Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 22. 4. 2021 21:03

divny, me prijde oktavia 2 obyc, nescout velmi pohodlna na auto s konvencnim podvozkem, z eu aut pohodnejsi asi jen astra.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 22. 4. 2021 21:41

V SII otočím Ova - Plzen a jsem ok. Je to mírně houpavé, ale dálniční km to hltá v pohodě.
I ve 180 je v tom relativní klid a 2.0 TDI točí pohodových 3000 ot. B)
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 4. 2021 05:26

Ja tohle jet v SII, tak v Plzni ani nevystoupim, jak bych mel z tech tragickejch sedacek zniceny zada
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras3 23. 4. 2021 08:32

OIV je houpavější (2.0 TDI předokola) než OII/SII, tyhle štreky se s tím dají odjet v pohodě. Jen si připlať za sedačky, co mají nastavování sklonu sedáku, ty základní jsou na pytel.
Ondras3
Nováček

Odeslat příspěvekod glider 23. 4. 2021 08:41

Tonda IR píše:Byl by tu někdo kdo by dokázal srovnat pohodlnost O4 vs dvojkove oktavky resp dvojkoveho superba? Dvojku oktu mam ve scoutu - celkem pohodlny, pak mame obyc O2 ve firme - totalne tvrdy, dale Superb 2 - celkem pohodlny, ale strasne houpavy a chtel bych uz neco v cem otocim praha-ostrava a budu moct "fungovat".


O4 sa hupe rovnako teda do boku ani nie, ale prejdes vlnu, zhupne sa predok, zhupne sa zadok.
Scala to iste.

Oboje klasicky podvozok 17" Scala, 16" bola O4.
Chod si to vyskusat a idealne presnu kombinaciu, lebo kazda sa chova inak.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 23. 4. 2021 18:35

hobitt píše:Ja tohle jet v SII, tak v Plzni ani nevystoupim, jak bych mel z tech tragickejch sedacek zniceny zada

Nemám s nimi problém, narozdíl od těch v FIII. V SII dobře funguje bederní opěrka.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 4. 2021 18:54

Jako já, ve fabii sedět nemůžu, mám nekompatibilní záda
Ale superby a ovce cajk
Mám sportovní sicny v OIII a kromě že jsou tvrdý sedáky jsou cajk
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 4. 2021 20:07

jako na přískoky kolem komína asi budiž, ale na větší akce (dálkové cesty) fakt s fabií nee
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelino 23. 4. 2021 20:50

Tonda IR píše:Byl by tu někdo kdo by dokázal srovnat pohodlnost O4 vs dvojkove oktavky resp dvojkoveho superba? Dvojku oktu mam ve scoutu - celkem pohodlny, pak mame obyc O2 ve firme - totalne tvrdy, dale Superb 2 - celkem pohodlny, ale strasne houpavy a chtel bych uz neco v cem otocim praha-ostrava a budu moct "fungovat".
Ziaľ OIV nemám skúsenosť, ALE mám dlhodobé skúsenosti s OI, OII, OIII, SI, SII, SIII ... v rôznych špecifikáciách a zodpovedne tvrdím, že JEDINÉ auto z týchto vymenovaných, v ktorom dám "relatívne vpohode" aj niekoľkohodinové štreky bez prestávky, je SIII s plne el.nastavitelnymi sedackami a adaptívnym podvozkom.
Marcelino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 4. 2021 21:08

Okta iv je jak nastupce feldy, nedovedu si predstavit trojkovou natoz dvojkovou
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 4. 2021 21:10

To joo, těm funguje infotainment a nepipaji
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 24. 4. 2021 06:30

Ale drncaj a tak podivně poskakujou po silnici, zlatá filcka, ta nedrncá
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 4. 2021 08:19

Koleckobetonucimalty píše:
hobitt píše:Ja tohle jet v SII, tak v Plzni ani nevystoupim, jak bych mel z tech tragickejch sedacek zniceny zada

Nemám s nimi problém, narozdíl od těch v FIII. V SII dobře funguje bederní opěrka.

Tybrdo, me ty ve fabii mozna sedely vic nez v supu. Ale obecne asi potrebuju neco, co mi koncern moc nenabídne, chtel bych se projet trojkovym supem, libi se mi a tak nejak doufam, ze uz by sedacky mohly byt ok

Vic mi sedi francouzi v tomhle, no, laguna, xantia, moc fajne
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 24. 4. 2021 09:29

Marcelino píše:
Tonda IR píše:Byl by tu někdo kdo by dokázal srovnat pohodlnost O4 vs dvojkove oktavky resp dvojkoveho superba? Dvojku oktu mam ve scoutu - celkem pohodlny, pak mame obyc O2 ve firme - totalne tvrdy, dale Superb 2 - celkem pohodlny, ale strasne houpavy a chtel bych uz neco v cem otocim praha-ostrava a budu moct "fungovat".
Ziaľ OIV nemám skúsenosť, ALE mám dlhodobé skúsenosti s OI, OII, OIII, SI, SII, SIII ... v rôznych špecifikáciách a zodpovedne tvrdím, že JEDINÉ auto z týchto vymenovaných, v ktorom dám "relatívne vpohode" aj niekoľkohodinové štreky bez prestávky, je SIII s plne el.nastavitelnymi sedackami a adaptívnym podvozkom.

Pak je otázka, jestli není problém spíš u tebe. Třeba sedačky v SII jsou naprosto v pohodě.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 24. 4. 2021 13:44

hobitt píše:
Koleckobetonucimalty píše:
hobitt píše:Ja tohle jet v SII, tak v Plzni ani nevystoupim, jak bych mel z tech tragickejch sedacek zniceny zada

Nemám s nimi problém, narozdíl od těch v FIII. V SII dobře funguje bederní opěrka.

Tybrdo, me ty ve fabii mozna sedely vic nez v supu. Ale obecne asi potrebuju neco, co mi koncern moc nenabídne, chtel bych se projet trojkovym supem, libi se mi a tak nejak doufam, ze uz by sedacky mohly byt ok

Vic mi sedi francouzi v tomhle, no, laguna, xantia, moc fajne

Tak zrovna SIII mi dost nevyhovoval, sedačky v kůži, v zadu vydržet víc jak hodinu peklo, vpředu trochu lepší, ale žádná hitparáda - hrozně tvrdé sedáky.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků