nechat auto rovnou na místě zabetonovat a vrátit se domů vlakem. 8-)


To ještě jde. mě Columbus ukazoval polohu o 10km jinde a silnici 3. třídy nezná. Ta nejhloupější výbava, zlatý Waze přes kabel.
Na ceduli je Lovosice :D
Obrázek
Obrázek

-- 17. 6. 2021 17:42 --

Moucha píše:Chtelo by to, ja necekal, ze to takhle po hard resetu pojistkama bude fungovat, ale opravdu to funguje.

Co odpojit baterii třeba na čtvrt hodiny, by se to třeba srovnalo na chvíli.
Škoda Kamiq Scoutline Phoenix 1.5 man 4/22, Fabia III Combi Ambition 10/2015
McGyver2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 6. 2021 19:10

Můžu zkusit pokud se mi to ještě někdy odpojí od netu, zatím to ale udělalo jednou jen. Já měl víceméně všechny popsané vady na netu, ale jen jednou :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 6. 2021 19:53

beta tester :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků