Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 10. 5. 2021 15:36

Jeste jsem si ani jednou nestezoval
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 11. 5. 2021 10:45

tož dali mi v servisu O IV ve stejné spec, jako má moucha, 1,5 TSI Style MT. Najeto 2600 km . .

Sedám do auta, vypínám Lane Assist. Ujedu 2 km, v první dědině na široké prázdné klikaté cestě první třídy najednou plný brzdy a FRONT ASSIST. Ok, vypínám front assist.

Podvozek je komfortnější než v O3, netluče, ale houpá, podobně jako SUP III, tam je to až nepříjemné. Přijedu do Brna na Poříčí, sluníčko mi jde z pozice 1 hodina a začala mě oslňovat lišta na dveřích řidiče, ale fest.

Světla jsou už od pohledu z piče seřízený, v krpolským tunelu mi každej uhýbal, levý světlo svítí na stejné lince jako pravé, možná i výš. Pokud srovnám linku na zdi tunelu, kterou kreslí světla jiných aut, co užívám, tak ofce svítí suverénně nejvýš a nejpomaleji se tato linka svažuje. Takže na ***** . .

Vypnutí startstop je na tejden, stejně jako všech default zapnutých asistentů, o náhled dat v PP sem se ani nepokoušel.

A displej infotainmentu mi přijde natočenej od řidiče . . může jít o zvyk, bo každá rozumná značka středový displej natáčí k řidiči
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 11. 5. 2021 10:58

Start stop jsem si dal do rychly listy, prstem zeshora dolu a tam to mam
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 11. 5. 2021 11:35

myslel sem si, že máš jen smůlu na kus a prd, je to fakt trága . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 5. 2021 11:40

PeTr7650 píše:Sedám do auta, vypínám Lane Assist. Ujedu 2 km, v první dědině na široké prázdné klikaté cestě první třídy najednou plný brzdy a FRONT ASSIST. Ok, vypínám front assist.

Podvozek je komfortnější než v O3, netluče, ale houpá, podobně jako SUP 3
uff, to je dobry s tim podvozkem,

ty asistentni to stejny, jsem zkousel tu ND mx-5 kdyz to byla novinka a proste to ravalo POTE co jsem zabrzdil protoze me vjel cyklista do cesty atd.

-- 11. 5. 2021 12:42 --

startstop maj stejne ty psa auta - nevadilo by me to kdyz bych nepoznal jestli to startuje nebo ne (nissan, nebo tojota to zvladnou) - proste klik obrazovka, klik home, klik nastaveni, tak ne, sem prejel kolej a klikl jsem na mapu, klik home, klik nasteveni, vypnou stop start, tak ne, byla dira, tak jsem misto toho vypl trojblik, tak zapnout trojblik, vypnout start stop, perfekt
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 5. 2021 11:45

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelino 11. 5. 2021 11:52

Moucha píše:V realu je to horsi, kamera to nezachtí jak nakolot to je. A ty lišty ve dveřich jsou horší, tam je to opravdu jak od velkyho zrcatka, bo to má 3cm na šířku.
Mě z toho ***** taky, musej bejt ve Škodovce mega mozci
Raz som mal externú navigáciu, kde nejaký expert vymyslel , ze inak celá čierna navigácia bude mať krásny chromový rámček okolo displeja :pozor :oboze ...vydržal som to len prvý deň a potom som to na hulváta zatrel čiernou permanentnou fixkou a od vtedy bol pokoj... :roll:
Marcelino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Já první 11. 5. 2021 21:23

Takže čtyřková oktávka je normální fungující auto, jenom do toho nesmí sednout lopata
https://www.youtube.com/watch?v=kJb1RhfVgzQ
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 5. 2021 22:40

tyjo z videa me to prijde jeste horsi nez od mouchy kdyz to vidim ted jako celek

-- 11. 5. 2021 23:41 --

uz ten debilni volic prevodovky, to bude i ve fabii, ze takova pycovina, jako bud at to daj dopyce uplne nebo nechaj klasiku, z tohodle se me dela fyzicky lehce nevolno

-- 11. 5. 2021 23:43 --

jakoze i ta demence v nissanu je vic pochopitelna, coz je co rict

-- 11. 5. 2021 23:46 --

ale zas jako jak nikomu nevadi zrcadla, tak ja nechau ty hejty na klimu - to jsem chtel napsat, ze vsude nastavim teplotu a dobry, nic vic po tom nechci, pak typek rika, ze teplota jde nastavit jen na touchscreen. Za me je to auto primarne cilici na lidi co na to nemaj penize, viz. moucha, ten pise vlastne celou dobu to stejny
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 12. 5. 2021 06:18

Praveze fabia bude mat stale dildo

Obrázek
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 5. 2021 07:31

Teď se nějak nemůžu rozhodnout, jestli je to dobře nebo špatně :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 12. 5. 2021 07:39

Dobre.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 5. 2021 07:49

V cem je to lepsi, krom hnusnejsiho designu si nevybavuju nic horsiho ze by tomu bylo
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 5. 2021 07:51

Na odlozenie ruky to je dobre.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 5. 2021 08:05

Leda kvuli tem odrazum slunicka z toho leskleho chromu na radicce
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků